Kronika Policyjna [6-9.09.14]

W okresie od 6 do 9 września 2014 r. funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie na terenie powiatu gryfińskiego przeprowadzili 103 interwencje policyjne związane z zakłóceniem spokoju i porządku publicznego, awanturami domowymi oraz innych przyczyn.
W okresie od 25 sierpnia do 8 września w Widuchowej sprawca po uprzednim dostaniu się do mieszkania przez uchylone okno balkonowe dokonał kradzieży telewizora marki Samsung, telewizora LG, kina domowego LG, laptopa HP Pavilon, dyktafonu Sony, telefonu komórkowego Smartfon LG, telefonu komórkowego Samsung, butów zimowych Nike, swetra zimowego, dżinsów, koszulek letnich, złotych kolczyków. Ogólna suma strat to 6650 zł.
W okresie od 3 do 8 września w Gryfinie przy ul. Szczecińskiej z terenu przyległego do lokalu gastronomicznego Pub Galeria "Wrota do Sławy" dokonano kradzieży parasola ogrodowego z reklama piwa Lech. Suma strat to 1500 zł.

W dniu 6 września w Mieszkowicach nieletni mieszkaniec naszego powiatu lat 14, wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonego na parkingu przed sklepem Biedronka dokonał kradzieży pozostawionego w bagażniku motoroweru plecaka z zawartością portfela z dokumentami, kartami bankomatowymi. Skradzione mienie odzyskano.

W dniu 6 września na terenie lokalu gastronomicznego Vega w Trzcińsku-Zdroju dokonano kradzieży pieniędzy w kwocie 600 zł na szkodę mieszkanki gminy Trzcińsko-Zdrój

W dniu 7 września w autobusie linii nr 1 sprawca wykorzystując sen pokrzywdzonego dokonał kradzieży telefonu komórkowego marki Sony Xperia J. Suma strat 600 zł

W okresie 1-8 września w Baniach przy ul. Jagiellońskiej dokonano włamania do pomieszczenia piwnicznego, z którego skradziono dwa młoty udarowe firmy Makita. Suma strat to 2700 zł.

W dniu 9 września 2014 r w Mieszkowicach przy ul. Sienkiewicza dokonano kradzieży pieniędzy w kwocie 13.000 zł.

W dniu 9 września w Chojnie na ul. Łużyckiej w czasie kontroli drogowej ujawniono, że kierujący rowerem 56-letni mieszkaniec naszego powiatu prowadzi rower wbrew zakazowi sądowemu.

W dniu 9 września w Moryniu na ul. Dworcowej w czasie kontroli drogowej ujawniono,że kierujący rowerem 50-letni mieszkaniec naszego powiatu prowadzi rower w stanie nietrzeźwości - 0,92 promila alkoholu w wydychany powietrzu.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza