Kronika Policyjna [4-7.09.14]

W okresie od 4 do 7 września funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie na terenie powiatu gryfińskiego przeprowadzili 152 interwencje policyjne związane z zakłóceniem spokoju i porządku publicznego, awanturami domowymi oraz innych przyczyn.
W dniu 5 września w Chojnie przy ul. Słowiańskiej w czasie kontroli drogowej ujawniono,że kierujący samochodem osobowym marki Opel Corsa 40-letni mieszkaniec naszego powiatu znajduje się w stanie nietrzeźwości - 0,58 promila alkoholu w wydychanym powietrzu
W dniu 5 września w Starym Czarnowie przy ul. Szkolnej w czasie kontroli drogowej ujawniono, że kierujący samochodem osobowym marki VW Golf 25-letni mieszkaniec powiatu pyrzyckiego znajduje się w stanie nietrzeźwości - 1,66 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

W dniu 5 września w Gryfinie przy ul. Orląt Lwowskich w czasie kontroli drogowej ujawniono, że kierujący samochodem osobowym marki VW Passat 41-letni mieszkaniec naszego miasta znajduje się w stanie nietrzeźwości - 2,06 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

W okresie od 30 sierpnia do 6 września 2014 r. w Chlebowie dokonano kradzieży części ogrodzenia panelowego ocynkowanego wartości 3000 zł.

W dniu 6 września w Przyjezierzu przy ul. Moryńskiej w czasie kontroli drogowej ujawniono,że kierujący motorowerem 43-letni mieszkaniec naszego powiatu znajduje się w stanie nietrzeźwości - 0,74 promila alkoholu w wydychanym powietrzu

W dniu 7 września w Baniach przy ul. Gryfińskiej w czasie kontroli drogowej ujawniono, że kierujący rowerem 54-letni mieszkaniec naszego powiatu znajduje się w stanie nietrzeźwości - 2,18 promila alkoholu w wydychanym powietrzu oraz posiada sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych i rowerów.
Redakcja

7 Komentarze

 1. Rece opadaja ..... jezeli sie tyle czyta na temat kierowcow siadajacych po PIJAKU !!!!!!! PANOWIE POLICJANCI APEL DO WAS WIECEJ KONTROLI !!!!!! jak rowniez robcie czestsze kontrole w Moryniu na ul. Odrzanskiej jezeli chodzi o szybkosc !!! jest to poprostu MASAKRA I STRACH idac nawet chodnikiem !!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Zamknij sie ! Ma byc mniej kontroli

  OdpowiedzUsuń
 3. TY SIE DEBILU ZAMKNIJ !!!! CO NALEZYSZ TEZ DO TYCH ???? JESTES ZALOSNY !!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Popieram wyłapać wszystkich na podwójnym gazie

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak jest jestem za tym wiecej kontroli, bo przez takich kierowcow na podwojnym gazie my mozemy zginac:-).

  OdpowiedzUsuń
 6. Zacznijcie od bielina, co drugi piany i bez prawka .

  OdpowiedzUsuń
 7. Co z tego że policja ich wyłapuje.Nasi sędziowie i kodeks karny jest bardzo tolerancyjny dla tych pijaków i morderców niewinnych ludzi. "Przyjaciele " i rodzina też nie są bez winy.Często wiedzą o tym ,że ktoś bliski siada pijany za kierownicę. LUDZIE RÓBCIE COŚ Z TYM ,JUTRO OFIARĄ MOŻESZ BYĆ TY ,LUB TWOJE DZIECKO.

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza