Nowoczesne targowisko już w tym roku? [video]


Nowoczesne i bezpiecznie targowisko w Osinowie Dolnym może powstać już w tym roku, może, ponieważ inwestor natrafia co chwilę na jakieś administracyjne problemy. 


Tymczasowe Centrum Targowo - Handlowo - Usługowe buduje firma N-Complex Janusza Nazimka. Ten sam przedsiębiorca niedawno przejął udziały w spółce ABJ, która wygrała przetarg na dzierżawę gminnego targowiska.

Nowym targowiskiem zarządzać będzie firma Prosper Solutions, jej udziałowcy Leszek Siatka i Janusz Nazimek są rozgoryczeni, nie mogą skupić się na realizacji inwestycji, ponieważ co chwilę nękają ich kontrole.

Na terenie, który inwestor dzierżawi od firmy Apexim ma powstać wielka hala, która będzie podzielona na miejsca handlowe oraz parking na ok 500 samochodów.

- Projekt zakłada pełne bezpieczeństwo dla kupców, infrastruktura, kanalizacja. Każdy z boksów będzie miał prąd, dostęp do wody i kanalizacji - mówi Janusz Nazimek.

Z nowych inwestycji i zarazem miejsc pracy w Osinowie Dolnym cieszy się burmistrz Cedyni Adam Zarzycki. W sąsiedztwie nowego targowiska ma powstać Restauracja McDonald`s, która już rozpoczęła rekrutację pracowników w naszym regionie.

Redakcja

8 Komentarze

 1. Nareszcie bedzie cos pozadnego , a nie takie dziadostwo jak jest teraz !!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziady robiam to nie zrobiam nic porzadnego

   Usuń
 2. jaki mądrala chyba dziadostwa nie widziałes

  OdpowiedzUsuń
 3. takie nowoczesne i bezpieczne tylko dlaczego tymczasowe targowisko,jak się nie zna realiów handlu to si ę pisze głupoty

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ti co znajam realii handlu nie buduja jednego rynku kolo drugiego

   Usuń
 4. Panie Nazimek, pożądny z pana człowiek, ale w Cedyni niejeden już poległ szczególnie na układach z wiadomą osobą,a .... to wielka szkoda

  OdpowiedzUsuń
 5. Nazimek i Siatka ... Panowie o wątpliwej reputacji.

  OdpowiedzUsuń
 6. panie NAZIMEK JAK PAN TE TARGOWISKO ZROBI W TEN SAM SPOSÓB W JAKI PAN PROWADZI BUDOWY DOMÓW TO NIE BĘDZIE BEZPIECZNIE PO ROKU CZASU PEWNIE ZABIERZE BURZA TO CO PAN ZBUDOWAŁ , DO ODRY LUDZIE KTÓRZY DLA PANA TO ROBIĄ NIE DOSTAJĄ WYNAGRODZENIA A CI CO ZOSTAJĄ TO NIE POWINNI NAWET BUDOWA DOMKÓW Z KART POZDROWIENIA PANA KLIENT . B.J

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza