Spotkanie z Przemkiem Kossakowskim w Chojnie


W sobotę 29 listopada, o godz. 20.00 w Chojeńskim Centrum Kultury odbędzie się spotkanie z Przemkiem Kossakowskim, autorem programów "Inicjacja" oraz "Szósty zmysł". W połowie listopada bieżącego roku w księgarniach pojawi się reporterski debiut Kossakowskiego „Na granicy zmysłów”. 

Spotkanie w Chojnie nawiązywać będzie do tematyki książki, podróży na Wschód oraz poddawaniu się licznym praktykom ludowych uzdrowicieli. Forma spotkania multimedialna, z dużą ilością materiału fotograficznego.

Przemek Kossakowski - rocznik 1972. Autor cyklu programów „Kossakowski. Szósty zmysł” (emitowany na kanale TTV), dokumentujących jego podróże po Ukrainie, Rosji, Bałkanach i Polsce, podczas których doświadczał praktyk znachorów, uzdrawiaczy i wróżbitów. Zakopywany w grobie, obkładany wnętrznościami barana, poddawany praktykom podcinania języka…Krótko mówiąc człowiek od zadań specjalnych. Zwolennik kontaktu bezpośredniego i pracy w terenie. Wielbiciel malarstwa flamandzkiego, boksu, baletu i polskiego hip-hopu. W wolnym czasie chętnie rysuje i eksperymentuje z grafiką.

Bilety pojawią się w przedsprzedaży 3 listopada w Punkcie Informacji Turystycznej. Cena 20 złotych.
Redakcja

4 Komentarze

 1. Proponuje zaprosić miejscowego proboszcza. Niech spróbuje swoich czarów na Panu Kossakowskim.

  OdpowiedzUsuń
 2. Spotkanie bardzo fajne, tylko dlaczego sala niedogrzana, czyżby prawie dwumilionowy budzet CK był na wyczerpaniu?! Uczestnicy spotkania płacąc za udział musieli przebywac w zimnej sali, to skandal. Kilka osób wyszło podczas spotkania - może z powodu zimna? Dodatkowo okazało się, że jest problem z właściwym oświetleniem, a lamp w sali kilkanaście i zatrudniony na etacie pracownik od świateł i dźwięku. Oto chojeńska rzeczywistość!.

  OdpowiedzUsuń
 3. spotkanie fajne, ale temperatura w sali porażajaca, czyzby budzet CK był na wyczerpaniu? Ludzie płacą za udział w spotkaniu i muszą siedzieć w niedogrzanej sali, to skandal!!! Sala dodatkowo niedostosowana w kwestii oświetlenia, a w etacie jest osoba za to odpowiedzialna. Oto chojeńska rzeczywistość.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dajcie sobie ludzie na luz. Było sympatycznie. Ja kompletnie nie odczułem, że było zimno.

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza