Kronika Policyjna [4-6.08.14]

W okresie od 4 do 6 sierpnia funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie na terenie powiatu gryfińskiego przeprowadzili 114 interwencji policyjnych związanych z zakłóceniem spokoju i porządku publicznego, awanturami domowymi oraz innych przyczyn.

W okresie od 18 czerwca do 5 sierpnia za pośrednictwem portalu Allegro dokonano oszustwa przy zakupie telefonu komórkowego marki Sony Xperia Z o wartości 870 zł na szkodę mieszkańca Chojny.

W dniu 4 sierpnia w Gryfinie przy ul. Wojska Polskiego w czasie kontroli drogowej ujawniono, że kierujący samochodem osobowym marki VW Passat 30-letni mieszkaniec naszego miasta znajduje się w stanie nietrzeźwości - 3,32 mg alkoholu w wydychanym powietrzu.

W dniu 5 sierpnia w Sosnowie z terenu prywatnej posesji dokonano kradzieży około 750 litrów oleju napędowego poprzez wypompowanie ze zbiorników maszyn rolniczych.

W dniu 4 sierpnia w Gryfinie dokonano napadu rabunkowego na salon gier Jack Hot, w wyniku którego skradziono kasetkę z pieniędzmi w kwocie około 1730 zł

W dniu 5 sierpnia w czasie czynności związanych ze zdarzeniem drogowym na drodze S3 ujawniono, że kierujący samochodem ciężarowym marki Scania 48-letni mieszkaniec Łęcznej posiada sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

W dniu 4 sierpnia w Mieszkowicach usiłowano dokonać kradzieży samochodu osobowego marki VW Golf po przez uchylenie szyby okiennej i wyłamanie stacyjki.

W dniu 6 sierpnia w Starych Łysogórkach na rzece Słubia dokonano zatrzymania 30-letniego mieszkańca naszego powiatu, który dokonywał nielegalnego połowu ryb przy użyciu sieci.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza