Kronika Policyjna [2-5.10.14]

W okresie od 2 do 5 października 2014 roku funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie na terenie powiatu gryfińskiego przeprowadzili 121 interwencji policyjnych związanych z zakłóceniem spokoju i porządku publicznego, awanturami domowymi oraz innych przyczyn.

W dniu 2 października w Gryfinie przy ul. Adama Asnyka dokonano włamania do piwnicy, z której skradziono rower górski marki Kross Level 2 o wartości 1000 zł.

W dniu 3 października Sąd Rejonowy w Gryfinie zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy wobec Adriana P. lat 17 oraz Stanisława G. lat 18 podejrzanych o usiłowanie dokonania rozboju i kradzieży torebki damskiej.

W dniu 3 października w Gryfinie na przystani wędkarskiej dokonano zaboru wędek o wartości 1000 zł.

W dniu 3 października w nieletni Bartosz B. lat 15 kierujący motocyklem typu Cross, bez numerów rejestracyjnych oraz bez uprawnień, w trakcie mijania z ciągnikiem rolniczym uderzył w wieziony za ciągnikiem pług rolniczy. W wyniku zdarzenia nieletni doznał otwartego złamania nogi i został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Szczecinie.

W dniu 4 października w Gryfinie na ul. Kościelnej dokonano napadu rabunkowego na osobie 17-letniego Tomasza J. gdzie sprawcy uderzając go po głowie i kopiąc po całym ciele doprowadzili go do stanu bezbronności a następnie dokonali kradzieży telefonu komórkowego marki Nokia 500 o wartości 120 złotych.

W dniu 5 października w Osinowie Dolnym z terenu parkingu leśnego dokonano kradzieży samochodu osobowego marki VW Touran koloru karmelowego, rok produkcji 2013 o wartości 120 tys zł.

W dniu 4 października w Wisławiu (gm. Mieszkowice) dokonano zatrzymania mieszkańca tej miejscowości, który znęcał się nad psem. Kopał go nogami i rzucał o ziemię w wyniku czego na skutek stłuczenia wątroby i krwotoku wewnętrznego pies zdechł.

W dniu 5 października w Moryniu w czasie kontroli drogowej ujawniono,że kierujący rowerem 59-letni mieszkaniec tej gminy posiada zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów

W dniu 4 października w Stokach (gm.Chojna) w czasie kontroli drogowej związanej z kolizja drogowa ujawniono, że kierujący samochodem marki Ford Eskort 38-letni mieszkaniec powiatu szczecineckiego znajduje się w stanie nietrzeźwości - 1,72 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

W dniu 5 października w Zielinie w czasie kontroli drogowej na ul. Witosa ujawniono, że kierujący samochodem osobowym marki Volvo 48-letni mieszkaniec tej miejscowości znajduje się w stanie nietrzeźwości - 2,60 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

W dniu 5 października w Cedyni na ul. Obrońców Stalingradu w trakcie kontroli drogowej ujawniono,że kierujący samochodem osobowym marki Kia 36-letni mieszkaniec naszego powiatu znajduje się w stanie nietrzeźwości - 1,90 promola alkoholu w wydychanym powietrzu.
Redakcja

3 Komentarze

  1. wislaw gmian moryn, co za lby to pisza

    OdpowiedzUsuń
  2. Może niech szanowny Pan Redaktor sprawdzi dokładnie fakty,a nie puszcza w obieg niesprawdzone treści??????? Trochę uwagi, głębszego rozeznania w sprawie i byłoby lepiej!!

    OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza