Wyzwanie śmieciowe - Norbert Oleśków posprzątał razem z synami [video]


Nasza akcja "Wyzwanie Śmieciowe" wyszła poza teren gminy Chojna, w międzyczasie otrzymaliśmy również kolejny film, od radnego Norberta Oleśkowa. Wyzwanie zgodził się również przyjąć starosta Wojciech Konarski i burmistrz Chojny Adam Fedorowicz. 
Radny Norbert Oleśków dał dobry przykład i do sprzątania zaangażował swoich synów, jednocześnie zaapelował do mieszkańców o to aby wspólnie dbali o miejsce w którym mieszkają.


W Gryfinie zamiast kubła z wodą, wiaderko ze śmieciami uzbierał Tomasz Miler - redaktor naczelny z zaprzyjaźnionej redakcji Gazety Gryfińskiej.

W ramach akcji zapoczątkowanej przez nasz portal oraz Ośrodek Edukacji Regionalnej "Wiejski Kocur", śmieci posprzątali między innymi skarbnik Gminy Chojna Agnieszka Górska, dyrektor ZGM Piotr Górny, radny Piotr Mróz, sekretarz powiatu Barbara Rawecka, dyrektor Centrum Kultury Barbara Andrzejczyk, członkowie stowarzyszeń Bike Team Chojna oraz Stratus i Maciej Lisiecki wspólnie z motocyklistami.

Akcję zapoczątkował Ryszard Matecki i Paweł Sławiński.

Kto został nominowany i kto wykonał zadanie? - kliknij tu
Wszystkie filmy można obejrzeć tu

Redakcja

5 Komentarze

 1. chociaz jeden czlowiek, godny czlowieczenstwa !

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobra inicjatywa. Tylko dlaczego chojeńscy maruderzy czyli Gierke i Ryss nie dali przykładu ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie nic nie wiedzą :)))) A napiszcie coś o murach, to pojawią się natychmiast. To takie nasze chojeńskie dżiny :))))

   Usuń
 3. widocznie tak sie nadaja na dawanie przykladu innym ;)

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza