Burmistrz Morynia zaprzysiężony, Józef Piątek rozpoczął pracę w urzędzie [foto]


Józef Piątek - nowy burmistrz Morynia odebrał zaświadczenie od wyborze od przewodniczącej Gminnej Komisji Wyborczej, złożył również ślubowanie i oficjalnie rozpoczął pracę w urzędzie. 

Na uroczystą sesję przybyli pracownicy urzędy, dyrektorzy szkół oraz goście. Był starosta Wojciech Konarski oraz radni powiatowi Henryk Kaczmar, Tadeusz Ruchniak i Paweł Sławiński. Gratulacje składał między innymi komendant komisariatu w Chojnie - Miłosz Bodański oraz kontrkandydaci w wyborach - Jadwiga Fragstein-Niemsdorff, Piotr Sobczyński i Katarzyna Potapińska.

Zobacz zdjęcia na naszym profili na Facebooku
Redakcja

68 Komentarze

 1. No i się zacznie burmistrz i większość rady po Jego stronie......oby nie było klepania wszystkiego i tzw ręką rękę myje........czas pokaże jak będzie

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje:-) Hubert

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje i powodzenia bo wiemy,że łatwo nie będzie,ale my pańscy wyborcy będziemy pana wspierać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak i mamy nadzieje ze dyrektor MOK usuniesz w pierwszej kolejności.. dość chamstwa

   Usuń
  2. Jestem za. i cała Moryńska młodzież również.
   Dziekujemy za 7 lat pracy dla naszego miasta. ale czas na powrót na wieś i zajęcie się kotami i psami.

   Usuń
 4. Pan burmistrz z bożej łaski haha

  OdpowiedzUsuń
 5. doszły mnie słuchy że dyrektorka chce całkowicie odwołać jarmark i zrobić 4 mniejsze imprezy/ To prawda? co na to mieszkańcy?

  OdpowiedzUsuń
 6. Mieszkancy są zafascynowani świętem nowej marchwi, wetwater... marnotrawieniem pieniędzy, publicznych pieniędzy

  OdpowiedzUsuń
 7. Dokładnie. idzie mnóstwo kasy na to a odbiorców nie ma.
  mam nadzieje ze nowe władze dostrzegą to wszystko. ale Dyrektorka sama zrozumie ze polityka jej pracy jest zła. pozdro.

  OdpowiedzUsuń
 8. Z rokiem coraz gorzej, a co z tradycją i świętem naszego miasta? Może od razu nie organizujmy nic, bo i tak nie będzie miało to siły przebicia :/
  Pani dyrektor mogłaby otworzyć oczy na to co robi, nie wszystko musi krążyć wokół tego czy powszechny jarmark jest dla niej opłacalny, niech zwróci uwagę na to, że jeśli zorganizowała by coś lepszego to by jej pomogło, a nie wciąż mieszkało z błotem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A dla gawiedzi tylko igrzyska ,Marianek z Kasią wam zapewnią.

   Usuń
 9. Gdyby dyrektorka była tak dobrym menagerem jak Marianek to by dom kultury nie chylił sie upadkowi...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Marianek na burmistrza!!!

   Usuń
  2. Widzieliście ,pod zdjęciami -podpisał się główny sponsor kampanii burmistrza.

   Usuń
 10. a kto jest głównym sponsorem???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ostry pochwalił się że załatwił Piątkowi sponsora,jest podpisany pod zdjęciami (ja to lubię)

   Usuń
  2. Słuchajcie Ostry w Radzie otrzymał stanowisko szefa komisji gospodarczej ,zapłata za sponsora.Sobczyński komisję rewizyjną za głosy,a żona ma otrzymać pracę w Urzędzie .Ciekawe co otrzyma p.Kasia za glosy.?

   Usuń
  3. To znaczy ,że tylko Alenkowiczowa została wyportkowana?

   Usuń
  4. a Kasia ma takie marzenie żeby wywalił Piątek za jej głosy dyr MOK

   Usuń
  5. A możesz bliżej z tym wypotrkowaniem? Co to znaczy????

   Usuń
  6. cyt.:To znaczy ,że tylko Alenkowiczowa została wyportkowana?
   Człowieku,wstydż się! Pani Wiesia całe życie bezinteresownie, z dobrego serca wszystkim pomaga!Być może sam korzystałeś z jej pomocy! Ona nie musi niczego ugrać dla siebie!
   Zajmij się sobą .

   Usuń
 11. A co wy tak czepiacie się ks.Mariana?organizuje imprezy,stara się jak może a wy co robicie,z takimi ludźmi to by się nic nie chciało robić.Szkoda słów.Powinniscie się cieszyć że macie takiego proboszcza.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie cieszymy się...bo to w sutannie ZŁy... On najbardziej w Moryniu miesza.Niczego dobrego nie uczy.Dba tylko oswoje przyjemności.Rowery,motory! A wy poddani na to płacicie .Nie ma żadnych sekcji które skupiały by młodzież.A teraz za wasze podatki będzie spraszał kolesi na imprezy i chwalił pięknym Moryniem.Och smutne to...

   Usuń
  2. A smutniejsze jest to, że: żeby oceniać księży, trzeba zacząć od siebie. Moryń to miasteczko znane z intryg i oszczerstw, żaden ksiądz tu w Moryniu wam tu nie dogodzi. Ten kto pisze zle o księżach, jestem pewien że sam ma brudne sumienie. Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, powinniście się wyciszyć zamiast się oplówać się brudami i dać spokojnie ludziom pracować.

   Usuń
  3. - Nie księży ,ale księdza przede wszystkim!.Bo jest jeszcze mlody wikary,który skupia wokół siebie młodzież,gra na gitarze,montują filmiki ,stworzyl grupę teatralna. KSIĄDZ DLA DUSZY! A nie menadżer domu kultury.

   Usuń
 12. Ja mam tylko nadzieję, ze pan burmistrz weźmie się za przyjaciół naszego kochanego miasta. Znaleźli się kur....a mistrzowie jogi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę ,że poprze burmistrza przynajmniej 75% mieszkańców,bo nie potrzeba nam tu tego tworu dla prywtnych zabaw.

   Usuń
  2. Z 35% głosujących.

   Usuń
 13. Skąd były jednostki straży?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na opstwę imprezy,PAN były burmistrz nie pozwolił naszym srażakom zadbać o bezpieczeństwo rowerzystów.

   Usuń
 14. Ach ta okropna zazdrość, że ktoś potrafi więcej. Ksiądz ci przeszkadza, MOK też, joga też. To pokaż na co cię stać! Korzystaj z rozumu to naprawdę nie boli!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. z wpisów wynika że przeszkadza to bardzo wielu ludziom i co oni potrafią więcej a reszta to ta bez rozumu czyli debile i półgłówki brawo za logikę ty która używasz rozumu i zajmij się czymś fajnym a mie przelewasz swoje frustracje i brak akceptacji -może trochę jogi ona ponoć wycisza

   Usuń
 15. Podsumowując: może wreszcie Moryń przestanie być miastem emerytów i rencistów. M.

  OdpowiedzUsuń
 16. Taaak, Moryń będzie " MIASTEM" młodych, zdolnych, inteligentnych i z inicjatywą. Niektórzy już zaczęli kursy jogi! Świat stanie na głowie! Dosłownie.

  OdpowiedzUsuń
 17. Sołtys gąbka kiedy skończysz z tym smarowaniem zajmij się czymś pożytecznym a nie tylko siedzisz przed tym komputerem i plujesz jadem

  OdpowiedzUsuń
 18. Były Burmistrz nie pozwolił ci pseudo strażaku obstawiać wyścigu rowerowego ALE ZA KASE. Jak taki jesteś wspaniały to trzeba było przyjść jako wolontariusz za free. Gów.. nie strażak!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety, chlubą Morynia jest zbieranina pseudo strażaków, którzy tak naprawdę nic nie robią. Zlikwidować to i tyle. Sam widziałem jak pili wódkę za remizą! Skandal i hańba dla prawdziwych ochotników, a no i jeszcze kasę chcą brać za stanie przy drodze podczas wyścigów - niech wezmą się do pracy, a nie żebrzą!!!

   Usuń
  2. Brawo! Popieram Ciebie. Dzisiejsi strażacy to hieny którzy żerują na ludzkim nieszczęściu, zacierają ręce gdzie można sobie dorobić. Gdzie się podziały te czasy , gdy zawyła syrena, oddany strażak nie bacząc na mróz pędził na ratunek. Tak to dzisiaj bywa że pseudo-strażacy i ratownicy medyczni nic nie robią za darmo. Mam nadzieję, że obecny burmistrz chorą mentalność zmieni bo jak dotąd "rączka - rączkę popierała".

   Usuń
  3. jestem za wielcy radni zbieranina kolejnych pasożytów Konecki i Domaradzki fałszywce
   Do domu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   Nie odpuścimy ci burmistrzu jeśli będziesz działał z mariankiem!!!!!!!!!!!!!!!!

   Usuń
  4. Byłem swoim samochodem ,bo pojechał em tam dla zdrowia i życia ludzi pojebie.Bo wyslać samochód w kosztach około 50 zł.bo my byliśmy tam za darmo.

   Usuń
  5. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
  6. Mylisz się i nie mówię,że nie było jakiś przekrętów ,ale skoro pan Burmistrz o tym wiedział i nic z tym nie zrobił,nigdzie nie zgłosił to może ci strażacy powinni sami zgłosić do prokuratury za zaniechania podjęcia jakichkolwiek decyzji i prokuratura by to wyjaśniła i ukarała winnych.

   Usuń
  7. Wiesz .że ci ludzie mają prawo cię pozwać ? i mam nadzieję ,że to zrobią ja ich do tego przekonam,Na pewno nie pozwolę na szastanie i oczernianie ludzi i publiczne ich szkalowanie wymieniając ich nazwiska.

   Usuń
  8. Czekaj na wezwanie

   Usuń
  9. Na szczęście może prokurator odkryje trochę więcej np .sprawę z internetem wieloma innymi sprawami.Czekam!

   Usuń
  10. No i dziś się dowiedziałem ,że się doczekasz na wezwanie powodzenia życzę

   Usuń
 19. Dajcie spokój z krytyką ks. MARIANA czytać tego nie można!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To chyba obrońcy pani JF krytykują naszego Marianka ,ale już nie długo się uspokoją tym bardziej ,że tata wyjedzie a oni tu zostaną.

   Usuń
  2. Oj, raczej to nie zwolennicy pani JF.

   Usuń
 20. Ani na regaty ani na inne imprezy zorganizowane na plaży nie mam zamiaru brać już udziału chyba ,że się zmieni dzierżawca ,zapewniam nie będę to ja bo nie interesuje mnie dzierżawa plaży,ale mam nadzieję ,że te młode państwo z Chojny będą zainteresowani a ja ich będę wspierał pozdrawiam Janusz Szkuciak.

  OdpowiedzUsuń
 21. A w czym Ci dzierżawca przeszkadza konkretniej proszę

  OdpowiedzUsuń
 22. A my będziemy wspierać obecnego dzierżawcę bo nikt tak nie poprowadzi tego interesu lepiej niż obecny

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko wsze wsparcie mało jest ważne pozdrawiam Janusz Szkuciak

   Usuń
  2. Szkuciak jestes ZALOSNYM DZIADEM !!! nie podskakuj ........

   Usuń
 23. Wszystko wam przeszkadza. Jest w Moryniu grupa biegaczy, i nikt ich za bieganie nie wyśmiewa. Są karatecy - też nikt ich nie krytykuje. Są też i ludzie uprawiający joge, grający w tenisa na korcie w Moryniu, ćwiczący na siłowni przy Orliku.... więc o co Wam chodzi? Każdy ma prawo robić to co lubi. Ty też możesz uprawiać dowolny sport. Chyba że wolisz narzekać i krytykować - twój wybór.

  OdpowiedzUsuń
 24. Justysia daj już spokój

  OdpowiedzUsuń
 25. Jak chcesz to ci odpowiem ale prosto w oczy skoro nie potrafisz się podpisać jak człowiek.
  Janusz Szkuciak

  OdpowiedzUsuń
 26. O widze ze Złota Rybka nie wypaliła, kąsamy więc kogo się da

  OdpowiedzUsuń
 27. Złota rybka ma się bardzo bardzo dobrze a ja nie kąsam tylko traktowanie ludzi z góry tak jak się to odbywa na plaży nie mam zamiaru tolerować takiego zachowania i zapewniam w tym roku powiadomię odpowiednie instytucje dlaczego mam płacić za toaletę.Najlepsze jest to ,że zakupiłem lampiony,pochodnie ,ozdoby za prawie 3000zł a musiałem iść pod krzaczek bo kto bierze ze sobą pieniądze udając się na wyprawę nocną po wodzie pozdrawiam Janusz Szkuciak.
  Może masz chęć się spotkać i porozmawiać a nie zachowywać się jak tchórz pisząc anonimowo.

  OdpowiedzUsuń
 28. A mi ciebie głupi pojebie żal.Janusz szkuciak

  OdpowiedzUsuń
 29. Powinno być pojebko ale było by bez rymu

  OdpowiedzUsuń
 30. Panie J.Sz. chyba za często i za dużo wody.
  Kim Pan jest do cholery? proszę nie liczyć na Pana Burmistrza i swoją siostrę bo ludzie są dobrymi obserwatorami i podsumują ich. I nie radzę wyzywać albo nie pić za dużo wody???


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co za popaprane osoby dodają tu takie żałosne posty.

   Usuń
 31. Tak Panie Szkuciak albo za dużo alkoholu albo za mało kultury osobistej.Nie wolno tak ludzi obrażać i wyzywać, jeżeli takimi ludźmi będzie się otaczała obecna władza to nie widzę przyszłości Morynia.Z poważaniem. MORYNIANKA

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej to chyba pisze jakaś przybłęda a nie Morynianka

   Usuń
 32. Musisz być bardzo wyposzczona więc polecam ci trasę na Krajnik ,tam się uspokoisz hahahahaha

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza