Pierwsze sesje w gminach w regionie, kto zasiadł w prezydium rady?


Inauguracyjne sesje odbyły się dziś między innymi w Gryfinie, Cedyni, Moryniu i Trzcińsku Zdroju. Wybrano przewodniczących rad. 

W Cedyni przewodniczącym Rady Miejskiej został Krzysztof Nowak, a wiceprzewodniczącym Andrzej Mazur.

W Trzcińsku Zdroju na czele rady stanęła Maria Woźniak, wiceprzewodniczącym został Robert Kowalski.

W Moryniu przewodniczącym został Jerzy Domaradzki, a wiceprzewodniczącym Krzysztof Konecki.

W Gryfinie przewodniczącą została Elżbieta Kasprzyk, wybrano również dwóch wiceprzewodniczących - Tomasza Namiecińskiego i Zdzisława Kmieciaka.

Na zdj. Ślubowanie radnych w Moryniu (fot. Katarzyna Kupczyk)
Redakcja

24 Komentarze

 1. Co sie nie robi dla KASY ???? SMIECHU WARTE !!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Pani Mario! Upokrzono pania, ponizono, zdegradowano. Jednak prawda zwyciezyla. Zycze pani dużo sukcesow w pracy na nowym stanowisku. Przeszlosc niech dreczy nikczemnych, małych, plugawych. Optymizm niech buduje pani poswiecenie dla miasta i jego strapionych mieszkancow. Zycze zawsze owocnych obrad.

  OdpowiedzUsuń
 3. Może Domaradzki pytam sie za co? Lepszych kandydatów nie było?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a kogo byś TY typował?

   Usuń
  2. A cóż to za autorytet, króry zmienia poglądy stosownie do potrzeb???
   Cudowna przemiana???

   Usuń
  3. W lokalnej polityce trzeba też radnych z doświadczeniem w radzie a aktualny przewodniczący rady miasta potrafi zabiegać inwestycje dla gminy wystarcz przejechać się po terenie

   Usuń
  4. pan Konecki następny wielki świętoszek a w rzeczywistości cham i prostak

   Usuń
  5. każde z dzieci pana Koneckiego uczy się jest dobrze wychowane grzeczne inteligentne i szanuje ojca i matkę ilu z was moiże powiedzieć to o swoich dzieciach wychować tak to wielka zasługa i napewno potrzeba wiele wiedzy mądrości i samokrytycyzmu , i proszę aby nie obrażać ludzi bo świadczy to tylko o braku kultury

   Usuń
  6. jako ojciec i głowa rodziny jest wzorem do naśladowania ale nie koniecznie dla co niektórych ze społeczeństwa

   Usuń
  7. Oj smutne te dzieci p.Koneckiego Malo w moryniu je widac...... oj cos nie tak z ta miloscia .!

   Usuń
  8. a co mają tu robić siedzieć pod pulsem czy łazić po parku jak większość młodzieży mają zainteresowania pasję naukę ibrak potrzeby bycia dla bycia . Widuję dużo innych dzieci ito co się dzieje jest smutne a rodzice tacy wykształceni ładnie ubrani i zero czasu dla swych pociech więc dzieci dużo w Moryniu widać........ oj ćoś nie tak z tą miłością

   Usuń
  9. Niewoem nawet kto to pan koniecki ale mieszac czyjeś dzieci w politykę to jak dla mnie gruba przesada, ludzie ogarnijcie sie trchoe może pora dorosnąć?

   Usuń
  10. Akapit ;każde dzieci do a co maja tu robić,wszystkie te wpisy są P.Koneckiego!. Więc proszę że ktoś miesza dzieci do polityki.A nie jest idealnym ani ojcem,ani mężem,ani człowiekiem.

   Usuń
 4. Świnie dalej przy pokrycie,

  OdpowiedzUsuń
 5. Zobaczymy jak będą rządzić w TZ z opozycyjną radą miasta,do tej pory szło ręka w rękę. Na szczęście pieniaczy do rady już nie wybrano... Pani Mario - gratulacje, widać, że ludzie Pani uwierzyli... Powodzenia w kontrolowaniu działań :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Trzcińsko polegnie z taką Radą.
  Zamiast robić coś dla gminy to beda chceli wszystko na przekór, na nic nie pozwolą. A winą oczywiście obarczą burmistrza

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie polegnie,zrobia wiecej niz "oderwanym od koryta"sie wydaje na pewno nie beda "maszynkami do glosowania"jak wielszosc poprzedniej rady.Powodzenia w pracy na rzecz miasta i gminy,nie dajcie sie tylko "kupic" Kitlasowi (a bedzie probowal)Macie fajna ekipe a Mania da rade i powinno byc ok.Pieniaczom z bylej ekipy nigdy nie bedzie nic pasowalo ,miejcie swoje zdanie.Jeszcze raz pozdrawiami zycze owocnych obrad.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widzę Pani Renia całym sercem za "Manią", w końcu tak się mówiło na byłą kierownik OPS.
   Ciekawe kiedy Radny Pieróg zdejmie ogrodzenie na drugiej stronie jeziora i udostępni miejsca do połowu ryb dla wędkarzy ? to nie prywata, to państwowe jezioro !

   Usuń
  2. a od kiedy ty jestes wedkarzem?Badcie madrzejsi i nie reagojcie na ich zaczepki,nie znizajcie sie do ich poziomu,ich "guru"bedzie caly czas "strzelal"oby slepakami.

   Usuń
  3. od około 30 lat wędkuję na jeziorach w naszej gminie i okolicy. Niektórzy mają hobby takie jak wędkowanie, inni wolą pisać po portalach społecznościowych a inni siedzieć w domu i mieć wszystko głęboko w D. Masz rację nie będziemy się zniżać do twojej osoby i nie będziemy prowokować waszego guru na Ursusie.

   Usuń
 8. Od 30 lat klosujesz na jeziorach naszej gminy?A przecierz ty sam zaczeles pisac,ale "smietance"wszystko wolno a jak ktas ma inne zdanie to od razu jest atakowany przez "nadludzi"Koncz S A wstydu oszczec!

  OdpowiedzUsuń
 9. Wycieczki personalne są w tej chwili prymitywne. Zauważmy zmieniająca się rzeczywistość.- ludzie Sa coraz bardziej świadomi i roszczeniowi! Jeśli wybrali takich radnych i burmistrzów w dzisiejszych czasach to jest to dla wybranych sukces. Z kolei oni wybrali w większości jednomyślnie przewodniczących i ich zastępców to znaczy że w tym nie ma przypadku. Z oceną w poszczególnych gminach proponuję jednak poczekać!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pani Mario gratulacje a kto pisze żle to chyba się czegoś boi albo ma coś ma na sumieniu.Ma Pani wielkie serce i mieszkańcy Trzcinska docenili to.ŻYCZĘ POWODZENIA INIECH SIĘ PANI NIE DA IM OMAMIĆ.Wiadomo o kogo chodzi.A z tego co wiem to nie tylko w OPS wTrzcińsku mówiono do Pani MANIA.

   Usuń
Nowsza Starsza