Nowe drogi w gminie Cedynia


Z nowych dróg na terenie gminy Cedynia mogą korzystać mieszkańcy Orzechowa, Piasku i Lubiechowa Górnego. Remonty dróg, które zlecił Urząd Miejski kosztowały ponad 360 tysięcy złotych. 


O fatalnym stanie drogi gminnej w miejscowości Piasek pisaliśmy jakiś czas temu. Odcinek o długości 200 metrów został solidnie wykonany, koszt prac to 108 862,57 zł.


Z kolei w Orzechowie wykonano drogę o długości 490 metrów za 109 541,89 zł a w Lubiechowie Górnym 620 metrowy odcinek wyremontowano za 145 820,40 zł.

Generalnym wykonawcą prac, wyłonionym w drodze przetargu, było Przedsiębiorstwo Budowlane N-Complex Janusz Nazimek.
Redakcja

5 Komentarze

 1. Tak super wykonane. Tylko że 3 dni po położeniu asfaltu pewien mądry kierowca wjechał dużym ciągnikiem z Koparką gąsienicową na naczepie która waży ok 20 ton i asfalt już popękał.

  OdpowiedzUsuń
 2. No tak pieknie i super! teraz to krowy beda zaper..po asfaldzie a ludzie z innych wiosek musza sie meczyc i dobijac swoje samochody po dziurach.Ale po co dokladac sie do naprawy drogi!!!!!!!! Gratulacje dla burmistrza Cedyni bo przed wyborami to mozna cos zrobic,ale w czasie swojej kadencji to tylko przekrety mu w glowie.

  OdpowiedzUsuń
 3. No tak pieknie i super! teraz to krowy beda zaper..po asfaldzie a ludzie z innych wiosek musza sie meczyc i dobijac swoje samochody po dziurach.Ale po co dokladac sie do naprawy drogi!!!!!!!! Gratulacje dla burmistrza Cedyni.....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem, że to dotyczy Niesułowa powiat zainwestował połowę drogi, czyli 800 metrów a dalsze 700 metrów miało być z budżetu gminy, ale Szanowny Pan Burmistrz stwierdził że gmina nie ma na to funduszy.
   Moim zdaniem to tam mieszka zbyt mało Ludzi żeby poprawić frekfęcje wyborczą. W Orzechowie, czy w lubiechowie jest więcej mieszkańców...

   Usuń
 4. Podziękownia dla Szanownego Burmistrza za drogę do Niesułowa!!!!!!!
  Ps.Mieszkańcy

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza