Józef Piątek informuje...


Informacja Kandydata na burmistrza Morynia Józefa Piątka 
Komitet Wyborczy Wyborców Gminna Inicjatywa Mieszkańców.

Mylnie sformułowane pismo datowane na 21 listopada 2014 roku zostało wrzucone do mojej skrzynki pocztowej, nie zaś wysłane za potwierdzeniem pocztowym na adres komitetu i skierowanym do Pełnomocnika Wyborczego Pana Ryszarda Figuły (zeskanowany oryginał pisma przesyłam w załączniku), które przeczytałem wieczorem 22 listopada 2014 roku o propozycji wzięcia udziału w debacie z udziałem kontrkandydatki w wyborach samorządowych na burmistrza Morynia i przekazałem je Pełnomocnikowi Wyborczemu.

25 listopada 2014 roku Pełnomocnik Wyborczy Pan Ryszarda Figuła udzielił pisemnej merytorycznej odpowiedzi i przesłał ją za pośrednictwem poczty do Pełnomocnika Wyborczego Pani Danuty Słobodzian na adres Komitetu Wyborczego Wyborców Moryńskie Porozumienie Samorządowe, którego kandydatem na burmistrza Morynia jest Pani Jadwiga Fragstein-Niemsdorff (odpowiedź na pismo w załączniku).

Kandydat na burmistrza Morynia
Józef Piątek


Oświadczenie Komitetu Wyborczego Wyborców Gminna Inicjatywa Mieszkańców w związku ukazaną się publicznie informacją o odrzuceniu propozycji debaty z kontrkandydatką naszego kandydata na burmistrza Pana Józefa Piątka.

Zgodnie z wcześniej przygotowaną i zaplanowaną kampanią wyborczą przez KWW Gminna Inicjatywa Mieszkańców, Pan Józef Piątek kandydat na burmistrza Morynia prowadzi kampanię wyborczą polegającą na indywidualnych rozmowach z Mieszkańcami Naszej gminy i nie planowaliśmy debaty.

Doceniamy i szanujemy propozycję dotyczącą przeprowadzenia debaty, którą KWW Moryńskie Porozumienie Samorządowe mylnie wystosowało do naszego kandydata na burmistrza Morynia Pana Józefa Piątka. Ewentualna debata powinna odbyć się w pierwszym tygodniu po I turze wyborów samorządowych. Otrzymaliśmy propozycję zbyt późno, a to kłóci się z naszym ściśle określonym planem i harmonogramem kampanii wyborczej wcześniej ustalonym przez nasz komitet. Nie przedstawiono nam programu i zasad przeprowadzenia debaty. Nie przedstawiono osób odpowiedzialnych za prowadzenie debaty, a propozycja zorganizowania debaty tylko w Witnica, Klępicz i Moryń świadczy o braku poszanowania Mieszkańców z innych miejscowości w naszej gminie. Nie przedstawiono nam redaktorów lokalnych mediów, którzy relacjonowaliby debatę.

Ze względu na nie precyzyjne sformułowanie pisma przez KWW Moryńskie Porozumienie Samorządowe, odpowiadamy po raz kolejny, że nie jesteśmy zainteresowani przerywaniem i zmianą sposobu prowadzenia kampanii wyborczej przed II turą wyborów samorządowych na burmistrza Morynia.

Pełnomocnik Wyborczy
Ryszard Figuła
Materiał KWW Gminna Inicjatywa Mieszkańców
Redakcja

77 Komentarze

 1. Żałosne to oświadczenie.
  Ten gościu chce na burmistzra?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ZGADZAM SIE Z TOBA PRZEDMOWCO !!!! JEST TO BARDZO .... BARDZO ZALOSNE JEGO OSWIADCZENIE !!! ORAZ ON TEZ !!!!

   Usuń
  2. wygra jeden i będże to pan piątek.

   Usuń
  3. i tak Ziutek jest lepszy! a różnica jest wielka między kandydatem na burmistrza a jego pełnomocnikiem, to dwie inne osoby! Śmieszni to wy jesteście, którzy obrażacie pana P!i żałośni!

   Usuń
  4. Tylko ten gościu nadaje się na burmistrza ,PRZYNAJMNIEJ MA NAZWISKO I WSPARCIE MORYNIAKÓW.

   Usuń
  5. Ten gościu jest Burmistrzem a ty kim?czy tak jak napisałeś burmistzrem?

   Usuń
  6. Jakie te komentarze są płytkie ze strony sztabu pani FJN.Żeby było z pięciu takich jak pan Janusz w Moryniu ,to i ludziom żyło by się lepiej,a Pan Szkuciak dorwał się do kasy napewno dużo wcześniej a dziś wspomaga wędkaży,piłkaży ale mam nadzieję ,że przy organizacji imprez na plaży już nie będzie brał udziału ,młodzi z Morynia pozdrawiają pana i niech pan już nie czyta tych idiotycznych komentarzy tchórzy którzy piszą anonimowo

   Usuń
 2. Jakie to śmieszne. Pismo dostał Piątek, a nie pełnomocnik Piątka, to problem? Kogo to? Piątek miał debatować przecież.
  Dziecinada. Te tłumaczenia... Otwarta propozycja była- to trzeba było się spotkać i uzgodnić zasady. Jej, jak poziom prezentują ludzie ubiegający się o takie stanowiska. Z kadencji na kadencje coraz gorzej.
  Polecam konsultacje z polonistą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polonistką jest pani FJ .Ale czy faktycznie tak dobrze zna Polski?,nie był bym taki pewny.

   Usuń
  2. Przecież to tylko jedna i ta sama osoba ,pochlebia pani Jadzi i mam nadzieję ,że tyle głosów zgarnie hahahahaha

   Usuń
 3. jak można starać się o stołek burmistrza mając za sobą tylko 2 radnych?????? przecież to będą stracone 4 lata jak burmistrz nie ma poparcia . Debata była by w jakim celu, żeby radni od Piątka przeszli na stronę pani Jadwigi???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Debata niedoinformowany obywatelu służy temu, żeby ludzie, wyborcy, mogli bezpośrednio zadawać pytania kandydatom i aby zweryfikować i ocenić kompetencje obu. Więc nie wypowiadaj sie w sposób świadczący o twym buractwie.

   Usuń
  2. Debata służy tylko na przedstawieniu obietnic bez pokrycia.

   Usuń
 4. Oj tam to nie ameryka a debatowac to moze sobie pani JF gdzie indziej. Tu trzeba dzialac i z Rada Miejska wspolopacowac wiec trzeba radnych miec za soba, a to juz p. Piatek ma! Mam nadzieje ze spoleczenstwo nie da sie omamic takimi zagrywakmi bo to nie ten poziom polityki.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem głeboko zażenowany i zniesmaczony tym, że na ostatnim etapie kampani kandydaci na burmistrza nie są w stanie ustalić terminu oraz zasad przeprowadzenia debaty, która przecież w istotny sposób pokazałaby jaką wizję na rózwój naszej Gminy i przyszłość jej mieszkańców mają kandydaci na burmistrzów. Każda rozsądna osoba zdaje sobie sprawę, że debata to w pełni cywilizowany i demokratyczny sposób kontaktu z potencjonalnym Wyborcą.To również wyrażenie szacunku i poszanowania dla Wyborcy, a jednocześnie forma poddanie się jego ocenie i odpowiedzi na nurtujące go pytania. Jesli ktoś nie rozumie tych elementarnych zasad i unika debaty, to oznacza że nie dąży do jawnośći i odmawia prawa do zadawania pytań mieszkańcóm Gminy. Takie postepowanie świadczy od pogardzie dla Wyborcy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super komentarz!!!!

   Usuń
  2. Być może debata to dobry sposób by poznać odpowiedzi na pytania zainteresowanych wyborców, ale z drugiej strony, nie wiem czy chciałbym słuchać kolejnych obietnic, które w przyszłości nie zostają spełnione. Wyborcom mówi się głównie to co chcieliby usłyszeć. Na dobro gminy nie pracuje sam burmistrz... to rada gminy i sztab urzędników więcej lub mniej kompetentnych. Pan Piątek patrząc na fotografię należy do osób reprezentacyjnych... to już jest coś. :) :) :) Pozdrawiam Moryń

   Usuń
  3. To bardzo dziwne oceniać kandydata na burmistrza
   po fotografii!!!!!!!!

   Usuń
  4. Czasami trzeba umieć czytać między wierszami!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak widać przychodzi Ci to z trudnością :(

   Usuń
  5. Pan Piątek patrząc na fotografie należy do osób reprezantywnych a to już jest coś..........TO PYTAM CO??????????? Proszę o odp pozdrawiam

   Usuń
  6. Nie przekonuje mnie ani pani JF ani pan JP, pozostaje więc jeszcze ich aparycja i moim zdaniem wybierając między nimi, wolałbym żeby gminę reprezentował pan Piątek. PROSTE ??? Pozdrawiam

   Usuń
  7. Kto jaką ma prezencję to subiektywne wrażenie , ale oczywiście każdy ma prawo mieć swoje zdanie.........pozdr

   Usuń
  8. Ludzie,to przecież zwykłe bicie piany przed wyborami!!!!Ależ to paskudna zagrywka.

   Usuń
  9. Obiecanki cacanki a głupiemu radość,nie o takie obietnice bez pokrycia które chce pani FJ w czasie debaty.

   Usuń
  10. Debata w Gminie około 4000 tysięcy mieszkańców?.Pani Jadzi i jej komitetowi chyba coś się w główkach poprzewracało ,ile osób przyjdzie 6,7,a może 10 a pan Piątek rozmawiał indywidualnie z większością mieszkańców i ci ludzie będą mieli prawo go rozliczać za podejmowane decyzje.

   Usuń
 6. oczywiście, a dziś w nocy lub jutro rozrzucone będą ulotki z paszkwilami, stara zagrywka Marandy. Ludzie nie dajcie sie nabrac na tą debate bo to nie jest sens władzy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj chyba piatkowe coś szykują, skoro tak często mowa o tych paszkwilach.

   Usuń
  2. Pamiętamy jak zachował się pan burmistrz gdy Basia Ogonowska wystartowała na burmistrza ,zniszczył kobietę która tak wiele serca wkładała w to co robiła jako Dyrektor domu kultury,więc staramy się zapobiec takim ubeckim metodą i będziemy czujni całe noce ,a jak już się uda kogoś złapać to trafi przed sąd.

   Usuń
  3. a moze to wy! nie pamietacie? jak zachowal sie p.Slawus Domaradzki ,moze wiecie jaki wyrok otrzymal?, za pobicie niwinnego chlopaka z Agencji z Morynia oraz za potszywanie sie za policjanta?

   Usuń
 7. " nie precyzyjne" to piszemy łącznie bo to przymiotnik. Sztab, pełnomocnik czy sam kandydat nie zna zasad ortografii. Szkoda. Człowiek na stanowisku burmistrza powinien umieć czytać ze zrozumieniem, pisać poprawnie i wypowiadać się publicznie. Czy wymagamy zbyt wiele? I to nie tylko od nieszczęsnego p. Piątka, od naszych Samorządowców.

  OdpowiedzUsuń
 8. Popieram p Piątka,ale z przykrością muszę przyznać , że to oświadczenie mnie nie przekonuje........przecież wiadomo ,że to p Piątek jest kandydatem na burmistrza więc dlaczego teraz zasłania się błędnym adresatem????????????
  Chcę na Pana zagłosować!!!!!!! A Pan mnie rozczarowuje!!!!!!!!!
  MYSLALEM ZE MÓJ KANDYDAT NIE BEDZIE UNIKAŁ DEBAT I INNEJ POLEMIKI...........JAKO PRZYSZLY PANA WYBORCA CZUJĘ SIĘ ZAŻENOWANY

  OdpowiedzUsuń
 9. "... MYLNIE wystosowało do naszego kandydata na burmistrza Morynia Pana Józefa Piątka." to przepraszam , KTO w takim razie decyduje za pana Piątka, ? KTO jest prawdziwym kandydatem na burmistrza? KTO stoi za panem Piątkiem???

  OdpowiedzUsuń
 10. za Panią Jadwigą stoi na pewno Maranda

  OdpowiedzUsuń
 11. A ile osób przyszłoby na debatę skoro na spotkania przedwyborcze przychodziło 6? Jak ktoś nie ma co robić tylko siedzieć i pisać paszkwile na stronie to o nim źle świadczy. Czy takim zachowaniem chcecie pozyskać głosy dla pani burmistrz? I czemu tak się polonistka tytułuje zapomniała , że jest tylko kandydatem. Jestem i zawsze będę za Panem Burmistrzem Piątkiem bo jego darzę szacunkiem i nikt mojego zdania nie zmieni.Moryniacy do urn i zagłosujcie ponownie na Pana Piątka!

  OdpowiedzUsuń
 12. Pan Piątek jeszcze nie jest burmistrzem!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I pani JF też nie a tak na plakatach wypisuje.jak można pisać nieprawdę i ludzi w błąd wprowadzać

   Usuń
  2. Tak Pan Piątek jest kandydatem na burmistrza a nie jak pani Jadzia czuje się już burmistrzem to jest żałosne ,dla sztabu wyborczego pani Jadzi brakuje ogłady i szacunku dla kontrkandydata.

   Usuń
 13. "Nie przedstawiono nam redaktorów lokalnych mediów, którzy relacjonowaliby debatę." ??? P.Piątek chyba naoglądał się telewizji :) a może myśli, że startuje na fotel prezydenta Warszawy? :)

  OdpowiedzUsuń
 14. A co to zmieni w gminie? Czy p. J. Piątek czy p. Jadwiga F. to bez znaczenia.
  Gmina nie ma kandydata ponadprzeciętnego, który rozkręci ekonomicznie, kulturalnie i turystycznie tą malutką wiejską gminkę.
  Kasy brak, młodzież wyjeżdża na potęgę, pracy nie ma, brak jedności " lokalnych Vipów".
  Marazm, bieda i szarzyzna.


  OdpowiedzUsuń
 15. "Zgodnie z wcześniej przygotowaną i zaplanowaną kampanią wyborczą przez KWW Gminna Inicjatywa Mieszkańców, Pan Józef Piątek kandydat na burmistrza Morynia prowadzi kampanię wyborczą polegającą na indywidualnych rozmowach z Mieszkańcami Naszej gminy i nie planowaliśmy debaty." - NO PEWNIE! ZAWSZE ŁATWIEJ SIĘ WYPRZEĆ CZEGOŚ CO ZOSTAŁO POWIEDZIANE INDYWIDUALNIE, JAK TO CO SIĘ POWIE PUBLICZNIE. POPIERAM :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy masz coś z takiego ujadania? Połóż się i spokojnie pośpij.Może połkniesz trochę własnej złośliwości
   i przestaniesz innym ubliżać.Naprawdę, bez złośliwości żyje się lżej!

   Usuń
 16. A kiedy był Pan Piątek w Dolsku czy w Gądnie, w Mirowie? Do mnie jakoś nie dotarł. A szkoda bo ja już swoje zdanie mam. Pani Jadwiga TYLKO ONA :-)

  OdpowiedzUsuń
 17. tak jest tylko ona jedyna https://www.youtube.com/watch?v=cVLIqMSYNls

  OdpowiedzUsuń
 18. O nie nie

  TYLKO PAN PIĄTEK NA BURMISTRZA!!!

  OdpowiedzUsuń
 19. po co debata w takiej małej mieścinie? wszyscy znają jednego i drugiego kandydata i każdy ma już pewnie o nich swoje zdanie wyrobione a pomysł na rządzenie wystarczy przeczytać z ulotek wyborczych; argument że Piątek nie ma szacunku do wyborców jest co najmniej wątpliwy - wystarczy przypomnieć sobie jak pani Jadwiga traktowała na sesji radnych czy tez osoby które miały inne zdanie niż ona czy burmistrz Maranda - to jest dopiero skandal i brak szacunku do innych osób; ale ludzie o tym niestety nie wiedzą...

  OdpowiedzUsuń
 20. Debata dla 10 osób, tak jak to forum dla trzech :-)))

  OdpowiedzUsuń
 21. Nie jest to aż tak bardzo istotne kto zostanie burmistrzem, ponieważ mało kto wie ale największą robotę odwalają współpracownicy burmistrza którzy to m.in. zajmują się pisaniem kolejnych projektów unijnych, które odgrywają tak ważną rolę w naszej gminie. Dlatego nowy burmistrz musi być przede wszystkim bezkonfliktowy żeby współpraca przebiegała prawidłowo.

  OdpowiedzUsuń
 22. no i właśnie dlatego powinien być nim Piątek ! ! !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jestem ZA!!!!!!!!! :)

   Usuń
  2. jestem za :)

   Usuń
  3. Panie Piątek, po co pańskim ludziom banery Pani Jadwigi?

   Usuń
 23. Lepiej by było,gdyby wygrał pan Piątek. Nie wiem,jak można byłoby zaufać takiemu burmistrzowi,jak pani Fragstein. Ta kobieta sama o sobie mówi,że ma ciężki,trudny charakter i że bywa wredna. To jak przyjść do niej z jakąś prośbą,z jakimś problemem? Człowiek czułby się taki maluczki. Poza tym uważam,że Moryń powinien bardziej rozwijać się pod kątem kulturalno-imprezowym,a oczywistością jest,że przy pani Fragstein nie zmieni się dyrektor MOK-u. W Moryniu potrzebna jest mała rewolucja,żeby ta miejscowość przestała być takim zaściankiem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Paszkwili nikt nie rozrzucał natomiast giną banery i plakaty kontrkandydatki

   Usuń
  2. Niewiedza i złośliwość niektórych mieszkańców tej gminy jest powalająca. Zacznij bywać na imprezach - po czasie zaczniesz je rozumieć, dopiero potem zauważysz, że w twoim mieście pojawili się wartościowi artyści, ci moryńscy też są wspaniali. W ostatnich latach twoje dziecko może uczestniczyć w fajnych zajęciach, uczyć się języków obcych. Macie do dyspozycji dobry księgozbiór, a dom kultury nie cuchnie już w przedsionku. Zaściankowo myślisz ty, jesteś uprzedzony i zamknięty, aby zdyskwalifikować innych posługujesz się kłamstwami. Jeśli P. Fragstein mówi tak nawet o sobie to świadczy to o dystansie do własnej osoby ty domorosły ekspercie. Taki jest właśnie elektorat pana P. Biedny Moryń.

   Usuń
  3. Tu trzeba wziąć się do roboty a nie imprezować. Bez przerwy to bawią się Afroamerykanie, pracują tylko czasami. Pozdrawiam mocarzu

   Usuń
  4. I po co te epitety? Pani Jadzia,"twój wielki" autorytet,a nie nauczyła "cię" odrobiny kultury i że jak się do kogoś zwracasz,to powinieneś pisać dużą literą? W tym momencie zniżam się do "twojego" poziomu. Zakompleksiona,agresywna istoto. Jakie imprezy w Moryniu? Tylko nie powołuj się na ten żałosny Wet Water. Impreza jest organizowana na plaży i tylko pewnie dlatego odnosi się wrażenie,że przybyło na nią wielu zainteresowanych. Nic bardziej mylnego. Zdecydowana większość to zwyczajni plażowicze,którzy mimochodem są zmuszeni do słuchania tych bluesowych wypocin początkujących zespołów. A Dom Kultury? Co z tego,że księgozbiór jest całkiem niezły,jak biblioteka jest w opłakanym stanie. Czas w tym pomieszczeniu zatrzymał się na przełomie lat 50. i 60. I owszem,tam cuchnie,cuchnie starością. Jestem szalenie ciekawa,które z moich zdań jest kłamstwem??? Przyjaźń pomiędzy kandydatką a dyrektorką ww instytucji?

   Usuń
 24. zniknął plakat pani JF w Moryniu, taki duży na murze, to juz do takich metod posuwają sie ludzie Piątka?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szambo- jest mi wstyd. Pewnie znam tych śmiałków i na codzień podaję im rękę. Prymitywne odruchy.

   Usuń
  2. Pani Jadzia już chyba sama usuwa swoje plakaty,bo wie ,że nie mam najmniejszych szans pokonać Józka na pewno ludzie Józka nie upadli by tak nisko jak sztab pani Jadzi.

   Usuń
  3. Pani Jadwiga nie jest PRYMITYWEM.

   Usuń
 25. Przybysze,turyści zazdroszczą nam tak pięknego miasteczka z tyloma atrakcjami .Latem w poblizu plaży tłok z parkowaniem.To sukces burmistrza Marandy i jego rady.Obyśmy się nie zawiedli popierając swojaka i krewniaka, nie stawiając na bezstronność i skrupulatność! Pani JF była takąż nauczycielką i równie znakomicie sprawdziła się jako przewodnicząca RM.Jeśli zadba rownie dobrze o wioski,co o miasto,to z chęcią ją poprę głosując- ZA.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakim był dyrektorem. Ktoś pamięta?. Gdzie ta debata.

   Usuń
 26. Patrząc jak bez jakiejkolwiek klasy się zachowują teraz niektórzy ludzie, patrząc jak chamscy i zarozumiali stali się niektórzy urzędnicy z UM, to strach jak będzie wyglądał Moryń gdy zostanie burmistrzem pan P. Czas wyborów to równiez czas, w którym wyłażą z ludzi wszystkie najgorsze cechy.
  Nie jestem dumny z Morynia niestety, nie przeszedł próby. :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A dla mnie zawsze byli i są mili, wiec nie wiem skad to stwierdzenie!

   Usuń
 27. Debata w Gminie około 4000 tysięcy mieszkańców?.Pani Jadzi i jej komitetowi chyba coś się w główkach poprzewracało ,ile osób przyjdzie 6,7,a może 10 a pan Piątek rozmawiał indywidualnie z większością mieszkańców i ci ludzie będą mieli prawo go rozliczać za podejmowane decyzje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O przepraszam do mnie nie przyszedł...... A jestem mieszkancem Morynia i z chęcią poszedlbym na taką debatę

   Usuń
  2. Stań do debaty..........!

   Usuń
  3. Co Ty nie stanie.

   Usuń
  4. Już dzisiaj nie słucha głosu ludu

   Usuń
 28. Nawet gdyby dwoje walczyło o rządy na bezludnej wyspie, to tak czy inaczej, kiedyś musieliby stanąć oko w oko. W tej sytuacji, nawet kiedy przyjdą dwie osoby, to czterysta, albo i więcej obejrzy relację na Youtube. Czy to tak ciężko zrozumieć, że ludzie chcą znać potencjał intelektualny kandydatów? Mnie pan Józef nie odwiedził, minął mój dom, więc nie wiem jaką świetlaną wizję posiada, ani co chce zrobić, jako nowy burmistrz.
  Niezrozumiałym dla mnie jest opór jaki stawia pan Piątek, nie chcąc podjąć wyzwania - debaty. Jego wyjaśnienie jest co najmniej infantylne i śmieszne. Gołym okiem widać, że treść oświadczenia odzwierciedla obawę przed konstruktywną i rzeczową rozmową. Ironicznie powiem, iż życzę obojgu kandydatom sukcesów w niedzielnych wyborach.

  OdpowiedzUsuń
 29. and the winner is....................the mafia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 30. Ciekawe kogo poprą Ci co głosowali w 1 turze na innych kandydatów np.p.Kasie???????????????

  OdpowiedzUsuń
 31. Niby Piątek jest faworytem ale wystarczy , że będzie niższa frekwencja a wyborcy P Kasi i Sobczynskiego poprą Jadzię........i p.Piątek się zdziwi!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 32. Tylko wioski niech nie pójdą na wybory a wszystko możliwe!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 33. Czasami II tura zaskakuje wszystkich. Faworytów również. Źle, że Pan Piątek nie przystąpił do debaty. Słyszałem w sklepie komentarze, niepochlebne. Trochę się ludzie nabijają z tej decyzji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sam miałem głosować na p Piątka ,ale teraz po tym tchorzostwie przed debatą to nie wiem czy nie poprzeć p.Jadzię

   Usuń
Nowsza Starsza