Odra ogrywa Unię i pozostaje liderem

W sobotnie pochmurne popołudnie Odra Chojna pokonała Unie Dolice 3:0 (0-0). Mecz został rozegrany w ramach 27 kolejki ligi okręgowej.

Kibice, którzy pojawili się na Stadionie Miejskim w Chojnie, w pierwszej połowie oglądali bezbarwne widowisko. Choć obie ekipy stworzyły sobie kilka okazji na gola, dużą rolę odegrał arbiter, który swoimi decyzjami często dziwił gospodarzy i kibiców. Przez 45 minut nie padła żadna bramka.

Druga część gry, to zdecydowanie lepsza postawa zawodników Odry. Chojnianie objęli prowadzenie po strzele z rzutu karnego, który w 66. minucie wykorzystał Bartosz Skóra. W tym momencie na twarzach zawodników gości było widać zmęczenie. Niespełna 10 minut później na 2:0 podwyższył Krystian Zielas. Wynik ustalił Marcin Borczyński.
Do końca spotykania zespół trenera Pawła Zatorskiego kontrowała przebieg gry .

Odra w dalszym ciągu zajmuje 1. miejsce w tabeli, mając nad drugim Osadnikiem przewagę jednego punktu.