Chciał zakończyć imprezę w domu więc wrzucili go do studni

Mężczyzna, który chciał zakończyć imprezę zakrapianą alkoholem, która odbywała się w jego domu, został przez swoich kompanów wrzucony do studni. Do nietypowego zdarzenia doszło niedaleko Starego Czarnowa. Policjanci Posterunku Policji w Starym Czarnowie w niedzielne popołudnie otrzymali zgłoszenie od mieszkanki pobliskiej miejscowości o mężczyźnie, który został wrzucony do studni głębinowej. Mundurowi natychmiast udali się pod wskazany adres. Pokrzywdzony mężczyzna z pomocą znajomych wydostał się ze studni i czekał w swoim domu.

Podczas rozpytań osób znajdujących się w mieszkaniu pokrzywdzonego, policjanci ustalili, że tego dnia pokrzywdzony spożywał alkohol z dwoma kolegami, kiedy chciał już zakończyć niedzielną imprezę i poprosił kolegów o opuszczenie mieszkania, ci bardzo się zdenerwowali. Koledzy postanowili pozbyć się nieuprzejmego gospodarza, związali mu taśmą nogi i wrzucili do studni głębinowej obok domu, po czym wrócili do mieszkania, gdzie dalej spożywali alkohol. Przechodząca obok posesji kobieta, usłyszała wołanie o pomoc, szukając skąd dobiega słyszany głos, ku swojemu zdziwieniu dotarła do studni, w której zobaczyła zanurzonego w wodzie mężczyznę.

Wraz z koleżanką udzieliły pomocy i wyciągnęły mężczyznę ze studni, któremu na szczęście oprócz drobnych zadrapań na plecach nic złego się nie stało.

Podczas zatrzymania sprawców zachowywali się oni wulgarnie i agresywnie wobec funkcjonariuszy, zostali zatrzymani. Usłyszeli już zarzuty m.in narażenia kolegi na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 3. Wobec podejrzanych został zastosowany środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji oraz zakaz zbliżania do pokrzywdzonego mężczyzny.

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza