Ostatni tydzień kampanii - banner jednego z kandydatów zerwany


Jeden z kandydatów z KWW Porozumienie Samorządowe stracił swój banner, wszystko wskazuje na to, że reklama wyborcza kandydata została poprostu skradziona. 

Kampania w tegorocznych wyborach niczym nie przypomina tej sprzed kilku lat, jest spokojnie, bez paszkwili i brzydkich incydentów. Takiego spokoju przed wyborami nie było od lat. Pytanie tylko, czy nie jest to cisza przed burzą, rozpoczyna się właśnie ostatni tydzień kampanii, do 16 listopada pozostało już tylko kilka dni. 

Minionej nocy skradziono banner wyborczy Wojciecha Fedorowicza, który znajdował się na ulicy Bałtyckiej w Chojnie. Incydent został zgłoszony na policję. 

- Spodziewałem się ostrej kampanii, bo taka była w poprzednich wyborach. Wydaje mi się jednak, że promowanie innych kandydatów nie powinno odbywać się poprzez eliminowanie konkurencji. Stare przysłowie głosi:"każdy kij ma dwa końce" - tak incydent dla naszej redakcji skomentował Wojciech Fedorowicz.

Kilka dni temu "walka" rozpoczęła się na słupach wyborczych. Wiele komitetów w tym roku odpuściło sobie plakatowanie, głownie ze względu na to, że materiały wyborcze należy później sprzątnąć, Ci którzy się na to zdecydowali, próbują wykorzystać każdą wolną powierzchnię. Zdecydowanym liderem w plakatowaniu jest kandydat PiS na burmistrza Chojny Krzysztof Zygmunt. 
Redakcja

7 Komentarze

 1. brak jakichkolwiek programów kandydatów, podobnie jak ciekawych kandydatów, którzy mają znaczące osiągnięcia, powoduje ten spokój kampanii. Jest on spokojem stagnacji i rezygnacji. Przykre...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kandydat na burmistrza Krzysztof Zygmunt opublikował swój program na ulotkach, które rozdaje samodzielnie i poprzez swoich kandydatów na radnych. Opublikował też w internecie 6 spotów (2 programowe na radnego powiatowego i na burmistrza a także w jaki sposób zamierza zwiększyć budżet gminy aby sfinansować te zapowiedzi). Dostępne jak się wpisze nazwę gminy i jego imię i nazwisko. Można nie zgadzać się z jego planami, ale trudno powiedzieć że nie ma programu. A ja jako jeden ze zwolenników p. Zygmunta nie mogę znaleźć ani słowa od burmistrza co zamierza zrobić w kolejnej kadencji, od pani Raweckiej jakie ona ma plany co do gminy, takoż od p. Babiarza.

   Usuń
 2. Znając pana burmistrza to sam wywoła ostra kampanię zaraz. Tak na tym brutalnym fimie z zamieszek w Londynie https://www.youtube.com/watch?v=0WhInhFJXBQ

  OdpowiedzUsuń
 3. oj, komuś pan Wojciech i jego lista stanowczo zagraża w przejęciu władzy w powiecie. Zachowanie żenujące, mam nadzieję że sprawcy zostaną ujęci i przykładnie ukarani. Ciekawe czyją bojówką się okażą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. pan Wojciech przez ostatnie lata będąc radnym jakoś rewolucji w powiecie nie zrobił, zastanawiam się, co zrobił dla Chojny przez ten czas i jakoś najgłośniej to o nim teraz - bo mu baner ukradli !!!

   Usuń
 4. Dlaczego jest spokój? bo każdy ma w dupie te wybory i każdemu wisi i powiewa który ....... tam wisi gdzieś na płocie

  OdpowiedzUsuń
 5. Ci co maja w dupie i nie idą na wybory,po wyborach najwięcej narzekają,że burmistrz nie ten,że sąsiad wygrał na radnego,a nie miał wygrać,itp :)

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza