Kronika Policyjna [1-3.08.14]

W okresie od 1 do 3 sierpnia funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie na terenie powiatu gryfińskiego przeprowadzili 159 interwencji policyjnych związanych z zakłóceniem spokoju i porządku publicznego, awanturami domowymi oraz z innych przyczyn.

W dniu 29 lipca w Gryfinie przy ul. Łużyckiej dokonano kradzieży telewizora marki Manta o wartości 650 zł.

W dniu 30 lipca w Gryfinie przy ul. Flisaczej w sklepie kosmetycznym dokonano kradzieży kilku opakowań maszynek do golenia różnych marek o łącznej wartości 781,26 zł.

W dniu 31 lipca w Chojnie przy ul. Mieszka I dokonano włamania do salonu gier poprzez wybicie szyby w oknie po czym z wnętrza dokonano kradzieży pieniędzy w kwocie około 400 zł oraz ipoda o wartości 300 zł.

W dniu 31 lipca w Gryfinie przy ul. Krasińskiego dokonano kradzieży motocykla marki Honda z przyblokowego parkingu. Motocykl został porzucony i następnie ujawniony przez policjantów KPP w Gryfinie przy ul. Kołłątaja.

W dniu 31 lipca w Moryniu w czasie kontroli drogowej ujawniono, że kierujący rowerem 58-letni mieszkaniec naszego powiatu posiada sądowy zakaz prowadzenia rowerów za jazdę w stanie nietrzeźwym.

W dniu 31 lipca w Gryfinie przy ul. Łużyckiej z parkingu przyblokowego dokonano kradzieży samochodu osobowego marki VW Golf  V na norweskich numerach rejestracyjnych. Suma strat to około 15 tys. zł.

W dniu 1 sierpnia w Gryfinie w jednym z mieszkań przy ul. Opolskiej policjanci Wydziału Kryminalnego KPP w Gryfinie dokonali zatrzymania 25-latka, u którego w mieszkaniu ujawniono około 2 gram marihuany oraz 1 grama amfetaminy.

W dniu 3 sierpnia w miejscowości Godków Osiedle policjanci KP Chojna w trakcie przeszukania mieszkania 22-letniego mieszkańca tej miejscowości ujawnili środki odurzające w postaci 1 grama marihuany.
Redakcja

4 Komentarze

 1. co do ostatniego akapitu... nie jeden gram tylko 0,74g. Nie wyolbrzymiajcie i podawajcie prawdziwe info bo mnie to obraża. Dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 2. policja oprócz łapania ludzi z narkotykami nic nie robi... Złapaliście złodzieja telewizora? złapaliście tego co wyniósł maszynki do golenia? złapaliście tego co wybił szybę w salonie gier? złapaliście tego co ukradł motor? złapaliście tego co ukradł golfa o wartości 15 tys? ale brawo... udało wam się zatrzymać faceta na rowerze i chłopaków z trawą i amfetaminą na własny użytek! czuje się kurwa bezpieczny. Szkoda czytać w ogóle...

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak dokładnie, nic ta policja nie robi. Ostatnio zadzwonilem bo byla jakas awantura i krzyki na caly blok o 5 rano to w ogóle nie przyjechali!!! Ale jezdzic w ta i z powrotem po nabrzeżu to moga!!! Brak slów!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. tylko jak złapać emeryturkę po 25 latach będą wiedzieli...

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza