Marszałek z wizytą w Chojnie, wspiera kampanię kandydatów PO do sejmiku [foto]


Marszałek województwa zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz odwiedził w środę Chojnę. Wizyta była związana z akcją "Sejmikobus". Działacze Platformy Obywatelskiej pojawili się w kilku miastach w regionie. Wspierali kandydatów do sejmiku województwa. 

W Chojnie obok marszałka zasiedli lokalni działacze - Tomasz Sergiej (szef lokalnych struktur PO), Robert Kowalski (kandydat na burmistrza Trzcińska Zdroju), Jarosław Przygoda (kandydat PO do sejmiku) oraz burmistrz Adam Fedorowicz.

Po krótkie konferencji, która odbyła się w świeżo wyremontowanej bibliotece, politycy PO ruszyli w miasto na spotkanie z mieszkańcami.

Zobacz zdjęcia na naszym profilu na Facebooku
Redakcja

10 Komentarze

 1. Znowu obiadki za naszą kasę?

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dobrze, że pan Geblewicz pofatygował się do Chojny - dowiedział się, że to też województwo zachodniopomorskie, bo dotychczasowy rozdział środków na to zupełnie nie wskazuje.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dlaczego pan Robert Kowalski w Trzcińsku nie ma na swoich plakatach i banerach znaczka PO? Zawsze to lepiej się nie ukrywać z partyjnymi poglądami.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież jest członkiem PO..., a może się wstydzi przynależności..?

   Usuń
  2. Może dlatego, że nie startuje z komitetu PO? I może dlatego, że w skład komitetu "Ponad podziałami" wchodzą ludzie z różnych partii politycznych, którzy ponad podziałami partyjnymi potrafią się dogadać dla dobra swojej gminy? Tak ciężko zrozumieć, że są takie osoby?

   Usuń
 4. Tomek, gratuluję koalicjanta.
  Świetnie razem z Adasiem wyglądacie na zdjęciach. :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jarek widać wśród swoich... Ech:///

  OdpowiedzUsuń
 6. Musze się nauczyć tak ładnie rączki składać jak panowie na zdjęciu.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zdrajcy, kłamcy i nieudacznicy.Ile jeszcze mogą obiecać frajerom ?

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza