Chojeńscy "oldboye" na podium turnieju w Schwedt


Ekipa z Chojny zajęła II miejsce na Turnieju Halowym Piłki Nożnej Nissan Cup 2014. Zawody odbyły się w minioną niedzielę, 28 grudnia w Schwedt. 

Turniej był przeznaczony dla zawodników powyżej 35 lat. W rywalizacji wzięło udział 10 zespołów, drużynie z Chojny nie udało się obronić tytułu mistrzowskiego z zeszłego roku, jednak II. miejsce jest również niezłym wyczynem. 

Chojnianie grali w składzie: Marek Łągiewczyk, Andrzej Josz, Bogusław Pociej, Tomasz Bławat, Szymon Andrzejak, Andrzej Kozłowski, Andrzej Czarnota, Norbert Oleśków oraz Marek Grabowski.
Redakcja

10 Komentarze

 1. Geatulacje Panowie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. "Wyczyn" - dobre , dobre :)
  To był turniej dla amatorów- dziadków .
  Prawdziwy turniej był w Schwedt dzień wcześniej - 21.Uckermak-Hallenmasters ale na taki turniej to nasi "piłkarze" nie mogą nawet pojechać .
  Ale i tak brawa , że się chłopaki jeszcze ruszają.
  Swoją drogą jest już po wyborach - kiedy Chojna będzie miała normalną halę,taką jak np. " Neue Zeit " w Schwedt żeby nie trzeba było tam jeździć tylko grać u nas ?
  Chojna czeka na taką halę .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będziesz w ich wieku to przy sraniu będziesz się trzymał trawy albo siedział przed telewizorem podłączony do kroplówki z Coca Colą.

   Usuń
  2. Będziesz w moim wieku to palcem do dupy nie trafisz.A jak masz coś do dziadków to może się zmierzymy MF(miękka faja) jaką dyscyplinę sportu wybierasz bo jestem w stanie się z tobą zmierzyć!!!
   Andrzej Kozłowski

   Usuń
  3. Ha,ha,ha,ha wyczyn czyli.... drugie miejsce w podrzędnym turnieju w wiosce w Schwedt, normalnie rewelacja :)
   I ta nowa dyscyplina miękka faja - normalnie kabaret.

   Usuń
 3. Wyczyn to nie był ale zwyczajny turniej dla dziadków ale może w "Energy Cup " chłopaki coś w końcu pokażą , jednak po ostatnich występach to wątpię , bo "Odra" nie potrafi grać na hali,poczekamy dwa tygodnie.
  Ale pytanie było : kiedy będzie hala w Chojnie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hala w Chojnie będzie zaraz po wstąpieniu Chojny do strefy ekonomicznej.
   Natomiast wstąpienie do strefy ekonomicznej jest planowane zaraz po załatwieniu przez przewodniczącego remontu dróg krajowych w Chojnie.
   A remont dróg krajowych w Chojnie nastąpi od razu po tym jak pan burmistrz rozpocznie oszczędności od siebie.

   Podsumowując: hala w Chojnie będzie po tym jak burmistrz zaproponuje rozpocznie oszczędności poprzez obniżkę swojej pensji - czyli NIGDY

   Usuń
 4. hala w chojnie kiedy? jak kiedy na wiosne

  OdpowiedzUsuń
 5. brawo chłopaki

  OdpowiedzUsuń
 6. Za tydzień kolejny piłkarski turniej halowy w Schwedt . Hala zwykłej podstawówki ale taka fajna i funkcjonalna, że takiej nie ma w Chojnie i okolicy.
  Odra jest tradycyjnie zaproszona , więc fajnie jakby kibice z Chojny pojechali dopingować swój zespół.
  Może ktoś z tego klubu pomyśli o zorganizowaniu dopingu i oprawie ?
  Oczywiście wstęp kosztuje ale symbolicznie.
  Pierwsza nagroda to oprócz pucharu premia w wysokości 1000 EUR , więc niech się chłopaki z Odry sprężą , wygrają a kasę przeznaczą na jakiś dom dziecka albo na orlika w Chojnie żeby tam coś więcej się działo i świeciły wszystkie żarówki .
  Pozdrowienia i powodzenia na turnieju.

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza