Deszczowy pogrom w Chojnie, Odra wygrywa z Lechem 4-0

fot. Kamila Bernadzka
W sobotnie deszczowe popołudnie (11 października) Odra Chojna pokonała Lech Czaplinek 4:0 w ramach 9. kolejki IV ligi. Choć aura nie sprzyjała,to na trybunach Stadionu Miejskiego pojawiło się sporo kibiców.

Po kilku latach przerwy odrodził się też tzw. chojeński młyn, na którym kibicowało kilkudziesięciu młodych fanów biało-zielonych. Podopieczni Pawła Zatorskiego wspierani przez kibiców,od początku dominowali na murawie, kontrolowali grę.

Zdobywcą pierwszego gola był Karol Turkiewicz, który pięknym technicznym strzałem pokonał bramkarz rywali w 21. minucie spotkania. Odra poszła za ciosem i grała coraz lepiej, napierając na bramkę przeciwnika. W 38. minucie ponownie Karol Turkiewicz wpisuje się na listę strzelców i jest 2-0. Ostatnie minuty pierwszej połowy przechodzą bez echa, wynik się nie zmienia. 

Druga połowa to kolejne minuty dominacji zespołu gospodarzy. Piłkarze Lecha próbowali zmienić obraz gry, jednak bezskutecznie. Chojnianie strzelają jeszcze dwie bramki, najpierw wynik podwyższa Kuba Pożyczka, a przysłowiową "kropkę nad i" stawia Krystian Zielas

Piłkarze Odry tym zwycięstwem przynieśli wiele radości fanom zgromadzonym na chojeńskim młynie. Po zakończeniu spotykania zawodnicy podziękowali za doping.

1 Komentarze

  1. Za 2 tygodnie z Dębnem będzie jeszcze lepszy młyn :)

    OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza