Finał Grand Prix Powiatu Gryfińskiego w MTB [foto]


Filip Hasse najszybciej dojechał do mety maratonu MTB, który odbył się w sobotę, 7 września w Przyjezierzu. Był to zarazem finał Grand Prix Powiatu Gryfińskiego. 

W Przyjezierzu o miano Mistrza Polski walczyli również księża i klerycy. Imprezie towarzyszyły również parafialne dożynki. Warto wspomnieć o tym, że Moryń jest jedyną gminą, w której nie odbywają się gminne dożynki, w zamian w tym czasie organizowane jest "Święto Marchwi".

Wyniki rywalizacji podamy niebawem, tymczasem zapraszamy do obejrzenia fotorelacji autorstwa Wojciecha Stańczyka, Cezarego Kujawskiego i Mateusza Dominiaka.

Zobacz zdjęcia na naszym profilu na Facebooku
Redakcja

11 Komentarze

 1. Dożynki dekanalne bez Księdza Dziekana? Ciekawe.....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czytaj dokladnie jakie dekanalne tylko parafialne a jak chcesz Diekana to do Cedyni

   Usuń
  2. Nasz błąd, dożynki były parafialne. Wczoraj go poprawiliśmy.

   Usuń
  3. A ksiądz dziekan był:-)

   Usuń
 2. A ilu jest rolników-gospodarzy w parafii Moryń?

  OdpowiedzUsuń
 3. a ilu jest rolników np. w Chojnie lub Gryfinie? a wszędzie tam dożynki są organizowane

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Henryk który nigdy nie przyjeżdżał na takie imprezy nagle się pojawił jak wybory na burmistrza się zbliżają czyżby starował??? wie ktoś???

   Usuń
  2. chyba w Krzymowie, Lubiczu, Troszynie

   Usuń
  3. Może i startuje, tyle że on zawsze jest na takich imprezach.A niech startuje właściwy człowiek na właściwym miejscu:-)

   Usuń
  4. Więcej jest np wędkarzy, a nikt im święta nie organizuje. W Moryniu świętują tylko rolnicy i motocykliści. Cuda, panie, cuda.

   Usuń
 4. prawda jest taka ze organizuja ci co maja pomysl chec i powod... a jak nie ma to jest biernosc i nic sie nie dzieje a czy to wazne kto to organizuje wazne ze jest FUN I ma spolecznosc cos do roboty w niedziele

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza