Love Run w Dolinie Miłości - zapisy rozpoczęte.Już po raz czwarty na przepięknych górzystych ścieżkach Doliny Miłości odbędzie się niezwykły bieg, podczas którego będą mogli zmierzyć swoje siły panie, panowie, ale także biegające pary. W tym roku organizatorzy, czyli Ośrodek Edukacji Regionalnej Wiejski Kocur w Zatoni Dolnej oraz FZ Gaja, zapraszają na trasę biegową liczącą 5,5 kilometra. 

Kijkarzom nordic walking proponują z kolei marsz na dystansie 3,5 kilometra. Wszystkie informacje można znaleźć na stronie internetowej parku Dolina Miłości, jest tam również link do listy startowej oraz regulamin.

Impreza odbędzie się w sobotę, 25 października o godz. 12:00.

Podczas IV edycji Love Run odbędzie się Turniej Amora, w którym będzie można sprawdzić swoje umiejętności w strzelaniu z łuku do serc. Konkurs poprowadzi Cedyńskie Bractwo Historyczne Comitatus.

To już czwarta edycja LoveRun, którego trasa wiedzie po ścieżkach jednego z najpiękniejszych parków naturalistycznych Polski. Dolina Miłości położona jest na wzgórzach, nazywanych dawniej "Wzgórzami Zatońskimi", o zboczach stromo opadających w kierunku Odry, poprzecinanych głębokimi jarami i łagodnymi dolinami.To jeden z najtrudniejszych biegów terenowych w naszym województwie, ale nie ma tu pomiarów czasów, ale stawiamy na fajną atmosferę, ognisko, dobrą zabawę
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza