Dziennik Fakt o "aferze" wyborczej w Cedyni


Kolejna odsłona przedwyborczej walki w Cedyni. "Skandal wyborczy w szkole..." - taki tytuł nosi dzisiejsza publikacja ogólnopolskiego dziennika Fakt. 

Według ustaleń dziennikarzy Faktu, kandydatka na burmistrza Cedyni Alicja Kordylasińska, która jest jednocześnie nauczycielką w szkole, miała zmusić swoich uczniów do roznoszenia jej ulotek wyborczych.

Co innego twierdzi A. Kordylasińska, która uważa, że dzieci roznosiły jedynie gazety, a o wszystkim wiedzieli ich rodzice.
Redakcja

37 Komentarze

 1. A o tym że zrobiono przy okazji z Andrzeja pedofila w mediach napisali?

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzisiaj rana w szczecinie widziałem p Andrzeja K pewnie pojechał do Faktu się sądzić

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a to ciekawe że akurat byłeś w Szczecinie i widziłaes, no co za zbieg okolicznosći.

   Usuń
 3. Media lokalne w powiecie skończyły sie razem z rozpoczęciem tych wyborów. Pan Redaktor Chojny24, oraz żona Redaktora igryfino startują w wyborach. Niestety niezależność w tym przypadku staje pod conajmniej znakiem zapytania.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. z tą różnicą, że chojna24 nie robi żadnych nagonek politycznych, a raczej ograniczyła się tylko do informowania i nie kasuje komentarzy

   Usuń
  2. Dokładnie np cedyniabezcenzury wszystkie kom neutralne albo niewygodne zostają usuwane

   Usuń
  3. nie śmiem nawet równoważyć poziom chojna24 z poziomem igryfino czy tego bez cenzury. Nie o to mi chodzi. Poprostu niewyobrażam sobie obiektywnego dziennikarza który jest radnym jednocześnie. Tyle

   Usuń
  4. Chojna 24 nie kasuje komentarzy? Zajrzyjcie do informacji sprzed kilku dni na temat
   rzekomej pedofilii.Połowa komentarzy wykasowana przez admina. Komentarzy, które w najmniejszym stopniu nie naruszały ani prawa, ani zasad współżycia społecznego.
   Wyglądało to raczej na pakt o nieagresji między naczelnym Ch.24 a opisywaną w Fakcie (co poświadcza patologię) postacią.

   Usuń
 4. http://www.fakt.pl/wydarzenia/cedynia-nauczycielka-zmuszala-dzieci-do-roznoszenia-ulotek,artykuly,497338.html

  OdpowiedzUsuń
 5. A ja dziecku pozwoliłem i kropka.....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprzedałeś własne dzieci

   Usuń
  2. Jakim trzeba być rodzicem, żeby pozwolić dziecku w czymś takim uczestniczyć! Wstyd, wstyd, wstyd!

   Usuń
 6. Pani Alicjo. Jeszcze nic straconego. Przecież można się w końcu wziąć razem z mężem do uczciwej pracy na rzecz społeczeństwa – pograbić trawnik, zrobić zakupy chorej, samotnej babci, zaopiekować się bezdomnym kotkiem. Jak będziecie tak pracować wiele lat, to być może ludzie wam kiedyś wybaczą.

  No i przeprosić ładnie trzeba.

  OdpowiedzUsuń
 7. Czytam wczoraj ulotkę inicjatywy samorządowej a tam sami uczynni, pomocni, usłużni, znający potrzeby itd, aż się wzruszyłem, a tu dzisiaj otwieram fakt a tu ich kandydatka do rady, ale klops

  OdpowiedzUsuń
 8. Hahaha faktycznie... strasznie uczynni Ci kandydaci starosty :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a to o politykę chodzi a nie niedopuszczalne zachowanie, widać co cię naprawdę boli

   Usuń
 9. maż tej pani parę lat temu oczernił w lokalnej gazecie jednego z chojeńskich radnych,napisał że radny na jakimś tam wiejskim festynie ukradł szynkę... czyli mąż i żona na jednym poziomie intelektualnym:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Wiem jedno. Kto mieczem wojuje od miecza ginie :-) A tak na marginesie. Panie Kordylasiński, bo wiem, że czyta Pan ten wpis. Po co była Panu ta akcja? Jak widać role się odwróciły co mnie bardzo cieszy. Oskarżyć porządnego człowieka o pedofilie - WSTYD i ŻENADA. Liczę jeszcze na to, że Pan Mikołajczyk wygra sprawę o poszargane dobre imię. Jak Zapłaci Pan dziesiąt tysięcy, to sie Pan nauczy bycia prawdziwym redaktorem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. fajne przysłowie, ale mi bardziej pasuje "nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka". Mam nadzieję, że sprawiedliwość zatriumfuje!

   Usuń
 11. 1:0 dla Jogobelli. Ciekawe co wymyśli żeby pogrążyć Panią Gabrysie - ostatnią kontrkandydatkę obecnego burmistrza.

  OdpowiedzUsuń
 12. Sądzę że tym zajmą się dziennikarze kuriera Ciepiński albo Kwiatkowski

  OdpowiedzUsuń
 13. Maż Pani Alicji Kordylasińskiej dzisiaj wygrał sprawe w sądzie z Mikołajczykiem!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawiedliwość górą !!!

   Usuń
  2. Dziś odbyła się sprawa w trybie wyborczym.Nikt tu z nikim nie wygrał i nie przegrał. Jeszcze..... To wszystko jeszcze przed nim. A dziś chodziło o zapoznanie się ze sprawą. Skoro już się tak CHWALI to niech chociaż raz napisze prawdę...

   Usuń
 14. Przecież sprawa cywilna nie trwa tak krótko ;-)

  OdpowiedzUsuń
 15. Ale dowalili w tym fakcie

  OdpowiedzUsuń
 16. Doigrali się! Kordylasińscy to małżeństwo manipulantów, spójrzcie http://www.cedyniabeztajemnic.pl/strona//index.php?id=103&zoom=122

  OdpowiedzUsuń
 17. Konfident Orzechowski zawsze gdzieś ryja wsadzi!!!

  OdpowiedzUsuń
 18. Czy obecny burmistrz i jego świta to nie manipulanci? To jest ten sam poziom co Kordy........ Macie przecież ludziska wybór panią Kotowicz!!!

  OdpowiedzUsuń
 19. Przytoczę cytat z cbc "Prawda jest taka, że NIGDY nie posunęłabym się do jakiegokolwiek szantażu wobec uczniów. NIGDY nie zmusiłabym dzieci do tego, co zmyśla Agnieszka F. NIGDY uczniowie nie mieli nic wspólnego z ulotkami wyborczymi." - Ciekawe kto w Orzechowie dawał gazety igryfino z materiałami, tekstami wyborczymi Alicji K.? Może sołtys?

  OdpowiedzUsuń
 20. I do tego jeszcze kłamczucha...to po mężu?

  OdpowiedzUsuń
 21. Do tej patologii patolog potrzebny. Żenujące zachowanie .
  A jak burmistrzem zostanie? To już bez hamulców moralnych....gmino ratuj się....

  OdpowiedzUsuń
 22. To Uczciwość i Rozwój. Kto nie z nami, ten łapówkarz, pedofil, pijak, kapuś i jeszcze nie wiadomo kto! I tak co cztery lata! Kandydaci z listy - nie parzy was ziemia pod stopami?

  OdpowiedzUsuń
 23. http://www.cedyniabeztajemnic.pl/strona//index.php?id=103&zoom=122 gorąco polecam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Weź już przestać propagować jakąś stronkę Zarzyckiego bo tam aż wsytd zaglądać

   Usuń
 24. Jaja jak berety... Kampania w cedyni trwa! Yyy yyy a taki mały szczegół jakie dzieci? Na zdjęciu jest tylko jedno! I jakoś nikt nie podaje imion reszty dzieci... Czy to możliwe że trawa kampania przeciwko Alicji? Pani Kotowicz kolejny kandydat, każdy wie kim jest! Tak że głosy się rozchodzą i burmistrzem w cedyni zostaje..... Kto! ADAM poraz kolejny! Nikt normalny nie zatrzymuje się na drodze i robi zdjęcia z dziewczynką, chyba że to dziewczynka z zapalkami ha ha ha a ta gwiazda z orzechowa każdy wie że już sądziła się z całym orzechowem! I wiadome są relacje gwiazdy z orzechowa z Panem Adamem... Ohhh adaś adaś kolejna kadencja czeka! Raczej w marzeniach

  OdpowiedzUsuń
 25. http://www.superstacja.tv/Polecamy,6694/Ulotki_Albo_Pala_W_Dzienniku_Tak_Sie_Robi_Polityke_W_Cedyni,1410808/POLECANE,214977/index.html

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza