Nowe "zwierzaki" na promenadzie w MoryniuJeleń olbrzymi i lew jaskiniowy to dwa kolejne modele zwierząt jakie można podziwiać na Promenadzie Gwiazd Plejstocenu w Moryniu. Dwa nowe "okazy" zostały zamontowane na początku tego tygodnia. 

Modele zwierząt zakupione zostały w ramach projektu pn. ”Zakup modeli zwierząt epoki lodowcowej na "Promenadę Gwiazd Plejstocenu" przy jeziorze Morzycko w Moryniu oraz montaż tablic informacyjnych w Gądnie, Przyjezierzu i Dolsku" dofinansowanego z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Całkowity koszt zadania to 54 060,00 zł, z czego kwota dofinansowania wynosi 37 201,00 zł.
Redakcja

9 Komentarze

 1. To już k... nie ma na co pieniędzy z unii wydawać?
  Chodniki na wsiach nam pobudujcie jak to z obszarów wiejskich.

  OdpowiedzUsuń
 2. a gdzie te tablice w wioskach?

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeleni ci w Moryniu dostatek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Proponuję jeszcze Stańczyka ( błazen nadworny Aleksandra Jagiellończyka, Zygmunta Starego i Zygmunta II Augusta, znany z ostrego dowcipu.

   Zarówno imię, nazwisko, jak i przebieg jego życia pozostają nieznane, a daty urodzenia i śmierci niepewne. Pochodził z podkrakowskich Proszowic. Słynął z ciętego dowcipu, nie oszczędzał władców w ocenie decyzji politycznych (m.in. na temat hołdu pruskiego 1525 roku). Przez to uważany był za wielkiego patriotę, człowieka wykształconego i zorientowanego na arenie politycznej.

   Usuń
 4. Ludzie , czy nie jest wam wstyd pisac takie pierdoly ??? to co Burmistrz Maranda zrobil przez swoje kadencje nie dokonal NIKT !!!!!!! nie badzcie wscibscy , powinniscie byc dumni majac takiego GOSPODARZA !!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I takie zwierzaki :v

   Usuń
  2. Jasne, że nie dokonał nikt... Każdy inny zajął by się poważnymi inwestycjami, co by g... nie wpływały do jeziora. Obce na Jarmark Moryński przyjadą pochwalą, popiją, i pojadą... A potem psy d...szczekaja. Gdzie te tysiące turystów? No gdzie? A my we wioskach po błocie łazimy, drogi dziurawe. G... z szamb wypływają bo najgorzej skanalizowana gmina.

   Usuń
 5. Nie wstyd . Burmistrz maranda" robi " tylko w moryniu olewając resztę gminy w sposób nagminny . To burmistrz morynia nie gminy moryń . Nikt nie jest dumny - chyba że Ty - z takiego burmistrza . Zarabia więcej niż prezydent Szczecina a widzi tylko czubek wlasnego nosa ....czyli wioskę moryń

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza