21. Noc Grozy w gryfińskim kinie


Kolejna już, dwudziesty pierwszy raz, w gryfińskim kinie spotkają się miłośnicy horroru. Nocą z 31 października na 1 listopada 2014 wyświetlone zostaną trzy produkcje zza oceanu, które miały swoje kinowe premiery w ostatnich kilku miesiącach.
Pakiet trzech biletów na wszystkie filmy dostępny będzie w sprzedaży od 17 października 2014 w Centrum Informacji Turystycznej w Gryfinie w cenie 30,00 zł. Jeśli pakiety nie zostaną wyprzedane, będą również sprzedawane bilety na poszczególne filmy w cenie 10,00 zł.

Organizowane w noc Halloween projekcje przyciągają nadkomplety widzów. Jako, że na sali obowiązuje ograniczona liczba miejsc, sugerowany jest zakup wejściówek z odpowiednim wyprzedzeniem. Zazwyczaj w dniu projekcji biletów już nie ma.

godz. 21:30
"Jako w piekle, tak i na Ziemi"
"As Above, So Below"
Reżyseria: John Erick Dowdle
Produkcja: USA 2014, 93 min

Pod ulicami Paryża kilometrami ciągną się katakumby, wieczny dom dla niezliczonych dusz. Kiedy zespół badaczy zapuszcza się w ten niezbadany labirynt kości, miasto umarłych odkrywa przed nimi swój mroczny sekret. Horror "Jako w piekle, tak i na ziemi" to podróż przez szaleństwo i terror, wdarcie się głęboko w ludzką psyche. To odkrycie, że każdego z nas ścigają jego własne demony.

godz. 23:15

"Zbaw nas ode złego"
"Deliver Us from Evil"

Reżyseria: Scott Derrickson
Produkcja: USA 2014, 118 min

Oficer nowojorskiej policji Ralph Sarchie (Eric Bana) prowadzi dochodzenie w sprawie serii tajemniczych morderstw. Pomaga mu niekonwencjonalny ksiądz (Edgar Ramirez), który jest przekonany, że w sprawy są zamieszane siły nieczyste.

godz. 1:30

"Noc oczyszczenia: anarchia"
"The Purge: Anarchy"

Reżyseria: James DeMonaco
Produkcja: USA 2014, 103 min

Nowi Ojcowie Założyciele Ameryki zapraszają cię na coroczne Oczyszczenie. W tę jedną noc w roku, Noc Oczyszczenia, wszystkie zbrodnie są legalne. To czas na wyrównanie rachunków, na zemstę – ale czasami po prostu na to, by dać upust frustracji. Służby ratownicze, szpitale, straż pożarna i policja nie działają przez 12 godzin, od 19:00 jednego dnia do 7:00 drugiego. Nie ma obowiązku uczestniczenia w Oczyszczeniu, ale gdy samochód dwojga młodych ludzi psuje się na środku ulicy tuż przed godziną 19-tą, są oni zmuszeni uciekać przed zamaskowanymi motocyklistami, by ratować życie. Młody mężczyzna wyrusza w drogę, by zemścić się za śmierć synka. Matka i córka uciekają z domu, do którego włamują się bezwzględni napastnicy. Tych pięcioro ludzi musi połączyć siły, by przetrwać Noc Oczyszczenia w Los Angeles
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza