Nasze statystyki mocno w górę


W środę liczba fanów na naszym profilu w portalu społecznościowym Facebook przekroczyła 5000 użytkowników. W ostatnich miesiącach znacznie wzrosła również oglądalność portalu. 

Już teraz liczba unikalnych użytkowników dziennie dochodzi czasami nawet do 10 000 czytelników, a to oznacza, że portal jest również odwiedzany przez internautów spoza regionu.

W maju zmodyfikowaliśmy wygląd portalu, wymieniliśmy cały system i uruchomiliśmy wersję mobilną. Dziś ruch z komórek to ponad 30% wszystkich wejść na stronę.

Chojna24.pl niezmiennie od lat pozostaje liderem na rynku medialnym w powiecie gryfińskim. Portal jest najczęściej cytowanym tytułem w mediach ogólnopolskich. Z naszych materiałów od wielu lat korzystają największe stacje telewizyjne takie jak Polsat, Polsat News, TVN, TVN24 oraz TVP i TVP Regionalna.

Wśród realnych fanów na facebooku znacząco wyprzedzamy inne portale i gazety z regionu gryfińskiego, które w większości nie przekraczają nawet progu 1500 fanów.

Chojna24.pl jest również tytułem, który najszybciej publikuję najświeższe informację. W ponad 90% przypadków artykuły na temat zdarzeń w regionie, ukazują się w pierwszej kolejności na naszym portalu.

W tym roku uruchomiliśmy również portal Pogranicze24.pl skierowany do społeczności powiatu myśliborskiego oraz portal z ogłoszeniami - ogl24.pl.
Redakcja

3 Komentarze

  1. GRATULACJE :)))

    OdpowiedzUsuń
  2. Die Onlineredaktion von www.gemeinde-tantow.de gratuliert recht herzlich!!!

    OdpowiedzUsuń
  3. Też gratuluję. Tyle lat, a Wy dalej robicie błędy w tekstach. Zamiast szukać grafika zatrudnijcie polonistę. :(

    OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza