Mieszkaniec Chojny wygrał 2 miliony w LottoPrzedświąteczna "szóstka" w lotto padła w Chojnie. Pewien szczęśliwiec wygrał 2 miliony złotych. Szczęśliwy los został zakupiony w punkcie przy ul. Kościuszki 18. 

- Dzięki wczorajszemu losowaniu Lotto jest bogatszy o 2 000 000 zł stając się jednocześnie 1009 Lottomilionerem! To na prawdę szczęśliwa passa mieszkańców naszego regionu i kolejny niezwykły przedświąteczny prezent - mówi Łukasz Błoch z oddziału Totalizatora Sportowego w Szczecinie - szczęśliwiec zagrał w punkcie LOTTO w Chojnie przy ul. Kościuszki 18. Kupił kilka zakładów na chybił – trafił, jeden z nich zawierał zestaw sześciu wygrywających liczb – 4, 9, 21, 23, 28, 49.

To rekordowa wygrana w naszym regionie i jedna z największych tegorocznych wygranych w województwie zachodniopomorskim. W 2014 roku wygrane o wartości ponad 4,5 mln złotych padły dwukrotnie w Szczecinie. 
Redakcja

14 Komentarze

 1. piekny prezent na swieta... gratulacje

  OdpowiedzUsuń
 2. super tylko POGRATULOWAĆ

  OdpowiedzUsuń
 3. Podajcie namiary - niech się sam nie cieszy :))))))))))))))) a na serio, oby szczęście dalej tej osobie sprzyjało :)

  OdpowiedzUsuń
 4. to ty szczesliwcem tym chyba jestes albo ktos z rodziny bo watpie w dzisiejszych czasach nie ma takich ludzi w naszej gminie zeby sie z czyjegos szczescia cieszyli bardziej niz on sam spokojnych swiat zycze

  OdpowiedzUsuń
 5. miałem farta,zagrałem pierwszy raz od kilku lat :)))))))))))

  OdpowiedzUsuń
 6. i kupon do wyrzucenia masz lepiej w masztowce graj to statki bys ostrzelal

  OdpowiedzUsuń
 7. Przecież na Kościuszki nie ma żadnego lotto , ale blef .

  OdpowiedzUsuń
 8. TAK SIE ZASTANAWIAM CO BYM ZROBILA Z TA FORSA. CHYBA BYM WPLACILA NA KONTO ZEBY ROSLU ODSETKI I PO PEWNYM CZSIE BYLABY WIEKSZA KUPKA

  OdpowiedzUsuń
 9. NAPRAWDĘ, a nie na prawdę... co za ludzie, i się dziwić, że dzieci nie wykształcone, skoro rodzice tak piszą....

  Gratulacje wygranej!

  OdpowiedzUsuń
 10. dodalem go juz na fb do znajomych. Teraz sobie przypomniałem ze to mojnajlepszy przyjaciel.:)

  OdpowiedzUsuń
 11. tak dla wyjaśnienia,to w Chojnie nie szukajcie szczęśliwego zwycięscy,bo to ktoś z innej miejscowości wygrał(ale nie z gminy,tylko troszkę dalej),a w Chojnie był tylko przejazdem;)).gratuluje.

  OdpowiedzUsuń
 12. te 2 miliony wygrał kierowca co przywozi towar do NETTO. pochodzi z BORZĘCINA. czekał na rozładunek towaru była kolejka i w tym czasie poszedł do punktu totolotka I PUŚCIŁ NA CHYBIŁ TRAFIŁ. i TRAFIŁ 6-stkę. kawaler ma dziewczyne i niedlugo zeni sie. ma sie budować.

  OdpowiedzUsuń
 13. A ja słyszałem ,że te dwa miliony wygrała jakaś laska z lotniska , która i tak jest bardzo bogata.
  Pewnie da na kościół albo na schronisko dla psów.

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza