Deszczowy remis Odry

W sobotnie deszczowe popołudnie w ramach trzeciej kolejki IV ligi piłki nożnej Odra Chojna na własnym stadionie zremisowała z Iną Goleniów 1:1 (0:0).

Mimo niesprzyjającej aury na trybunach pojawiło się ok 200 kibiców. Wszyscy, którzy przybyli na ten mecz, oczekując na bramki, musieli uzbroić się w cierpliwość. Przez pierwsze 45 minut oprócz pojedynczych akcji obu drużyn i kontrowersji w polu karnym Iny, praktycznie nic się nie działo. Pierwsza część spotkania zakończyła się wynikiem bezbramkowym.

Druga połowa meczu przebiegała podobnie jak pierwsza. Pod koniec spotkania obie ekipy dążyły do strzelenia bramki, i tak oto w 80 minucie sędzia główny pokazał na jedenasty metr. Rzut karny wykorzystał Bartosz Skóra. Gdy wydawało się, że podopieczni Pawła Zatorskiego utrzymają korzystny wynik, goście z Goleniowa na dwie minuty przed końcem przeprowadzili akcję, która dała im bramkę na remis.

Odra zagrała w składzie: Andrzejewski Adam - Orman, Kierul, Rajfur, Pożyczka, Zakrzewski, Skóra, Zatorski ( 60' Kusiak Konrad), Stasiak, Daszkiewicz ( 55' Andrzejewski Mariusz), Borczyński Marcin ( 85' Surmacz).