Odra wygrywa z liderem! Na trybunach gorąco


Odra Chojna pokonała lidera IV ligi - Świt Skolwin 3:2 w ramach 7 kolejki spotkań. Słoneczna aura przyciągnęła sporo kibiców na Stadion Miejski w Chojnie. Na trybunach nie zabrakło również kibiców gości. Pierwsza część gry od początku była ciekawa, obie drużyny tworzyły sobie okazje bramkowe. W 30. minucie gry, gospodarze objęli prowadzenie, bramkę strzelił Jakub Pożyczka. Do przerwy wynik nie uległ zmianie, zmienił się tylko stan drużyny gości, po serii kartek pokazanych przez sędziego, grali w dziewiątkę. Druga połowa pomimo osłabionej drużyny gości, należała do Świtu. W 71. minucie doprowadzają do remisu. Bardzo ciekawa była końcówka meczu. W 76. minucie biało-zieloni zdobywają gola na 2-1, autorem jest Krystian Zielas. Odra idzie za ciosem i w 81 minucie jest 3-1. W ostatniej akcji meczu sędzia dyktuje rzut karny dla drużyny ze Skolwina, wynik zmienia się na 3-2. 


Niezadowoleni z wyniku kibice gości szukali okazji na wyładowanie swojej złości. Doszło do incydentów, pierwszy nastąpił po prowokacji kibica gospodarzy, który pod adresem gości użył obraźliwego słowa. Na reakcję kibiców Świtu nie trzeba było długo czeka i ruszyli w kierunku sektorów biało zielonych. Również fani Świtu próbowali przeskoczyć przez ogrodzenie i wbiec na boisko grożąc chojeńskiemu bramkarzowi. Jednak w porę  zareagowały służby porządkowe i udało się uniknąć większych starć.

7 Komentarze

 1. Mocni w gębie czyli pokrzyczą i tyle ich.
  Piłka nożna to beznadziejna dyscyplina a kibice dodatkowo psują jej wizerunek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Beznadziejny sport? Powiedz w takim razie, jaki Ty uprawiasz mądry sport

   Usuń
 2. Każdy sport jest już lepszy od piłki kopanej . Nawet ręczna czy siata jest lepsza.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piłka nożna dla wielu ludzi jest Religą
  i przynosi więcej emocji niż jakieś szachy na przykład :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Szachy są po prostu dla bardziej inteligentnych osób .
  Piłka nożna to rozrywka dla mas , pralnia kasy dla przestępców.
  Przypominam , że w Polsce kilkaset osób zostało skazanych prawomocnymi wyrokami za handel meczami , w tym np. Łukasz Piszczek.
  Szkoda, że dzieci są też w to wciągane , bo piłka nożna to jest sport , który uczy jedynie udawania i cwaniactwa .
  Niestety do innych dyscyplin nie ma u nas warunków , w tym infrastruktury.

  OdpowiedzUsuń
 5. Widzisz tylko czarne strony tego sportu a zobacz te dobre ta atomosfera ten doping kibiców który niesie zespół do zwycięstwa czasami przez 90 minut zapominasz o świecie o problemach liczy się tylko piłka nożna dla wielu młodych ludzi mecz to sposób zapomnienia o troskach życia . Szachy nie dają tylu emocji ...... dzieci dobrze że wyciągają musi rosnąć nowe pokolenie i trzeba im przekazywać najważniejsze wartość piłki nożnej . :)

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza