Złoto i rekord toru Kamila Wolickiego na zawodach w Wałbrzychu

Kolejne złoto z zawodów motocrossowych przywiózł zawodnik Klubu Motorowego w Chojnie - Kamil Wolicki. W ostatni weekend września odbyła się XIV i XV runda Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej w Endurence Cross Country - Motohałda X w Wałbrzychu.

Kamil wywalczył pierwsze miejsce i dzięki temu został drugim wicemistrzemw ogólnej klasyfikacji w klasie QUAD 2K w sezonie 2014. Dodatkowo Wolicki zostawił po sobie w Wałbrzychu rekord toru, zdobywając najlepszy czas okrążenia.

Warto wspomnieć również o udziale w zawodach innego zawodnika reprezentującego chojeński klub -  Tomasza Kosinskiego, który wywalczył mocne 4. miejsce.

Zróżnicowane konfiguracje odcinków specjalnych cross- enduro w Wałbrzychu zostały uznane za jedne z najciekawszych i najtrudniejszych w Polsce.