Wicemarszałek w Rosnowie na spotkaniu z mieszkańcami


Rozpoczął się ostatni tydzień kampanii przed II turą niedzielnych wyborów. W niedzielę w Rosnowie w spotkaniu z mieszkańcami wziął udział prezes zachodniopomorskiego PSL oraz członek zarządu województwa - Jarosław Rzepa. 

Spotkanie zorganizował Robert Kowalski, który w niedzielę zmierzy się ze Zbigniewem Kitlasem w walce o fotel burmistrza gminy Trzcińsko Zdrój.

R. Kowalski prezentował swój program wyborczy oraz odpowiadał na pytania mieszkańców. Kandydat z KWW Ponad Podziałami uzyskał poparcie Jarosława Rzepy oraz marszałka województwa Olgierda Geblewicza.

Jarosław Rzepa mówił między innymi o inwestycjach w województwie, w ramach umowy z rządem, do końca 2020 roku zrealizuje inwestycję na ponad 21 mld złotych. Dyskutowano również w temacie dotacji unijnych dla osób fizycznych i rolników.

II tura wyborów samorządowych odbędzie się w niedzielę, 30 listopada.
Redakcja

112 Komentarze

 1. Potrzebny jest pan, by wyciagnac gmine z zapasci gospodarczej.
  Glosowalem i glosuje na Kowalskiego.

  OdpowiedzUsuń
 2. A gadają, że Pan Robert nie ma żadnych znajomości!
  Klakierzy obecnego burmajstra zrobią wszystko żeby dalej pozostał przy korycie. Żenada roku!

  OdpowiedzUsuń
 3. Pan Kitlas roznosił wczoraj listy intencyjne w sprawie swojej kandydatury. Tematem przewodnim listu jest definitywne pożegnanie z byłym vice. I o dziwo ze strony trzcinsko24.pl (którą ponoć prowadzi pan były vice) poznikały artykuły wyborcze i ww. list pana burmistrza. A i konto na facebooku pana byłego vice zostało pozbawione ciekawych wpisów poparcia obecnej władzy. Albo się pokłócili albo się dogadali. SOCJOTECHNIKA.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kitlas jest pokłocony z Szotem za to co sie stalo. Nie odzywaja sie juz dawno.

  Marszalek ma gdzies taka dziure jak Tz.Dostal kase od Kowalskiego to przyjechal.
  Nami rządzi starosta, ktory popiera Kitlasa. Brz starosty nic sie nie zrobi

  OdpowiedzUsuń
 5. a rolnikom jeszcze malo?
  No tak.. pan kowalski rolnik traktorzysta to bedzie dawal kase dla rolnikow, czyli dla siebie

  OdpowiedzUsuń
 6. Dzięki że znowu się uaktywnił pan Józek, brakowało mi pana. I pana Sebusia też. Bez panów te komentarze na forum nie mają sensu, nie mają tego smaczka. Zresztą wielkie pozdro dla tych wszystkich którzy w służbie dla naszej małej ojczyzny tz siedzą przed klawiaturką i stukają walcząc z ludźmi niegodnymi jakichkolwiek komentarzy. Jak można? No jak można pluć władzy w oczy. Ale to my ludzie posłuszni zginając karki uratujemy dobre imię władzy, pisząc komentarze w godzinach pracy jak i w domu po poobiednim talerzu zupy.I odzyskamy ten stan który jest teraz, bo po oktawie lat nie mamy dość.74-510.Razem ugasimy ten pożar naszej malej ojczyzny, który wzniecili ludzie nikczemni, nie mający pojęcia żadnego o strukturach, dotacjach europejskich, o plebsie i o uczuciach.Niech ich skamieniałe serduszka załapią ten rytm na nowo. Puk puk puk.
  To jest symbolizm.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jedyne, co osiągnął obecny burmistrz podczas tegorocznych wyborów to to, że skutecznie skłócił społeczeństwo, po obrażał się na wielu a teraz listownie tłumaczy się społeczeństwu z plamy na honorze gminy jaką był Vice.
  Program Razem Ku Lepszemu także ewaluował: teraz będzie i plaża i kąpieliska i kultura i ... wszystko . Pali sie grunt pod naoami i niestety zapowiedziami zwolnień z pracy czy paszkwilami głosów straconych w wyborach ani kultury osobistej się nie poprawi:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ci goście Kowalskiego ,dotowanego przez splamioną poprzednią władzę,która nie mogła sygnować się swoimi nazwiskami ,są z PO i PSL / Kowalski jest z PO / !!! .Podobno, nie,raczej NA PEWNO Kowalski miał nie być splamiony władzą i powiązaniami z partiami politycznymi .Sami widzicie jak jest, jedna wielka ściema wyborcza . Brzuch mnie boli ze śmiechu jak ludzie łapią się na te partyjne pierdoły . PO i PSL niedługo straci władzę i co wtedy Kowalski będzie z PIS a może z SLD ?
  KITLAS ma gdzieś partie polityczne i pracuje na rzecz gminy dla nas a nie dla statystyk partii !!!
  Jak dobrze że Kowalski zaprosił tych "polityków" którzy tak go reklamują tym samym jednoznacznie pokazał że jest w KLICE SPLAMIONEJ POLITYKĄ . Teraz ten człowiek nawet "nie piernie" bez zgody "koleżków" PARTYJNIAKÓW !!!.
  KITLAS ma podziały polityczne gdzieś głęboko sami wiecie gdzie i nie musi klęczeć przed księciuniem żeby podjąć decyzję .
  Ponadto przyjrzyjcie się temu zdjęciu i zobaczcie wyraz twarzy tego pana kandydata :gdzie jest jego wzrok ? oczywiście tam gdzie przemawiającego partyjniaka !!! są już na stałe podłączeni kabelkami !!!
  KITLAS BURMISTRZEM NIESPLAMIONYM PRZEZ POLITYCZNYCH CWANIAKÓW !!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ciut tylko splamiony przez wybranego przez siebie zastępcę

   Usuń
  2. Tam również siedzi Iwnicki wielki działacz PO jego wejście do Rady to też cud nad urną wyborczą w Domu Starców gdzie dostał tyle głosów on na radnego a Kowalski na Burmistrza, ale to tak jest jak się biednych staruszków zastraszyło, to sie ma wyniki.

   Usuń
  3. Zobaczcie jaki siedzi rozparty właściciel ziemski Jan Kozak Prezes PSL w Gminie to on mając razem z synkami ponad 3000 hektarów chce pociągać za sznurki w tych wyborach PO i PSL chcą tu żądzić naet Franka nie zaprosili choć ich poparł.

   Usuń
  4. Przepraszam 300 hektarów

   Usuń
 9. no cóż kiedyś mówiono, że kucharka może rządzić państwem, to czemu traktorzysta ma być gorszy i nie dać sobie rady w rządzeniu gminą. Tylko jeszcze trzeba pamiętać, że teraz jest XXI wiek, a nie rozkułaczanie.

  OdpowiedzUsuń
 10. I co z tego że była śmietanka ze Szczecina. Kto dofinansował droge TZ - Babin ? Kto dofinansował przebudowę ulicy ceglanej ( Nowy asfalt, nowy chodnik, porządne zaplecze przystanku i parking ) ? STAROSTA !!! Nie vice marszałek Z PO-PSL tylko Wojciech Konarski, zwykły człowiek, który dużo zrobił dla naszego miasteczka.

  OdpowiedzUsuń
 11. tak nie macie co robic to tak pierd po tym portalu to zrobil ten to dal tamten a co ze swoich dali co pensje oddali na jakies potrzeby gminy przeciez to kurna zadna laska i nie pier jeden z drugim ze to dzieki im a co do tego ze to jest XXI w to masz racje to zadna laska cos nalezy do powiatu to niech to powiat robi a nie gadaj ze pan starosta to zrobil

  OdpowiedzUsuń
 12. Rząd rządzi za nasze pienądze i marszałek też wię c nie ma znaczenia czy popiera tego czy owego ma słżyć nam mieszkańcom. Chyba że są jakieś dile o których my nie wiemy. Jedn mówią frajerzy , inni ch.. du.... kupa kamieni inni zarabiają na biletach. Dobrz że Kitlas jest samodzielny i niezależny

  OdpowiedzUsuń
 13. a co tam robi Pani Osadców? przeciez nie dostala sie do rady? Pan Kowalski jej tez obiecal stolek? No i widze ze Panu Kozakowi tez. To tych stołków mu zabraknie.
  No i Pan Jabłoński- przeciez on jest od Pana Zgody to co tam robi? Pan Kowalski podczas kampanii mowil ze nie bedzie zastepcy, a burmistrz musi miec wyzsze wyksztalcenie, ktorego Pan Kowalski nie ma- ups oklamal nas pan.

  Niezla mieszanka PO, PIS I PSL dzieci z tego nie bedzie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co sobie przypominam pani Osadców zdradziła PiS. Chciałabym zapytać gdzie teraz pani Osadców jest? Czy w PO czy w PSL?

   Usuń
 14. http://youtu.be/FoxymcMo91s
  bez komentarza

  OdpowiedzUsuń
 15. uczciwi, rzetelni fachowcy nie muszą się bać zmian, oni zawsze znajdą pracę.

  OdpowiedzUsuń
 16. Nie, musi być komentarz. Normalnie nie mogę uwierzyć jak oni są politycznie umoczeni, jak się mającą po tyłkach!!! Jak jeszcze ktoś napisze że ten gość nie jest umoczony politycznie i że nie planował dobrania się do kasy gminy i władzy od 2010 roku razem ze Zgodą po przegranych sromotnie wyborach to niech stuknie się porządnie w głowę!!! 3 LISTOPADA 2010 ROKU Kowalski oficjalnie na fb poparł Zgodę i jego kkw. Jak tego jeszcze nie skasowali to zapraszam do lektury. Oni przez 4 lata obmyslali plan jak dorwać się do stołków w Tz a nie jak pomóc gminie. Próbują zrobić z Kitlasa frajera i zrobić z naszej gminy kolejną mekkę dla członków PO i PSL, wcale nie myślą o nas. Ludzie chcecie super stanowiska szybciutko zapisujcie się do tych partii, robota pewna, tylko szybko bo 99 procent już obsadzone wirtualnie!!! Panie Kitlas jesteśmy za Panem, mamy gdzieś cwaniaków partyjnych, widzimy co się dzieje w rządzie!!!

  OdpowiedzUsuń
 17. Nic dodać nic ująć te słowa Kowalskiego :ZRÓBMY WSZYSTKO ŻEBY ZATAŃCZYLI JAK MY IM ZAGRAMY teraz się zmaterializowały. To stary polityczny bełkot wykorzystywany wewnątrz partii politycznych gdzie wyborców ma się za tępe krzyżyki na kartach wyborczych. Ja nie dam się wmanewrować i wy róbcie jak chcecie. Szkoda tylko tych 8 lat które Kitlas poświęcił dla naszej gminy równo dzieląc kasę między miasto a wsie. Jak wygra Kowalski tu czytaj PO I PSL to będziemy mieli walki polityczne a nie pracę na rzecz gminy.

  OdpowiedzUsuń
 18. Czy ktoś może napisać, ilu wyborców brało udział w w/w spotkaniu?

  OdpowiedzUsuń
 19. Przekazuję ten list żaby wszyscy wyborcy widzieli, że na tych formach to nie tylko "bicie piany " i oszczerstwa ale także ostrzeżenia przed ludźmi "chorymi na władzę"

  Grzegorz Woś
  Do moich przyjaciół i znajomych w gminie Trzcińsko - Zdrój:
  Każdego, kto za moją namową i ufając mojemu osądowi bądź pod wpływem współprowadzonej przeze mnie kampanii wyborczej zagłosował na kandydata na burmistrza, pana Roberta Kowalskiego w pierwszej turze wyborów, chciałbym bardzo przeprosić.
  Pomyliłem się.
  Od początku kampanii popierałem Roberta Kowalskiego. Człowieka skromnego, otwartego, spośród ludzi i dla ludzi.
  Wraz z panią Aleksandrą Osadców współprowadziłem jego kampanię wyborczą przed pierwszą turą wyborów. Z przekonania poparłem człowieka, który dawał nadzieję na pozytywne zmiany w naszej gminie.
  Niestety.
  Po wejściu do drugiej tury, w mojej ocenie, nastąpiła ogromna zmiana w zachowaniu pana Kowalskiego. Moim zdaniem stał się on osobą autokratyczną, zamkniętą na dialog, lekceważącą ludzi i ich zdanie oraz egocentryczną.
  Nie takiego człowieka popierałem jako kandydata na burmistrza.
  Nie identyfikuję się z jego zachowaniami, wypowiedziami czy działaniami po pierwszej turze wyborów.
  Proszę Was teraz, żebyście w drugiej turze zagłosowali zgodnie z własnymi przekonaniami, bez brania pod uwagę mojego, jak się okazało mylnego, osądu. Piszę to teraz po to, żebyście mogli sami i bez mojej podpowiedzi podjąć decyzję.
  Nie piszę tego po drugiej turze, ponieważ moja postawa nie zmieni się niezależnie od wyniku.
  Nie jestem anonimem z forów internetowych. Piszę to otwarcie, zgodnie ze swoimi przekonaniami.

  Teraz już chyba nie powinniście mieć problemów z wybraniem burmistrza!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pamiętacie? Pana Grzegorza ojciec w 2002 r. sprzeciwiał się swojemu koledze weterynarzowi Łodziewskiemu i sam kandydował na burmistrza. Później popierał Łodziewskiego a teraz "bezinteresownie" popierali Kowalskiego! Ja jestem ciekawa co im obiecał Kitlas, że w tak szybkim tempie zmienili swoje zdani? A co będzie jak Kowalski wygra? Jak wtedy wytłumaczy pan Grzesiu swoje zachowanie aby otrzymać jakiegoś dila w postaci pracy?

   Usuń
  2. Ty człowieku masz jeszcze przyjaciol i znajomych? Kpisz czy o droge pytasz?

   Usuń
 20. jak to? Przecież pan Robert należy do nie licznej grupy osób uczciwych, szanujących zdanie innych itp? (Więcej superlatyw nie pamiętam,a dziś widzę, że i to zostało usunięte ze strony KWW TPS) Wszyscy inni to szuje, oszuści i przestępcy, natomiast Pan Kowalski nieskazitelny... Aż ciężko w to uwierzyć, jak oni się promują i na kogo kreują. Panie Kitlasie, ten człowiek Panu do pięt nie dorasta....
  Moja cała rodzina pójdzie jednak na wybory i odda głos na burmistrza podejmując "rozsądny" wybór.
  Panie Burmistrzu, ten Pana"pseudo" konkurent już nie tylko wypraszany jet przez wyborców, ale jego sztab wyborczy go nawet zdradził. Nic dziwnego, to jest człowiek z PO.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 21. Jak to co robi tam osadcowa? i inni młodzi ludzie ktorzy popierają Kowalskiego. - oni mają dość chamstwa, układów i marazmu w tej gminie. Mają dość zatrudniania emerytów którzy blokują im miejsca pracy, mają dość już z góry ustawionych konkursów - gdzie już przed konkursem wiadomo kto wygra.Mają dość że na dyrektorów gminnych placówek (tck,ops,przedszkole) wybiera się obcy z poza naszej gminy którzy w dupie mają naszą społeczność -tak jakby u nas nie było zdolnych twórczych ludzi. Mają dość terrorowi i mobbingowi oraz wymuszaniu tego co królowi lub jego vice przyjdzie do głowy, mają dość rządów ludzi o haniebnej przeszłości. Mają dość ze tu nic się nie dzieje, że ludzie zostali skłóceni, podzieleni. I choć Kowalski nie jest idealnym kandydatem to głos na niego niech będzie czerwoną kartką dla Kitlasa

  OdpowiedzUsuń
 22. Popieram powyższy post. Czy nie daje wam to do myślenia że większość młodych ludzi skupiło się wokół Zgody i Kowalskiego a odsuneli się od Szotta i Kitlasa? Czy to nie daje do myślenia że to przecież młodzi wybrali Kitlasa na pierwszą kadencje a teraz się od niego odsuneli. Te miasto umiera i po następnej kadencji w takim stylu zostaną tu tylko emeryci!

  OdpowiedzUsuń
 23. Pana Kitlasa szanse po tym wszystkim tylko rosną :) I jak widać nie trzeba się cisnąć :)
  Jak mówi stare powiedzenie ....Pokorne ciele dwie matki ssie

  OdpowiedzUsuń
 24. Mam nadzieję, że jeszcze nie jest za późno, że wyborcy którzy byli zauroczeni, zapatrzeni w Kowalskiego, w jego kłamstwa ockną się i zagłosują tak jak trzeba, a trzeba na Kiltasa. Kowalski pokazał, że jest człowiekiem o wielu twarzach, człowiekiem fałszywym, pragnącym tylko władzy. Niech każdy przed podejściem do urny poważnie zastanow się czy chce oddać losy naszej małej ojczyzny takiemu człowiekowi. Skoro odchodzą od niego ludzie z jego komitetu to chyba coś tu jest nie tak. Zachowanie Pana Wosia powinno dać wszystkim do myślenia.

  Życzę mądrego, dojrzałego wyboru.. A jedyny taki wybór to postawienie krzyżyka przy nazwisku KITLAS

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A Kitlas zastanawial się jak zwalnial dyrektorke przedszkola i dyrektorke opeesu? A w przysiędze było , ze zadba o dobro mieszkancow. Esbek u jego boku? Ja bym się brzydzil, takim typem. Tobie to obojętne? Zdechle ryby plyna z pradem.
   Tylko Kowalski? Basta

   Usuń
  2. na dyrektora byl konkurs. pani z ops miala sprawe w sadzie

   Usuń
  3. Zwolenniku Pani Woźniak spytaj ją co się stało z żywnością którą otrzymała do rozdawania ludziom spytaj jakie braki wykazała komisja, bo my ją zapytamy na sesji przed ślubowaniem

   Usuń
  4. Pani z ops wygrała sprawe w sadzie, dostała odszkodowanie od kitlasa, na dyrektora przedszkola był konkurs ustawiony i na dyrektora szkoły w stołecznej też, dlatego synek tak popiera. klika i tyle. krzywdzenie i spekulacje to ich specjalność. a kitlasa samochód często stoi pod domem hipcia w różnych godzinach pracy i po. tak sie z nim rozstał. brednie i knowania, tego nie wyplenimy. ale ja to wszystko obserwuje. mam czas na emeryturce. pozdrawiam

   Usuń
  5. gdzie jest Pani Mario 2,5 tony żywności?

   Usuń
  6. 2.5 tony zywnosci kitlas z hipolitem na zagrychę mieli. Reszte przepędzili na bimber i upijali pijakow, by zdobyc glosy.

   Usuń
 25. Kitlas=Marazm.......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

  OdpowiedzUsuń
 26. Popieram ludzi młodych i wiem dokładnie,że Pan Woś reprezentował ludzi młodych w sztabie Kowalskiego .Jeżeli Pan Woś wycofał się z jego sztabu i napisał o nim takie słowa to jest to też głos ludzi młodych .Panie Grzegorzu jestem pełna podziwu dla Pana odwagi i cieszę się,że darzyłam szacunkiem Pana i Pana rodzinę, bo tylko mnie Pan teraz utwierdził,iż dla dobra naszej gminy pozostał tylko jeden kandydat: Pan Kitlas !!!

  OdpowiedzUsuń
 27. Wioś się wycofał bo nie dostał żadnego stanowiska i jak małe dziecko obraził się i teraz szkaluje Kowalskiego. To nie odpowiedzialne. Ciekawe co będzie z Pawłem D gdy mściwy Król zostanie na swoim stanowisku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Paweł D już dawno wie że zrobił błąd , ale on przecież nie podlego w pracy Kitlasowi jest pracownikiem OHP on pracuje u Pana Ociepki . Nie musisz się martwić fachowców każdy ptrzebuje.

   Usuń
 28. HAHAHAHAHAA!!! Tylko na to czekałem !!!
  Zaczyna się szkalowanie Pana Wosia !!! To jest to czego się spodziewałem. Tak zniszczcie pana Wosia !!!Super, kto następny w kolejce ?Pan Kowalski już pan pokazałeś jaki jesteś wciągnięty w politykę jak się od ciebie ludzie odwracają i to porządni wcześniej nie ubłoceni !!!

  OdpowiedzUsuń
 29. Szanowni Wyborcy! Żyjemy w dobie demokracji- szanujemy zatem prawa każdego z nas do własnych wyborów, decyzji i przekonań- bez względu na to, czy się z nimi zgadzamy, czy nie( nawet jeśli inne przekonania mają nasi najbliżsi) Jako pełnomocnik KWW "Ponad Podziałami" i kandydata na burmistrza Pana Roberta Kowalskiego apeluję o rozwagę w podjęciu właściwej decyzji w dniu 30-11-2014 r. w czasie wyborów burmistrza naszej gminy. Uważam, że Pan Robert Kowalski jest nadal kandydatem, któremu należy dać szansę na realizację programu wyborczego oraz wykazanie, że będzie burmistrzem dla ludzi i zgodnie ze swoją deklaracją, otwartym na dialog i potrzeby naszego społeczeństwa. Pełnomocnik KWW "Ponad Podziałami "Andrzej Woś

  OdpowiedzUsuń
 30. Buhahahaah rozdwojenie jaźni w rodzinie Wiosów - :-)dobre :) ojciec za, syn przeciw - oto Trzcińsko właśnie - skłócone , podzielone i walczące przeciwko sobie- nawet w rodzinach jak widać - przykre to jest że nie potrafimy współpracować razem , zrobić coś wspólnie, To naprawdę przykre i to jest zasługa Szotra i Kitasasa którzy przez 8 lat skutecznie podzielili społeczeństwo na swoich i wrogów. Dokąd to zaprowadzi? A może Kowalski powinien zostać vice u Kitalasa i niech wspólnie jako lokalni liderzy działają dla dobra gminy.......

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A to dobre! Haha ;) traktorzysta bez wykształcenia, z ledwo zdaną maturę na zastępcę... To dopiero dowcip

   Usuń
  2. a ty czym możesz się pochwalić zdałeś chociaż z przedszkola do pierwszej klasy. ZAPOMNIAŁEM W PRZEDSZKOLU NIE MA OCEN I BEZ NICZEGO SIĘ PRZECHODZI ALE Z PIERWSZEJ DO DRUGIEJ MIAŁEŚ WARUNEK CZY ZATRZYMALI A PAN KITLAS CIĘ PRZEPCHNĄ!

   Usuń
  3. O widzę,że ludzie Kowalskiego nie mogą wytrzymać.. Cóż to za agresja? Udowodniono, że ludzie piszący całe teksty dużymi literami wykazują przejawy agresji. Czyżby niepowodzenia w kampanii dawały się we znaki??

   Usuń
 31. Ten wpis już jest przysłowiowym "gwoździem do trumny" w wyborach dla Kowalskiego .
  Ten człowiek już nawet potrafił poróżnić ojca z synem. Pan Grzegorz Woś to młody,ambitny i wykształcony człowiek,który nie dał się omamić politycznej klice. Starszy Pan Woś zdecydował tak jak zdecydował, może dlatego,że już nie chce pogrążać tonącego.
  To nie Kitlas poróżnił ojca z synem tylko Kowalski .

  OdpowiedzUsuń
 32. Drogi anonimie! Jako ojciec kocham swojego syna Grzegorza. Zapewniam, że nie jestem z nim skłócony. Szanuję Jego wybory, niezależność i odmienność w podejmowaniu decyzji Sam także mam prawo do własnych przekonań
  Z poważaniem Andrzej Woś

  OdpowiedzUsuń
 33. Te wszystkie brednie i paszkwile pisze ktoś z urzędu miejskiego. Jeszcze trochę i będzie wiadomo komu gacie się pala. Zalezy mu na tym, by sklocic srodowisko trzcinskie. Jeśli to nie Hipolit to kto to może być...? Upadek tej gminy zaczal się w 2006 roku. Od momentu manipulacyjnego nastania esbeckiej władzy.
  Panie Kowalski jestem z panem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się tu piszą jedna albo dwie osoby typowo ubeckie metody myślą że ludzie to kupią.

   Usuń
 34. Podziały w rodzinie? i to jeszcze przed zakończeniem wyborów???? a pan Kowalski obiecuje wszystkich jednoczyć dla dobra gminy, i to z niby z troski... Jak ktoś ma wyobraźnie, to może sobie wyobrazić, co ten "Tołdi" zrobi, jak dorwie się do stołka. Strach się bać.......

  OdpowiedzUsuń
 35. Teraz niech każdy mieszkaniec gminy Trzcinsko Zdrój głęboko weźmie do siebie słowa Pana Grzegorza Wosia i faktycznie zanim postawi krzyżyk na karcie wyborczej dwa razy się zastanowi dlaczego ten Pan wycofał się z popierania Kowalskiego.

  OdpowiedzUsuń
 36. Paskudnie się dzieje w tak małym społeczeństwie ,zaraz będzie po tz. zawodach i znów będziemy musieli żyć ze sobą jak ludzie , przykre to no ale cóż ...... Panie Kitlas jestem za Panem, lepszy stary wróg jak nowy( nieznajomy ).

  OdpowiedzUsuń
 37. Ludzie powiem szczerze bez żadnych populizmów : żeby do walki o fotel burmistrza stanęło dwóch kandydatów,którzy nie podpierają się politykami,nie są z żadnej partii,nie popierają żadnej partii politycznej było by naprawdę spokojnie i merytorycznie.
  Niestety albo "stety" dla naszego wyboru, jeden z kandydatów pokazał swoje prawdziwe oblicze obnażając głębokie powiązania polityczne . Nasza gmina nigdy nie była podzielona układami partyjnymi, nigdy nit nie patrzył kto jaką ma książeczkę partyjną .Niestety teraz i nas dopadła skaza politycznej walki .Ja osobiście mając pewność, że obecny burmistrz nie ma rąk umoczonych politycznie będę na niego głosował .Nie chcę w naszej gminie żadnych "tuskobusów" czy "kaczorobusów" a już nie wspomnę o PSL !!! .
  Mam gdzieś polityków i nie chcę widzieć w naszych miejscowościach nagabywaczy ze zmieniającymi się kolorami twarzy w zależności kto w Warszawie siedzi na stołku !!!
  Panie Kowalski ale żeś Pan narozrabiał .

  OdpowiedzUsuń
 38. Wcale się nie dziwię że p.Zgoda i Kowalski obstawili się młodymi ludźmi bo oni nie pamiętają rządów za p. Zgody. On już miał swoje pięć minut i nie potrafił tego wykorzystać. A młodzi ludzie naiwnie wierzą że za p. Kowalskiego prace dostaną. No im się nie dziwie. Tylko żeby się później nie zalowali tej swojej decyzji głosując na p. Kowalskiego. Mamy obecnie dobrego gospodarza i niech tak zostanie. Panie Kitlas jestem za Panem.

  OdpowiedzUsuń
 39. Uważam że pan Grzegorz Woś właśnie będąc młodym człowiekiem pomimo ich cwanego planu przejrzał ich i dlatego zrobił to co zrobił

  OdpowiedzUsuń
 40. Po Grzegorzu Wosiu dołączyła Kandydatka na radną z okręgu nr 6, która nie uzyskała mandatu Pani A.Osadców

  OdpowiedzUsuń
 41. Panie Kowalski !!! Sprowadziłeś pan do nas do normalnej Gminy polityków !!! Wszyscy wiemy jak to się kończy !!! Weź ich pan sobie zawieź do spółdzielni w Rowie gdzie jesteś pan tam członkiem i zobaczymy jak długo ta spółdzielnia wytrzyma rozbiór partyjny !!! Precz Politycznej Braci z naszej gminy !!!

  OdpowiedzUsuń
 42. jeszcze dziś rano widziałem "Lubie to!" p.Oli O. pod oświadczeniem Grzesia W. Później wycofała się. Rozłam w partii Kowalskiego???? Pani Olu uległa pani, a szkoda. Grzesiu, tak trzymać!!!!

  OdpowiedzUsuń
 43. http://youtu.be/DVJV5C2GuuA
  warto posłuchać

  OdpowiedzUsuń
 44. A ten po lewej na tym filmiku to kleju się nawąchał bo taki zamulony jak by nie wiedział gdzie jest?.
  Kowalski niedługo będzie obiecywał punkty teleportacji żeby głosy zdobyć

  OdpowiedzUsuń
 45. piszecie o emerytach... a wyobrazcie sobie co by bylo gdyby na stanowiskach zasiadali sami 20latkowie? Gmina by polegla. w kazdej pracy musi byc ktos doswiadczony zeby nauczyc mlodych. w urzedzie ostatnio przeciez przyjeto mloda pania. Sa zaledwie 3 emerytki. wyluzujcie.

  Tak naprawde to mlodzi maja gdzies prace za mane grosze, wola jechac za granice. a zeby odrazu piastowac stanowisko to trzeba staz zrobic, a mlodym sie nie chce za 900zl

  OdpowiedzUsuń
 46. Jakos radni pana Zgody maja prace, wiec nie rozumiem tego komentarza. A ile tam mlodych? 3 osoby? nie przesadzajcie.
  Mlodzi odwracaja sie od pana kowalskiego

  OdpowiedzUsuń
 47. KONIEC !!! KKW PONAD PODZIAŁAMI NA FB ZAKOŃCZYŁO ŻYWOT !!!
  Strona Pana Kowalskiego na portalu społecznościowym Facebook przestała istnieć . Każdy kto spróbuje po jej wyszukaniu otworzyć jej zawartość spotyka się z napisem :Społeczność xxxxxxx .Na tej stronie nie widać zdarzeń !!!
  Co się stało ? Czyżby strona ta została zablokowana przez Kowalskiego gdyż dzięki niej wyszło za dużo nieprzyjemnych wręcz otwierających ludziom oczy wiadomości ? Może ta strona jest tylko dostępna dla "znajomych" .Już Pan Kowalski nie przyjmuje wszystkich równo bez podziałów na znajomych czy nieznajomych .
  Czyżby afera z Panem Grzegorzem Wosiem / w tle z panią Osadców / przyczyniła się do tak radykalnych posunięć ?
  Czyżby to był kolejny krok żeby ukryć przed wyborcami prawdziwe '' JA" ?

  OdpowiedzUsuń
 48. Śmieszy mnie ta koalicja Kowalski-Zgoda- Lodziewski-Sidorczuk wywieszaja nam plakaty i kaza glosowac na tego czy tego. A co my rozumów nie mamy? Nie dajcie soba manipulowac

  OdpowiedzUsuń
 49. KONIEC!!!
  Kolejny członek KKW Ponad Podziałami kandydatka na radą Pani ALEKSANDRA OSADCÓW kandydata na burmistrza Roberta Kowalskiego oficjalnie na swoim koncie na Facebook WYCOFAŁA SIĘ Z KAMPANII WYBORCZEJ !!!
  Zamieszczam tekst jej oświadczenia :

  SZANOWNI ZNAJOMI I PRZYJACIELE!
  OFICJALNIE WYCOFUJĘ SIĘ Z KAMPANII WYBORCZEJ .

  Można zrozumieć to tylko w jeden sposób, że Pani Aleksandra Osadców również przestała popierać pana Kowalskiego .
  Czyż nie jest to pokłosie wystąpienia PANA GRZEGORZA WOSIA ?

  Ta para młodych,rzetelnych i oddanych swojej sprawie ludzi moim zdaniem zdążyła w ostatniej chwili, przed drugą turą wyborów wycofać się z "politycznej układanki" w której nie chciała w żaden sposób uczestniczyć !!!

  OdpowiedzUsuń
 50. Takich ludzi się ceni! Brawo za szczerość Panie Grzegorzu:-) My także jesteśmy za dobrem naszego Miasteczka i Gminy a nie tylko własnym! A Pana wypowiedź utwierdza mnie,że wybór mojego kandydata na Burmistrza naszego miasta był właściwy i Pan Kitlasa dalej będzie nas reprezentował.

  OdpowiedzUsuń
 51. Po rezygnacji pani oli i pana grzesia pomyślałem, hmmm kim że są ci ludzie? Nie słyszałem o nich. Pyk fajeczka odpalona, nalewka w musztardowce sie grzeje, pokiwalem się w fotelu bujanym. Hmm dupy nie urywa , a i hemoroidy zostają nienaruszone. Grzesiek młodzieży PO, pani ola dawniej pis potem po,, teraz razem ku naszemu. Od palę jeszcze jedną fajeczke , obmyje stopy i pachy, po dniu pełnym atrakcyjnych informacji zasne pokrzepiony wizerunkiem grzywki pani olli i polityczną mądrością grzesia. 74-510 co kolejny dzień przyniesie?

  OdpowiedzUsuń
 52. Przerażenie mnie ogarnia jak czytam to co piszecie czy Wy naprawdę lubicie człowieka z problemem ( wiecie jakim ) człowieka który delegacji bierze prawie tyle co pensji który kupił nieużytek za 0,5 miliona zł. który podzielił mieszkańców gminy , zniszczył boisko dla dzieci żeby miał dojazd na skróty do swojego garażu używając do tego ludzi urzędu . Jeżeli tak mocno włazicie mu w d..ę to włażcie tylko umyjcie się bo będzie śmierdziało . Powodzenia w dalszym włażeniu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak Cię przerażenie ogarnia to nie ma na co czekać tylko szybko do psychiatry on Ci pomoże a nie to forum , hamuj się trochę człowieku. A tak nawiasem to się sam umyj przed spaniem.

   Usuń
  2. odpowiedz rewelacyjna. ale sie ubawilam

   Usuń
  3. tez nieuzytek ma w sobie poklady borowiny. ktore sa warte wiecej niz 0,5

   Usuń
 53. Woś zachował się jak rozpieszczony bachor któremu marzył się stołek vice burmistrza a Kowalski nikomu nic nie obiecał tylko chciał wygrać wybory i dobrać sobie człowieka który ma wiedze a nie ambicje z którym wyciągnie tą gminę z bagna w jakie wprowadził Kitlas z Hipolitem. Brawo Grzesiek umiejętnie wpychasz naszą gminę w ręce Hipolita i spółki ciekaw jestem ile potrzeba studiować żeby takie kretyńskie decyzje podejmować ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A w jakim bagnie jest Gmina ? w bagno to ją Kowalskii jego ekipa z Panem Zgodą pcha . Podam CI przykłady Góralice świetlica, Rosnowo świetlica, Strzeszów Swietlica, Stołeczna Swietlica, Woda Tchórzno ,Woda Wesoła, Mury w Trzcińsku, Alejka w Tezcińsku .Młyn w Trzcińsku .,Switlica Strzeszów. Droga Trzcińsko Babin .chodniki we wszystkich wioskach i Trzcińsku przystanki autobusowe kanalizacj a Strzeszów Kanalizacja Góralice wstd że radny z Góralic Pan Kowalski nie widzi ile to zrobioni dla jgo wioski itd itd. czy to jest to bagno które zostawia Kitkas , szacun dla Pan Panie Burmistrzu Kitlas nikt tyle nie zrobił co Pan i Pana LUDZIE . czyli Pana Radni a zapomniałem Piaseczno świetlica Centrum Kultury w Trzcińsku Zdroju wozy strażackie i wiele innych , szkoły i przedszkola tego nie dostały przez 50 lat co za Burmistrza KItlasa , to jest skok cywilizacyjny . Dziwię się że Pan Kitlas nie da odprawy tym oszołomstwom a jeszcze szkoły w Gminie i świetlica w Gogokicach to jest narawdę skok cywilizacyjny oczym Wy mówicie o bagnie ?

   Usuń
  2. Bredzisz. Brales dziś cos, ze przeniosles się do innej cywilizacji. Martwie się o ciebie.

   Usuń
 54. Kowalski jest jednym z nas przeszedł wszystkie szczeble pracy zawodowej pracował na traktorze i uczył się a teraz kończy studia i nie był TW . To właśnie takim ludziom należy powierzyć naszą gminę bo tylko tacy ludzie potrafią docenić pracę ludzi którzy pracują jako sprzątaczka traktorzysta czy urzędnik. Ludzi z tak bogatą przeszłością PRL-owską powinno się odsunąć od rządzenia i pokazać miejsce w szeregu . Liczę że u nas są ludzie którzy cenią sobie wolność i niezależność którzy mają jeszcze swoją godność. Jest mi przykro że w naszej gminie jest jeszcze spora część społeczeństwa która padła na kolana jeszcze za komuny bo uważała że ta pozycja jest najbardziej odpowiednia do lizania d..y i nie mogę zrozumieć dlaczego tę pozycję przekazała swojemu potomstwu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie kłam - dziś Kowalski skończył wieczorowo maturę i w tym roku rozpoczoł studia sam o tym pisze , Jakbyś nie miał wolności to byś tych bzdur nie pisał bo byś jutro siedział i musuł łsie z tego spowiadać a dziś mamy wykrzywioną demokrację ,że dobrego kandydata na Burmistrza Zbigniewa Kitlasa morza bezkarnie opluwać , mówiąc ,że to są twoje poglądy , do kosza z taką demokracją.....

   Usuń
  2. Franciszek Sidorczuk się odezwał . Tobie ludzie pokazali gdzie Twoje miejsce.

   Usuń
  3. a ja juz stesknlam sie za p. Franiem. co panu obiecal Kowalski? jaki stolek?

   Usuń
  4. Akurat na tym forum to stronnicy Kitlasa opluwają Kowalskiego nieporównywalnie częściej

   Usuń
 55. Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień. Jest dobrze jak jest nie szukajmy dziury w Całym, przejdzie Nowy burmistrz i na co liczyta.......?

  OdpowiedzUsuń
 56. Zostałem zmuszony do odpowiedzi w sprawie moich ziem które wraz z synami uprawiam. Ziemię tą nabyłem od Skarbu Państwa jest jej prawie 300 hektarów i nie zamierzam się nikomu tłumaczyć . Chcę przypomnieć że za moim staraniem do rolników naszej gminy trafiło na przestrzeni kilkunastu lat około 2500 hektarów . Jestem z tego dumny że moi koledzy rolnicy mogli powiększyć swoje gospodarstwa a niektórzy z nich nie mają wcale mniej niż ja .Dobrze że ziemia trafiła do naszych rolników a nie do obcokrajowców . Informuję że w ostatnich trzech miesiącach znowu pozyskałem 87 i 150 hektarów dla naszych rolników {ziemia pozyskana w dwóch turach) i w tych działaniach nie ustanę. Jako prezes PSL w gminie i prezes WZRKIOR w województwie będę takie działania podejmował i mało mnie to obchodzi czy się komuś to podoba czy nie. Pozdrawiam Jan Kozak

  OdpowiedzUsuń
 57. A ja wolę Kowalskiego niż człowieka uzależnionego który pozatrudniał sobie ludzi którym ciężko jest się pogodzić że niema już komuny że nieboszczka PZPR poszła w odstawkę że donoszenie to coś ohydnego i myślą że wróci komuna jak rządzić będą ci co rządzą. Te wpisy są pisane przez Hipolita i jego ludzi bo jak wygra Kitlas to im może coś z tego tortu coś zostanie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gnoju anonimowy, ujawnij sie i pokaz morde jezeli kogos nazywasz czlowiekiem uzaleznionym...tfu...brzydze sie tchorzami twojego pokroju...

   Usuń
 58. W związku z licznymi anonimowymi komentarzami dotyczącymi mojej osoby, chciałabym wyjaśnić kilka kwestii.
  Po pierwsze- nie należę i nie chcę należeć do PO czy PSL. Nadal jestem sympatykiem PiS, a moje odejście z tejże partii nie było podyktowane zmianą poglądów.
  Po drugie - nie żałuję swojej decyzji o udziale w kampanii wyborczej w I turze wyborów, w której uczestniczyłam z ogromnym zaangażowaniem, dobrowolnie i bezinteresownie, bez kłamliwie sugerowanych przez niektórych "obiecanych stołków". II tura wyborów nie obejmuje już udziału mojej osoby.
  Po trzecie- nadal uważam, że aby nasza gmina mogła się rozwijać, potrzebna jest nowa osoba na stanowisku burmistrza. Nie popierałam i nie popieram kandydatury p. Kitlasa.
  Z poważaniem
  Aleksandra Osadców

  OdpowiedzUsuń
 59. SAMI WIDZICIE !!! Kowalski otoczył się politykami z PLS i PO oraz PIS .
  Nie mogę uwierzyć jak Pan Kitlas przez 8 lat swojej kadencji zdołał się obronić przed tą szarańczą i uchronić naszą gminę od politycznego bagna.
  Tak się Kowalski wypowiadał,że nie jest uzależniony od władzy od nikogo itp idt.
  SAMI WIDZICIE !!! Nasza gmina jest jedną z niewielu już pozostałych w Polsce gdzie politycy nie mają nic do gadania !!!
  Teraz Kowalski widząc że w uczciwej walce nic nie wskóra przyciągnął do nas PO PLS i PIS .a oni tylko czekają żeby nas pogrążyć.

  Panie Zbigniewie Kitlas !!! Trzymaj Pan tak dalej, nie daj się pan żadnej z tych formacji politycznych!!!
  To,że się Pan nie sprzeda dla władzy już wszyscy wiemy !!! .Cztery lata temu chcieli już pana podciąć ale im się nie udało !!! Wtedy mógł Pan wyrobić sobie legitymację np. PO i siedzieć spokojnie na tyłku !!!

  Wszyscy dobrze widzą,że za Pana rządów politycy w Naszej Gminie Trzcińsko Zdrój nie mają czego szukać i nie przywrócą do władzy swoich splamionych nieudacznictwem popleczników !!!.

  Jeszcze trochę Pana po obrażają, ale wierze,że Pan to wytrzyma a ta KLIKA PO PLS i PIS po 30 listopada 2014 roku jak szarańcza poleci atakować inne nieskażone politycznie miejsca w naszym kraju !!!

  A Pan panie Kowallski zastanów się co pan chciałeś zrobić naszej małej ojczyźnie !!!

  OdpowiedzUsuń
 60. Szanowni Państwo.
  Z przykrością chciałbym odnieść się do oświadczenia zamieszczonego przez pana Grzegorza Wosia, które w sposób jawnie krzywdzący i bynajmniej nie obiektywny uderza w moją osobę.
  Muszę przyznać, że nasza współpraca na początku układała się pomyślnie. Każdą kierowaną w moją stronę sugestię brałem pod uwagę będąc świadomym niedoskonałości każdego człowieka. Trzeba jednak zaznaczyć, że waga współorganizowania kampanii przez pana Grzegorza Wosia była dużo mniejsza niż przez niego przedstawiana.
  Od momentu zakończenia pierwszej tury wyborów spotykam się z coraz agresywniejszą kampanią przeciwko mojej osobie, tym bardziej ubolewam, że wybory samorządowe w naszej gminie mogły doprowadzić do rozwoju tak negatywnych emocji.

  Czytając oświadczenie pana Grzegorza liczyłem choćby na próbę przedstawienia czytającym powodów wystawienia takiej o mnie opinii. Nie udało się to.

  Prowadząc kampanię przed pierwszą turą, a także teraz, tuż przed turą drugą, nie oczekiwałem wspomnianej w poruszanym „oświadczeniu” identyfikacji ani z moimi zachowaniami, ani działaniami. Oczywistym jest, że moje zachowania i działania podejmowane są na moją odpowiedzialność i określają mnie samego.
  Podejrzewam, że to wspomniana „identyfikacja” jest powodem do umieszczenia takich słów. Posunęła się ona tak daleko, że Szanowny Pan Grzegorz Woś poczuwał się do obowiązku autoryzacji wszystkich słów, które zamierzałem wypowiedzieć, i działań, które zamierzałem podjąć.
  Nie mogłem pozwolić na takie traktowanie, więc udzieliłem Szanownemu Panu jednoznacznej i zarazem w pełni kulturalnie akceptowalnej dezaprobaty takim zachowaniom.

  Ponadto, z powodu współpracy z panem Wosiem, rodzi się we mnie mocne podejrzenie, że oświadczenie oraz gwałtowna, negatywna kampania tego Pana przeciwko mnie są wywołane moim oświadczeniem o wstrzymaniu się przez pewien czas w powołaniu zastępcy w razie ewentualnego wybrania mnie na burmistrza. Przypuszczam, że pan Grzegorz Woś żywił nadzieję objąć to stanowisko. Skutki urażenia czyjejś dumy mogą być, jak wszyscy widzimy, bardzo poważne.
  Jednocześnie informuję, że nie mam absolutnie żadnego prawa obiecywać jakichkolwiek stanowisk i nie robię tego, gdyż byłoby to absurdem.

  Głosowanie zgodnie ze swoimi przekonaniami oraz samodzielnie uważam za bezwarunkowy standard i oczywistość. Nawoływanie oraz proszenie o to ludzi uważam za krzywdzące, gdyż sugeruje jakoby wcześniej tego nie robili.
  Pokornie znoszę wszelkie ataki i zachowuję szacunek dla samego siebie.
  Piszę to otwarcie, zgodnie ze swoimi przekonaniami.

  Robert Kowalski

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po co ten list ? wszyscy wiemy jaki Pan jest, Grzegorza głos jest taki jak nas młodych , my nie potrzebujemy tu ludzi z PO i PSL to dzięki nim mamy taką sytuację w kraju, że młodzi wyjeżdżają w poszukiwaniu pracy , co Pan jako szef struktur PO w Gminie zrobiłeś pozytywnego , jedynie smrodu przywiozłeś trochę do Rosnowa na zebranie.

   Usuń
  2. Panie Kowalski!
   Pierwsze sliwki robaczywki. Ma pan poparcie postępowej części społeczeństwa. Poparlismy pana i będziemy popierać we wszelkich inicjatywach gospodarczych, których brakuje. Niech pan będzie gospodarzem, a nie administratorem i poborca podatkowym. Niech pan wykarczuje to zlo, które się zakorzenilo w 2006 roku.
   Wos nie jest w stanie podjąć misji, która pan się podejmuje. Jest plytki i maly. Wystraszyl się i trzesie się ze strachu przed odpowiedzialnoscia.
   Wiara i poparcie miejscowej awangardy jest po pana stronie. Wszyscy jesteśmy za zmianami na normalność, a pan nam, mieszkańcom w tym pomorze. Skalane esbekiem Trzcinsko - Zdroj odzyska swój prestiż w naszym malym społeczeństwie, które jest zmeczone nieudolnymi rzadami esbeckiego tandemu.
   Panie Kowalski jesteśmy z panem.
   Z poważaniem. Pana zwolennicy.

   Usuń
 61. Grzegorz Woś Szanowny Panie Robercie, gratuluję zręcznej odpowiedzi.
  Dobrze Pan wie, że nie chodziło o żadne autoryzacje, tylko o Pana postępowanie. Napisałem co o nim myślę i nie mam zamiaru wdawać się w dalsze dyskusje.
  Co do posady zastępcy - mam już pracę, stałą, nie kadencyjną. Pracę, w której mogę się spełniać i rozwijać. Nie interesuje mnie posada na 4 lata.
  Poparłem Pana z przekonania i sympatii i miałem nadzieję, że pozostanie Pan takim człowiekiem, jakiego znałem. Nadzieję mam nadal, ponieważ wciąż widzę potrzebę zmiany na stanowisku burmistrza. Jeśli wyborcy tak zdecydują, to mam nadzieję, że stanie się Pan na powrót takim człowiekiem, jakim Pan był przed wyborami.
  Z poważaniem Grzegorz Woś

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pan Grzegorz ma na prawdę satysfakcjonującą pracę, bo może w godzinach urzędowania pisać komentarze na forum Chojna24.pl.
   No chyba że jest to w zakresie jego obowiązków.
   A to przepraszam.
   Obrona cywilna w służbie naszej malej ojczyzny. oczywiście.

   Usuń
  2. Proszę zapomnieć o tym żeby pan Kowalski wrócił do normalności gdyż jeszcze nie będąc burmistrzem pokazał Panu co tam głęboko krył .Niestety kampania wyborcza ma to do siebie że obnaża ludzkie słabości i ten pan jej nie wytrzymał lekko ukazał rąbka swojego JA . Proszę sobie wyobrazić jakim będzie człowiekiem jak zdobędzie ten tytuł wspólnie z swoją polityczną bracią .Dla dobra naszej gminy miejmy nadzieję że tak się nie stanie.

   Usuń
 62. Panie Grzegorzu niech Pan się nie obawia,że ludzie uwierzą w ten ATAK ze strony Kowalskiego !!!
  Czyżby pani Osadców też chciała zostać zastępcą burmistrza ?
  Wszyscy dobrze wiedzą,że zastępcą ma być Zgoda a reszta stanowisk dla koleżków z PO i PSL ze sekretarzem gminy na czele !!!!~!!!!.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ty staraj się o pucybuta posade u Kitlasa. Chyba, ze jesteś Hipolitem. To jesteś szuja.

   Usuń
  2. Ludzie zrozumcie że jest wyselekcjonowana grupa trzech czy czterech ludzików , którzy siedzą na forach i smarują Kowalskiego wielbiąc nade wszystko jego konkurenta. Tego nikt nie przeskoczy po liczbie wpisów widać. Nawet jakby sprawdził po IP to nie jeden komp urzędowy się grzeje. No i sebi i joozio.
   74-510 First 2 Fight

   Usuń
 63. Hahaha, pani Osadców dobrze wiedziała, żeby się wycofać po cichu i delikatnie,żeby nie urazić Kowalskiego i jego ekipy partyjnej .Moim zdaniem wiedziała,że jak zrobi to jak Pan Grzegorz Woś to Kowalski będzie chciał ją zniszczyć jak Wosia oszczerstwami i łganiem .
  Pani Grzegorzu ludzie młodzi Pana znają i te partyjne brednie nas nie przekonają ! .
  NIE CHCEMY W NASZEJ GMINIE POLITYKÓW Z PO PSL PIS I INNYCH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 64. Panie Kowalski wszyscy dokładnie wiedzą że chcesz pan mieć zastępce i jeszcze sekretarza i jeszcze punkt przyjmowania interesantów z nowymi miejscami pracy za nasze pieniądze i jeszcze ruchome schody w gminie żeby jak najmniej myśleć !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślałem że punkt przyjmowania interesantów już jest - u zeba. Ruchome schody też są jak już ktoś wróci z punktu przyjmowania interesantów.

   Usuń
 65. Pan Kowalski jak sołtys jest poborcą podatkowym w Góralicach. Mieszkańcy wpłacają podatek rolny Panu Kowalskiemu, który przekazuje go do gminy lub do banku, z tego tytułu pobiera procenty (około 10 tysięcy rocznie) Są to pieniądze gminne. Ludzie nie muszą jechać do kasy, on ich wyrecza, nie za darmo

  OdpowiedzUsuń
 66. " o wstrzymaniu się przez pewien czas w powołaniu zastępcy w razie ewentualnego wybrania mnie na burmistrza".

  Pan Kowalski nie zna przepisów. Gdy Burmistrz nie ma ukończonej szkoły wyższej stanowisko zastępcy jest konieczne.

  OdpowiedzUsuń
 67. jakos nigdy nie widzialam pana kitlasa pod wplywem. po godzinach pracy kazdemu wolno

  OdpowiedzUsuń
 68. Panie Kowalski, jestem przekonany o czystości pana intencji. Jako wyborca zawsze będę wspieral. Tylko pan miał odwage sprzeciwić się na sesjach nikczemności władzy i ich przydupasow .
  Każdy glos rozsądnego
  Zaglosuje na Kowalskiego!

  OdpowiedzUsuń
 69. Niestety Zbyszek Kitlas nie jest PiSlamista i nie jest tez POlitycznie poprawny wiec wszelkiej masci partyjne oszolomy beda szukaly obojetnie jakiego erzaca aby w tych wyborach cos ugrac... Moze byc debil,aferal lub inny pierwszy lepszy...Wazne zeby byl nasz !!!

  OdpowiedzUsuń
 70. Święta słowa !!! Może ludzie nie będą chcieli u nas syfu politycznego tylko człowieka który nie jest "tołdim" dla żadnego księciunia !!!

  OdpowiedzUsuń
 71. Piszą Państwo o miejscach pracy.
  Zapewne mało kto wie, że Sołdzielnia GS, razem z Panem Zgoda i Lodziewskim doprowadzili do ruiny naszą szwalnię. Swoje trzy grosze dołożył Pan Sidroczuk.
  Szef firmy Teksim chcial zakonczyc dzialalnosc szwalni, poniewac dzieki wyżej wymienionym inspekcja chciala ja zamknac. Zpomacą pracujacym tam osoba przydzedl Pan Kitlas.
  Pan Kitlas dogadal sie z wlascicielem Teksim'u sprzedal mu dzialke na ul Chonickiej i tam powstanie nowa szwalnia. Tym samym burmistrz uratowal miejsca pracy Pań i Panów z naszej gminy.

  OdpowiedzUsuń
 72. To,ze nie mieszkam juz w TZ nie pozbawia mnie przeciez prawa do swobodnej wypowiedzi - na temat, badz co badz takze mojej, malej ojczyzny - i nie oznacza, ze nie posiadam wiedzy potrzebnej do ogarniecia tematu, ktory jak na polskie warunki spelnia wrecz kryteria standardu.
  Otoz, jest sobie samorzad i sa lodziarze-hieny PiSowsko-POwsko-PSLowsko-SLDowskie,ktore nie mogac uzyskac poparcia w lokalnym spoleczenstwie podwieszaja sie pod szyld ogolnopolskiej partii politycznej- probujacy na ten samorzad miec jakis wplyw i z tego zyc ale niestety jest jeszcze niezalezny burmistrz,ktory wie co w trawie piszczy i nie pozwoli aby pasozyt(pis-po-psl-sld) zerujacy od lat na naszym kraju, znalazl kolejnego zywiciela w postaci naszego miasta.
  Co robia wtedy lodziarze?
  W konkretnym przypadku najpierw zaczynaja oczerniac obecnego burmistrza (zarzuty nie potwierdzone wyrokiem niezawislego sadu tak sie nazywaja), potem wynajduja jakiegos Dyzme lub jak kto woli za przeproszeniem traktorzyste, wmawiajac mu , ze jest wrecz mezem opatrznosciwym dla tego miasta. Ten szybko odnajdujac sie w nowej roli zaczyna wierzyc w swoja charyzme i mamy sytuacje taka jak dzisiaj...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli to kiedykolwiek przeczytasz, chłopczyku, to w ryj bym ci nie naplul, bo moja slina drozsza od ciebie, prostacki prostaku.

   Usuń
 73. Na zebraniu w Rosnowie szef woj. PSL/ wypowiedź pana Rzepy na trzcińsko info/ powiedział że Kitlas nie pozyskał funduszy europejskich , to jest kłamstwo mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć że pozyskał około 12 mil złotych nasza Gmina jest w czołówce woj. jeżeli chodzi o pozyskiwanie funduszy . Powiedział to w obecności kandydata na Burmistrza pana Roberta Kowalskiego, on wie dobrze ile pozyskano funduszy ale przemilczał to kłamstwo bo było mu to na rękę , taki to on jest sługus partii PO i PSL myśli że w ten sposób wygra wybory. zgadzam się ż Panem Cybulskim. Pogonić partyjniaków z naszej Gminy.

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza