Zwyrodnialec zgwałcił 14-latka, próba gwałtu w Nowym Czarnowie i zboczeniec w Chojnie

Gryfińska policja zatrzymała mężczyznę, który zgwałcił czternastolatka. Do zdarzenia doszło kilka dni temu w Baniach. Mieszkańcy miejscowości postanowili sami wymierzyć sprawiedliwość i dotkliwie pobili podejrzanego, gdyby nie reakcja policji - doszłoby do linczu. 


O sprawie informuje Gazeta Gryfińska. Policja nie udziela informacji. Dziennikarzom udało się potwierdzić, że takie zdarzenie miało miejsce, jak ustalili, do zdarzenia miało dojść w ubiegłym tygodniu.

Do jednego z domów w Baniach przyszło dwóch mężczyzn, byli to znajomi kobiety, która samotnie wychowuje dziecko. Pomimo tego, że właścicielki mieszkania nie było w domu, mężczyźni postanowili urządzić w nim imprezę mocno zakrapianą alkoholem, właśnie wtedy jeden z mężczyzn miał seksualnie wykorzystać 14-latka. Gdy sprawa wyszła na jaw, mieszkańcy odnaleźli zwyrodnialca i dotkliwie go pobili. Mężczyznę uratowała interwencja policji, w innym przypadku mogło dojść do linczu.

Próba gwałtu w Nowym Czarnowie i ekshibicjonista w Chojnie
Gazeta Gryfińska w tym samym numerze informuje również o ataku na 16-latkę w Nowym Czarnowie. Dziewczyna wyszła pobiegać, na jednej z leśnych ścieżek została zaatakowana przez nieznanego mężczyznę. Nastolatka zdołała uciec, podejrzany mężczyzna został złapany dwa dni później, to mieszkaniec naszego powiatu.

W ostatnich dniach otrzymaliśmy również informację o mężczyźnie, który bez ubrania pojawiał się w okolicach torów kolejowych. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że ekshibicjonista miał pojawić się w pobliżu Chojny i rozbierał się w chwili przejazdu pociągu.
Redakcja

7 Komentarze

 1. Banie- wioska cudów.

  OdpowiedzUsuń
 2. No, ciekawie się dzieje w Chojnie i okolicy ostatnimi czasy..

  OdpowiedzUsuń
 3. sam bym mu wpierdo***

  OdpowiedzUsuń
 4. Pamiętam, że w czasach mojego liceum (90 - 94) pod liceum w Chojnie regularnie stał ekshibicjonista, który po każdym wysypie dziewcząt z autobusu rozchylał płaszcz pokazując swoje precjoza. Działo się to wielokrotnie. Ale za gwałt na 14 latku to bym gnoja kazała wykastrować. Dlaczego matka pozwoliła wpuszczać takich meneli do domu?

  OdpowiedzUsuń
 5. pedały, pedofile, i gwałciciele wypierdalać z tego świata

  OdpowiedzUsuń
 6. IskraBanie Hooligans10 lipca 2014 18:51

  Spokojnie żaden pedofil po Baniach nie będziue chodził,i tak za mało dostał...

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie bronię nikogo, ale ta sprawa od początku mi śmierdzi...ciekawe czy wszystko zostało poparte badaniami bo środowisko w Baniach jest takie że jedno coś palnie to już wszyscy tak uważają....a wieści szybko się roznoszą, zacznijmy może od matki zgwałconego chłopaka...i od całego tego środowiska sama patologia

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza