Burmistrz dziękuje mieszkańcom


Szanowni Mieszkańcy Gminy Cedynia,

Dziękuję Państwu za udział i wszystkie oddane głosy w II turze wyborów samorządowych 30 listopada 2014 r. Wysoka frekwencja pokazała, że nasza lokalna społeczność jest odpowiedzialna i dojrzała.

Kończąc swoją wieloletnią działalność w samorządzie gminnym, serdecznie dziękuję Mieszkańcom za współpracę w okresie pełnienia przeze mnie funkcji Burmistrza Cedyni.

Nowej Pani Burmistrz Gabrieli Kotowicz serdecznie gratuluję wyniku oraz życzę wytrwałości i sił w wypełnianiu powinności, sukcesów w utrzymaniu dobrej sytuacji finansowej i gospodarczej Gminy oraz satysfakcji z dobrze pełnionej służby na rzecz Naszych Mieszkańców.

Z poważaniem
Adam Zarzycki
Redakcja

52 Komentarze

 1. żegnamy nie będziemy za panem tęsknić .

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też nie, koniec, kropka!

  OdpowiedzUsuń
 3. Nareszcie koniec.Długo czekaliśmy aż ludzie zmądrzeją.

  OdpowiedzUsuń
 4. Z poważaniem to ty zawsze ludzi miałeś ale w d... tak jak twój przydupas chojeński.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzisiaj przed sesją powiedział kilka słów. Wyglądał koszmarnie. Mówił ,że będzie obserwował , kogo albo co ? tego nie dopowiedział. Obserwować to może pan teraz przyrodę i zmiany które zajdą w Gminie. A za pana pomoc i rady w rządzeniu już wszyscy panu podziękowaliśmy wczoraj. Zapowiedział ,że nie zamierza wyprowadzać się z Cedyni , powiem tyle SZKODA, wielu z nas liczyło na to ,że tradycja zostanie podtrzymana. Nowej Pani burmistrz życzę samych sukcesów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba mu to było powiedzieć na sesji a nie udajesz teraz głupio mądrego czy tam mądrą

   Usuń
 6. jako człowiekowi współczucia

  OdpowiedzUsuń
 7. Niekoniecznie nowe znaczy lepsze

  OdpowiedzUsuń
 8. Szkoda , szkoda...

  OdpowiedzUsuń
 9. No i niech na koniec wyjaśni dlaczego kupcy z targowiska gminnego zarządzanego przez ABJ otrzymują wezwania do zapłaty 160 000 zł tytułem należności dla byłej prezeski tej spółki, kto wsadził uczciwie pracujących kupców na tą minę? Jakie aneksiki zostały podpisane na koniec?

  OdpowiedzUsuń
 10. Precz silo nieczysta !!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 11. Mamy nadzieje że ci najbardziej wierni odejdą z tobą, tak jak obiecywali!

  OdpowiedzUsuń
 12. Dyrektorka cokis od dzisiaj nagle się rozczarowała i jest na zwolnieniu lekarskim czy to przypadek?

  OdpowiedzUsuń
 13. WIELKI SZACUNEK DLA P.ADAMA ZE STRONY MOJEJ ,A TAKŻE MOJEJ RODZINY WYPROWADZIŁ PAN GMINĘ Z DŁUGU PODAŁ PAN JĄ NASTĘPCY NA TACY CZYSTĄ JAK ŁZĘ.Niestety nie wszyscy potrafili to docenić,jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodzł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ty sie chyba z kims na glowy pozamieniales.

   Usuń
 14. Popieram wyzej opublikowana wypowiedz.

  OdpowiedzUsuń
 15. Szacunek dla Pana Adama.

  OdpowiedzUsuń
 16. za takie "rządy" to powinni z kapelusza dawać z dziesięć lat paki albo 8 ciężkich robót w kamieniołomach

  OdpowiedzUsuń
 17. Najlepiej nic nie robić i mielić ozorem . Można było się wykazać i kandydować.

  OdpowiedzUsuń
 18. Po wpisach na tej stronie mogę stwierdzić że brak jest kultury wielu ludziom którzy piszą na tym portalu .Panie Zarzycki zrobił Pan wiele dla tej Gminy nadejdzie dzień że będą chcieli żeby Pan wrócił.Czas pokarze wszystko,w tej chwili boję się o przyszłość jaka czeka nas mieszkańców bo gdy wszystko było w Pana rękach to mogłam być spokojna.Dzieki za to że tyle lat poświęcił Pan dla nas.Szacunek dla rodzinki .

  OdpowiedzUsuń
 19. Popieram był Pan dobrym gospodarzem Panie Adamie a Ci co teraz Pana szkalują za 4 lata to samo zrobią Pani Kotowicz ten typ tak ma.

  OdpowiedzUsuń
 20. Działalność COKIS-u powinna być dla innych jednostek kulturalnych wzorcem. Tylko ten co nie zna Pani Małgosi może pisać bzdurne złośliwe komentarze. Pani Małgosi robi Pani wiele dobrego i są ludzie którzy to widzą i szanują.Jeśli nowa Pani Burmistrz tego nie wykorzysta to jej błąd.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko się rozpłakać.....Jak tez ona dobra i biedna.Zagalopowała się, a przecież nie musiała.Mogła robić swoje!!!!

   Usuń
 21. Mieszkam w tej Gm.od urodzenia jeszcze nie słyszałam i nie widziałam żeby BURMISTRZOWIE chodzi mi o poprzedników odchodzli od nas z fanfarami,kazdemu przylepiono łatkę co by nie zrobił to był be następców czeka to samo co spotkało poprzedników .Po co te paszkwile piszecie na ADAMA. Z.przecież nie okradł nikogo nie zabił,był GOSPODARZEM NASZEJ GMINY i zarządzał nią dobrze,pocczekajcie co zrobią następcy no i wtedy porównamy.ja już tyle lat mam i tuta mieszkam że mogę sobie porównać kto pchnął naszą Gminę do przodu, uważam że temu człowiekowi uwłaczają młodzi i nie doświaczeni lub obcy ludzie nie pochodzący z naszego terenu przybysze Panie Zarzycki to co zrobił Pan dla naszej Gminy długo pozostanie w mojej pamięci.Mam nadzieję że w końcu Pana rodzina zastanie w trochę spokoju niech inni sprubują jaki to jest ciężki chleb .Wielkie ukłony dla PAŃSTWA ZARZYCKICH.

  OdpowiedzUsuń
 22. TAK popieram P.Małgosia tak jak P.Adam bardzo dużo zrobili dla naszej gminy nie wiem dlaczego są solą w oku dla innych ile zostało wybudowanych świetlic na naszych wioskach możemy teraz organizować tam wesela oraz inne imprezy, dzieci także z nich korzystają wiele można by ich zasług wymieniać ale komu, tym co im ubliżają Tracimy dobrych ludzi czy temu draństwu ktoś powie STOP czy jak będzie za póżno to się obudzimy .

  OdpowiedzUsuń
 23. Małgorzato zwolnij się z tej pracy, dosyć opluwania Twojej osoby jesteś mądrą i wykształconą osobą pracę znajdziesz wszędzie bo takich zdolnych ludzi jak Ty poszukuja i przyjmą Ciebie z otwartymi rękami, nie wiem dlaczego dla niektórych jesteś solą w oku może to zazdrość, ciesz się ze nie osiedliłaś się w naszej gminie na stałe, odwróc się idz prosto przed siebie i wykresl sobie z życia wszystko to co łączyło CIEBIE Z TĄ OSADĄ POWODZENIA!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Małgorzato zdrowiej i odchodząc byle szybko zabieraj swoją świtę. Mam na myśli twojego kmiecia .

   Usuń
 24. NIE ŚMIEJ SIĘ DZIADKU Z MOJEGO WYPADKU DZISIAJ MÓJ JUTRO TWÓJ . Ktoś wymyslił to mądre przysłowie,jak myslicie?

  OdpowiedzUsuń
 25. Ty anonimowy piszesz na Pana Adama że wyglądał koszmarnie to popatrz na zdjęcie . Ale niema się co dziwić żal tu komuś d....e ściska że Pan Adam jest taki przystojny !

  OdpowiedzUsuń
 26. Zarzycki najpierw robil inwestycje te ktore byly najpotrzebniejsze,jak oczyszczalnia,oraz studnia uzdatniania wody .W przyszlym roku beda widac inwestycje bo to beda remonty mieszkan na ktore sa fundusze juz zabezpieczone.Przyszla radza dzieki Zarzyckiemu bedzie mogla sie popisac.Dzieki dla Zarzyckiego ze nie sprzedal sie dla tych co chcieli nim manipulowac.SZACUN.

  OdpowiedzUsuń
 27. Normalnie niedobrze mi się robi. Jak tak go szanowali to dlaczego nie wybrali?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A poza tym co niektórzy teraz mają dużo czasu i bronią Zarzyckiego. Szkoda że teraz nie przyjeżdża na targowisko gminne jak kupcy dostają nakazy wpłaty do komornika 162 000 zł ?

   Usuń
 28. Co ma Zarzycki wspulnego z czyimiś długami on Gminę wyprowadził na prostą zostawił dużo w dużo lepszym stanie niż zastał dlatego chwała mu za to nie bronię go tylko oceniam jego wieloletnią pracę widze na tej stronie że też masz dużo czasu na pisanie szkoda bardzo szkoda że nie przyjedzie na targowisko jak potrzebujecie pomocy ale teraz nie może sie zajmować naszymi problemami jak to robił wcześniej znasz przysłowie DOCENISZ JAK STRACISZ już go wspominasz bo potrzebujesz wsparcia .

  OdpowiedzUsuń
 29. weszłam na fejsa iczytam jak obsmarowuja pewną pania zaprosili ją na ciasto a teraz oś mieszaja cieszę się że z tego poczęstunku nie skorzystałam bo ija bym byłapewnie na tapecie.

  OdpowiedzUsuń
 30. Widzę, że wczoraj około północy jakaś 1!!!! strasznie zaangażowana osoba broniła Z. i K. Cóż za poświęcenie. Woow. Ale bajki to raczej na dobranoc się opowiada. Darujcie sobie.

  OdpowiedzUsuń
 31. Tytuł artykułu powinien brzmieć " Były burmistrz dziękuje"

  OdpowiedzUsuń
 32. Straszne jest to co sie stalo... Od teraz Gmina Cedynia rzadzila bedzie MAFIA popedzana przez niemieckich oligarchow. Ale coz zrobic, skoro sami mieszkancy na to przystali. Wspolczuje bardzo tym, ktorzy zostaja na placu boju bo juz w krotce zostanie tam tylko pogorzelisko. Pocieszac moze jedynie fakt, ze na kartach histori to wszystko zostanie i juz nie dlugo ludzie przestana pytac: "co niby Zarzycki dla Cedyni zrobil?!" a zaczna stwierdzac: "Ilez Zarzycki dla Cedyni zrobil..."

  OdpowiedzUsuń
 33. Nie pochodzę z tej gminy,mieszkam tu z 10 lat i ręce mi opadają jak patrzę na tą perfidną nagonkę,mnie sie też nie podobają dziury w drogach i wiele innych rzeczy,ale jakoś nie doczekałam się do tej pory dowodów na to że pan Zarzycki kogoś okradł,obił,opluł,idealny nie jest ale nie rozumiem tej obrzydliwej nienawiści.Ale tu widocznie taka rodzinna tradycja,Tylko że Zarzycki to chłop jest,jemu wszystko wypada i z czasem zapomną,jak to się mówi.Tylko zachodzę w głowę jak ta ładna pani co teraz jest burmistrzem zniesie te pomyje co na nią wylejecie ja minie jej czas.

  OdpowiedzUsuń
 34. Ja wiem jak zniesie - postarzeje sie o kilka lat wiecej i bedzie sie zastanawiac, czy gra warta byla swieczki. Bo fotel Burmistrza to nie tylko przywileje, wygodny fotel i dobra pensja - to przede wszystkim sluzba spoleczna, a co za tym idzie bliskie stosunki ze spolecznoscia Gminna... a ta w Cedyni jest nadto wymagajaca

  OdpowiedzUsuń
 35. To fakt! W cedyni nie warto czegokolwiek robic bo widac jak sie odwdzieczaja teraz bylemu burmistrzowi i wkrotce bylej dyrektorce cokis

  OdpowiedzUsuń
 36. No i niech na koniec wyjaśni dlaczego kupcy z targowiska gminnego zarządzanego przez ABJ otrzymują wezwania do zapłaty 160 000 zł tytułem należności dla byłej prezeski tej spółki, kto wsadził uczciwie pracujących kupców na tą minę? Jakie aneksiki zostały podpisane na koniec?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A to jeszcze nie koniec ,dopiero sie zaczyna Aneta L. byla prezeska spolki ABJ udostepnila wszystkich wlascicieli dane osobowe komornikowi - wlascicieli stoisk tych co sa obecnie i nawet tych co juz od pol roku moze dluzej nie ma na targowisku zakonczyli dzialalnosc swoja !

   Usuń
  2. każdy aneksik jest dostępny bw trybie dostępu do informacji publicznej; każdy zainteresowany może go otrzymać po zlożeniu wniosku; ten portal nie jest właściwym miejscem

   Usuń
 37. No to gratuluję samopoczucia tych wielbicieli Zarzyckiego, na ich miejscu zapadł bym się pod ziemią i prosił o przebaczenie,ale do tego trzeba mieć honor, przyzwoitość empatie i odrobinę pokory której tamtej ekipie zawsze brakowało

  OdpowiedzUsuń
 38. TERAZ MAMY PODSTAWIONEGO SŁUPA A NIE PANIĄ BURMISTRZ. A SWOICH WYBORCÓW ZNALEŹLI NA OSINOWIE,A JAK WIADOMO NA OSINOWIE TO SA ZWYKLI KUPCY BAZAROWI W WIĘKSZOŚCI BEZ WYKSZTAŁCENIA. WIEC ICH GŁOS NIE BYŁ PRZEMYŚLANY<TYLKO IMPULS BRAKU WYOBRAZNI.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to się odezwał wykształciuch!!! Kim trzeba być,żeby klepać takie podłości o innych?
   No ,bo na pewno nie człowiekiem inteligentnym.
   Przemyśl sobie wszystko i zamów sobie korytko do jedzonka,bo w porcelanie jedzą ludzie...

   Usuń
 39. Wow znalazł się ćwierćinteligent ,kto ci dał prawo oceniania wyborców Pani Kotowicz. Popatrz dobrze i pomyśl kto popierał Zarzyckiego ,ludzie częto przekupieni alkoholem,papierosami,ludzie od których często podstępem zdobywano pełnomocnictwa wyborcze . Jak takich ludzi nazwiesz, jak nazwiesz elektorat pana Zarzyckiego?. Głos kupców był przemyślany w każdym szczególe . Czuli się oszukani przez Zarzyckiego i dali temu . wyraz. Pora pogodzić się z faktami. Nie róbcie z kobiety marionetki ,ona nawet nie zaczęła burmistrzować, nie podjęła żadnej decyzji a wy już panikujecie.Straszyliście Niemcem, wykupem ziemi ,likwidacją ośrodka zdrowia. Poczekajcie ,dajcie szansę a nie wyjdziecie ze zdziwienia jakim gospodarzem można być.

  OdpowiedzUsuń
 40. O to,to,to i teraz będziemy odmieniać tylko przez wszystkie przypadki słowo KUPCY,co poza tym w gminie?
  Jestem naprawdę ciekawa jak ta kadencja przebiegnie,mam tylko nadzieję że pani burmistrz nie będzie brała przykładu z góry i nie będzie się kłaniać flagom komisu:)

  OdpowiedzUsuń
 41. Szacunek dla Pana Adama.

  OdpowiedzUsuń
 42. Przed drugą turą rozdawał po 500zł pracownikom. Niby na święta. Tyle, że do świąt jeszcze miesiąc był. Takie kupowanie głosów w białych rękawiczkach i wyprowadzanie kasy z naszych podatków.

  OdpowiedzUsuń
 43. Wielki szacun dla Pana Adama Zarzyckiego i gratulacje dla nowej Pani burmistrz.

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza