Charytatywny Bal w chojeńskim ratuszu, po raz 17.

Rada Rodziców i Rada Pedagogiczna Szkoły Podstawowej nr 2 im Kornela  Makuszyńskiego w Chojnie zapraszają 22 listopada 2014 r. na XVII Charytatywny Bal Andrzejkowy w Centrum Kultury w Chojnie, od godziny  19.00 do 5.00.
Tradycyjnie oferujemy Państwu świetną zabawę, mnóstwo niespodzianek oraz doskonałe i bogate menu.

Obiad będzie składał się z sześciu ciepłych posiłków, ponadto na stołach będą smaczne zimne zakąski, stół wiejski, degustacja wspaniałych win, tort, świetne ciasta, ciepłe i zimne napoje.

Do zabawy zagra zespół muzyczny „Bracia Lisowscy” z Mieszkowic

W programie między innymi zabawy, pokaz barmański, profesjonalny taniec brzucha, loteria fantowa, licytacja na rzecz szkoły i lubiany przez Państwa romantyczny walczyk różany i czekoladowy.

Cena biletu od pary 220 zł

Organizatorzy będą bardzo zaszczyceni tym, że chcecie się drodzy Państwo z nami dobrze bawić, dlatego zapraszamy do zakupu biletów w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 2 im Kornela Makuszyńskiego w Chojnie - tel. 91 414 27 03.

Redakcja

2 Komentarze

  1. Reklamują czyli jest jeszcze duuuużo biletów do sprzedania. Z roku na rok przybywa osób, które nie chcą chodzić na imprezy z jedną ze znanych osób. Czy w tym roku też będzie na tym balu ta osoba? Oby nie! Bo impreza jest fantastyczn:))) Polecam!

    OdpowiedzUsuń
  2. mam nadzieję, że skoro to w placówce kultury to zgodnie z ustawą będzie bezalkoholowo.

    OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza