Kronika Policyjna [29.09-1.10.14]

W okresie od 29 września do 1 października 2014 roku funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie na terenie powiatu gryfińskiego przeprowadzili 117 interwencji policyjnych związanych z zakłóceniem spokoju i porządku publicznego, awanturami domowymi oraz innych przyczyn.W dniu 29 września w Chojnie przy ul. Jagiełły z klatki schodowej budynku wielorodzinnego dokonano kradzieży roweru typu góral marki Kross koloru białego o wartości 1000 zł.

W dniu 30 września w Krzywinie policjanci RD KPP w Gryfinie dokonali zatrzymania 43-letniego mieszkańca Chojny, który kierował samochodem marki VW Golf wbrew sądowemu zakazowi wydanemu przez Sad Rejonowy w Gryfinie.

W dniu 29 września 2014 w Mieszkowicach kierujący samochodem osobowym VW Golf podczas jazdy wykonał manewr skrętu w lewo w wyniku czego uderzył w bok wyprzedzającego go samochodu osobowego marki Peugot.W wyniku zdarzenia obrażeń ciała w postaci wstrząśnienia mózgu i podejrzenia złamania kości prawej nogi doznała kierująca samochodem Peugot 26-letnia Ilona L., która została przewieziona do szpitala w Dębnie.

W dniu 30 września policjanci OPI KPP w Gryfinie na ul.9-go Maja dokonali zatrzymania Stanisława G. Lat 18 oraz Adriana P. Lat 17, którzy poprzez uderzanie pięściami po głowie i przewrócenie na ziemie doprowadzili do stanu bezbronności 53 letnia Marię P. A następnie usiłowali dokonać kradzieży jej torebki

W dniu 1 października w kompleksie leśnym w okolicy Nowego Czarnowa dokonano kradzieży samochodu osobowego marki Fiat Uno o wartości 1000 zł

Kliknij i podyskutuj na forum
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza