Mieszko i Morzycko pozostają w lidze, wiemy kiedy wystartują piłkarskie rozgrywki

Koniec zawirowań wokół piłkarskich rozgrywek. Wydział Gier i Ewidencji Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej podał terminarze rozgrywek w sezonie 2014/2015. Rozwiązała się również sprawa klubów Morzycko Moryń i Mieszko Mieszkowice, oba zespoły pozostają w dotychczasowych klasach rozgrywkowych. 


Do końca nie było wiadomo, czy Morzycko nie spadnie do Klasy Okręgowej Szczecin Południe a Mieszko do A-klasy. Oba zespoły uratowała decyzja o nieprzyznaniu licencji dla dla klubu Pomorze Potęgowo. W związku z tym skład III ligi uzupełni Chemik Policę, w IV lidze pozostanie Sarmata Dobra, w Szczecińskiej Lidze Okręgowej zostaje Morzycko, a w Klasie Okręgowej Płn./Płd. będą wystepowały zespoły Ehrle Dobra Szczecińska i Mieszko Mieszkowice. 

Morzycko w poprzednim sezonie wojewódzkiej okręgówce zajęło 12 miejsce na 15 drużyn, natomiast Mieszko w regionalnej uplasowało się na 14. pozycji na 16 ekip.

Sezon ruszy w sierpniu 

Inauguracja rozgrywek IV ligi odbędzie się 16 sierpnia. Odra na własnym stadionie podejmie Hutnika Szczecin. Tego dnia wystartuje również Szczecińska Liga Okręgowa, Morzycko Moryń u siebie zagra z Polonią Płoty, Błękitni Pniewo podejmą Unię Dolicę a Odrzanka Radziszewo w Dobrzanach zagra z Zorzą. 

2 Komentarze

  1. ZZPN robi niespodzianki BRAWO, a potem się dziwić że Polska piłka leży pod mułem i próbuje oddychać.

    OdpowiedzUsuń
  2. Niespodzianka to jesteś Ty jak rodziłeś sie na ten świat!!! Polska piłka juz dawno upadla wiec nie rozumiem Twoich żalów, idz płakac gdzie indziej chłopczyku.

    OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza