Sygnał od czytelnika: murowany komin stwarza zagrożenie


Napisał do nas mieszkaniec miejscowości Grzybno w Gminie Chojna, który jest zaniepokojony stanem komina przy jednym z bloków mieszkalnych. Murowana budowla zaczęła się rozpadać. 

Nasz czytelnik jest mocno oburzony sytuacją, spadające elementy mogą stwarzać zagrożenie dla zdrowia i życia. Teren został ogrodzony i nic z problemem się nie robi.

- W zeszłym tygodniu odpadły kawałki tynku z komina, niedaleko tego miejsca bawią się dzieci, teren został jedynie ogrodzony taśmą - mówi nam mieszkaniec miejscowości.

Budynkiem zarządza Spółdzielnia Mieszkaniowa "Przyszłość", z którą niestety nie udało nam się skontaktować. 


Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może koło Twojego domu, obok miejsca, w którym przechodziłeś wydarzyło się coś ciekawego, a Ty zrobiłeś zdjęcie albo nakręciłeś film?

Napisz do nas na redakcja@chojna24.pl lub zadzwoń pod nr tel. 601 492 482. Gwarantujemy 100% anonimowości. 

Swoje zdjęcia lub film możesz przesłać również na stronie www.pliki.chojna24.pl 
Redakcja

28 Komentarze

 1. Spóldzielnia mieszkaniowa ,,Przyszłosc" to dopiero dobry temat na artykuł...

  OdpowiedzUsuń
 2. co dziennie spadaja dalsze części komina a niby spółdzielnia nic na to przeciez zabezpieczyli teren według nich to wystarczy i tak dużo zrobili.

  OdpowiedzUsuń
 3. A może czekają aż prokuratura zajmie się tematem? Narażenie życia i zdrowia wielu osób. Zgroza jak te pożal się boże spółdzielnie działają. Inspektora budowlanego nie można wezwać? On chyba ma jakąś moc sprawczą?

  OdpowiedzUsuń
 4. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Przyszłość chyba ,, Przeszłość

  OdpowiedzUsuń
 5. Właśnie, właśnie. Jeżeli już ktoś zaczął temat owej spółdzielni, to polecam, aby jakiś dziennikarz waszej gazety przyjechał i porozmawiał z ludźmi na temat tej śmiesznej działalności, zapewniam, że temat rzeka :)

  OdpowiedzUsuń
 6. temat jak temat a pracownicy byli i obecni to nic jak tylko piwnicowi złodzieje.

  OdpowiedzUsuń
 7. ta spółdzielnia to istnieje chyba tylko na papierze,bo to co się tu dzieje to woła o pomstę do nieba. myślę że zaproszenie tu dziennikarza to bardzo dobry pomysł.Może wtedy ktoś się zainteresuje tą "karykaturą"spółdzielni i groźba odcięcia wody przestanie spędzać sen z oczu mieszkańcom Grzybna.

  OdpowiedzUsuń
 8. TELEWIZJA NIECH PRZYJEDZIE,CIEKAWE RZECZY SSIĘ TU DZIEJĄ............

  OdpowiedzUsuń
 9. To co się dzieje obecnie w Grzybnie to naprawdę dobry materiał na świetny artykuł,a może telewizja by przyjechala i ktoś w końcu zająłby się naszymi sprawami? Tu nie ma nic,nie ma gdzie placić rachunków za wodę i śmieci,nie ma zarządcy,nie ma wody na dzialkach,nie ma nic,nie wiadomo gdzie iść,kogo pytać,nie ma nikogo odpowiedzialnego.

  OdpowiedzUsuń
 10. Jest Rada Nadzorcza, jest Zarząd...ale tak naprawdę gdzie oni są...Brak słów.

  OdpowiedzUsuń
 11. to może sami zasiądźcie na stołkach ów spółdzielni i sami tam zarządzajcie...tam są ludzie którzy chociaż coś próbują robić, pomóc w jakikolwiek sposób. a wy??????to co??????siedzicie w domach, mieszkaniach itp i nic nie robicie tylko biadolicie...jak to wam źle przez tą spółdzielnie...kur.....ŻAL.PL!!!!!!!!!!!! i ps....jak się przepija pieniążki na opłacenie rachunków to niestety ale firmy np.odcinają prąd, zakręcają wodę i spółdzielnia nie ma nic do gadania!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 12. Tylko czemu to tak długo trwa???? Żadnej naprawy od prawie roku!!!

  OdpowiedzUsuń
 13. Ludzie z pustego to i Salomon nie naleje! Ile osób w tym miesiącu raczyło przyjść do spółdzielni kiedy była otwarta i zapłacić za swoje należności za wodę,ścieki i śmieci? Aż całe 80 ! A gdzie reszta pytam?Dostają bonusy!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. witam tak dostali bonus od zarządu spółdzielni od prawie roku niema prezesa którego zarząd bez niewiedząc członkom nic odszedł a zarząd przejął spółdzielnie bez sprawdzenia faktycznego co jest w spółdzielni i chowa gówe w piasek do dziś ale w końcu skaczy się chowanie głowy w piasek , nawet choroba niepomoze w tłumaczeniach Pani Beker bo do brania pieniedzy w gminie jest zdrowa a dla wsojej wsi nic niepotrafi zorganizowac ale to inny temat. A co do spółdzielni to również P.Beker odpowiada za stan faktyczny co dzieje sie w spółdzielni , podpisała P. Majszczykowi papiery o przejeciu niech odpowiada teraz, nietylko przed mieszkańcami aleniebawem i prokuratorem.
   K.MACIĄŻEK

   Usuń
  2. Najpierw naucz się pisać Krystian !!!

   Usuń
  3. a ty maciążek nie bądź taki mądry najpierw trzeba być samemu w porządku żeby kogoś oskarżać bierzesz pieniądze na chorą córkę i co rehabilitujesz ją a chyba poto sa te pieniądze na leczenie a nie na przeżarcie a corka ledwo chodzi ciekawe jak się dowiedzą odpowiednie władze jaki będziesz wtedy mądry a dowiedzą się na pewno możesz być pewny.

   Usuń
  4. A to stąd jest kasa na merola co ?

   Usuń
  5. Nie masz nic do gadania, jesteś za gruby

   Usuń
  6. Maciążek. Przestań gwiazdorzyć, zjedz snickersa. :D

   Usuń
  7. co do rechbilitacji to co wy prostaki mozecie wiedzieć? ktokolwiek to pisał czemu nikt niepodpisze sie?merol w oczy boli to tylko blacha, błedy w szkole moze orłem nie byłem ale nie chodzi błędy tylko sens,co do tuszy co wiatr ma mnie porwać? , wole być taki nisz wiór

   Usuń
  8. widzę nowy w internetach ;)
   wybacz, ale co TY WIESZ o rehabilitacji, możliwe że wiemy więcej od ciebie
   Czemu się nikt nie podpisał ? prosta sprawa - żebyś nie wjechał z tym cielskiem komuś na chatę :P

   Usuń
 14. Najlepiej niech zakręcą wodę, wszystko niech się wali i sypie, może jak kiedyś stanie sie krzywda to wtedy może ktoś się weźmie za to wszystko, Panie Maciążek, zanim pan napisze jakąkolwiek wypowiedź w internecie, niech Pan najpierw zważa na to co piszę i kto to może czytać. Mądrować się Pan potrafi, ale oczywiście najpierw zdało by się umieć wysłowić bez błędów. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pan Maciążek to niech się zajmie swoimi sprawami z komornikiem a nie interesuje się tym co nie trzeba chce zostać sołtysem czy radnym mato przecież on wygląda jak wieloryb fuj ,co do brania pieniędzy sam jest nie lepszy a córkę teściowa utrzymuje gdyby nie ona a z resztą szkoda gadać.Zanim zacznie się mówić o innych w dodatku po nazwisku trzeba się najpierw zastanowić ale do myślenia potrzebny jest rozum którego Pan Maciążek widocznie nie ma.

   Usuń
  2. mam układ z komornikiem jak wisi mim ktos kase i to nie małą , o której mozesz pomamzyć , radmym , czy sołtysem napewno nie bo ludzie nie wszyscy ale to typowy PGR , córka mieszka u babci a kto jej zabroni??, jest zwiazana z babcia , to że wasze dzieci tylko do babci po kase , wasze wychowanie, a utrzymywać jej nie musi , bieda mi nie zaglada na zeszyt nie zyje jak połowa wsi , jak bym myslał jak anonim napewno bym głupot nie pisał , a prawda zawsze , życie zweryfikuje.

   Usuń
  3. "bo ludzie to typowy PGR" czepiasz się PGR-u a w czyim bloku mieszkasz? czyżby nie po PGR-owski?

   Usuń
 15. po to internet jest , błedy trudno , ale prawde pisze.

  OdpowiedzUsuń
 16. dajcie sobie po razie i będzie spokój,po co się kłócić?

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza