Podczas bójki został ugodzony nożem


Podczas bójki mężczyzna został ugodzony nożem. Do zdarzenia doszło minionej nocy w jednej z pod chojeńskich wsi. 

Napastnik jest znany miejscowej policji, kilka miesięcy temu biegał po wsi z siekierą. Do interwencji funkcjonariuszy doszło w Naroście.

Jak nieoficjalnie ustaliliśmy, pokrzywdzony trafił do szpitala ze złamaną ręką i podejrzeniem pęknięcia czaszki. Jest mocno pobity, podczas szarpaniny zakrywał się rękami i próbował uniknąć otrzymania ciosu nożem w brzuch lub głowę.

Do zdarzenia doszło w domu sprawcy, zaatakowany mężczyzna pomagał swojemu oprawcy, ten nagle go zaatakował.

Jak mówi nam jeden z mieszkańców, to nie pierwsza taka sytuacja. Ponad tydzień temu napastnik zaatakował innego mężczyznę i rozbił na jego głowie butelkę, biegał również po miejscowości z ostrymi narzędziami.
Redakcja

10 Komentarze

 1. poczekamy aż kogoś zabije, bo latanie po wsi wg.naszego prawa świadczy o tym że , psychol nie ma zaburzeń psychicznych i nie stanowi zagrożenia dla społeczeństwa

  OdpowiedzUsuń
 2. Dokładnie !!! Dodam jeszcze że ów Napastnik nie po raz pierwszy terroryzuje mieszkańców jak i swoich współmieszkańców a Policja jedynie zabiera go na 24 godz. i wypuszcza .W końcu dojdzie tragedii i zobaczymy w tedy jak będzie się tłumaczyć Policja

  OdpowiedzUsuń
 3. Co wy się do tej policji tak czepiacie, kto ustanowił prawo w Polsce? Policja? Nie , pomyślcie zanim napiszecie!
  Po co siejecie ferment, jak wam się prawo nie podoba to pod sejm protestować! Żal mi takich ludzi, mądrale w domu przed kompem. Jak się dom spali to k...a straż niedobra, jak się pobiją to policja zła, jak ktoś umrze na ulicy to k...a służba zdrowia nieudolna, jak wam ten kraj nie pasuje to wypier... za granicę!!!!!!!! A jak się źle dzieje u sąsiada to dobrze że nie u mnie, masakra!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale czy zastanowiłeś się chociaż przez chwilę o czym Ty "patrioto" z koziej d..y bredzisz?! W tej chwili to akurat Ciebie jest mi żal . Osoba o której tu mowa napadła na człowieka z nożem ,ma połamaną rękę,palca i jest naprawdę ciężko pobity i przebywa w szpitalu a to nie jest pierwsza taka sytuacja.Lata po wiosce z siekierą i grozi ludziom że ich pozabija. I właśnie dlatego pytam gdzie jest policja?!!! Tutaj nie trzeba ustanawiać nowego prawa za napaść z nożem tylko je egzekwować! Art 280 Kodeksu karnego mówi :Jeżeli sprawca rozboju posługuje się bronią palną, nożem lub innym podobnie niebezpiecznym przedmiotem lub środkiem obezwładniającym albo działa w inny sposób bezpośrednio zagrażający życiu lub wspólnie z inną osobą, która posługuje się taką bronią, przedmiotem, środkiem lub sposobem, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3. A z tego co wiem to ten Osobnik został już wypuszczony do domu.To właśnie twoja wypowiedz mądralo z przed komputera jest Masakrą !!!

   Usuń
 4. Brawo !!! W końcu mądry komentarz !!!
  Takich ostatnio brakuje !

  OdpowiedzUsuń
 5. Skoro służby państwowe nic nie mogą zrobić, to z góry apeluję o uniewinnienie tych ludzi, którzy zapewne w końcu wezmą sprawiedliwość w swoje ręce...

  OdpowiedzUsuń
 6. a pokrzywdzony to kto to jest bo napastnik to kazdy wie kto to za jeden popapraniec

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie pozostaje nic innego jak kupić sobie nie zbędny sprzęt do obrony własnej i nosić ze soba

  OdpowiedzUsuń
 8. zamknac imbecyla faktycznie musi chyba dojsc do morderstwa jak nic nie mozna zrobic oby nie bylo za pozno

  OdpowiedzUsuń
 9. Co za bzdury tu piszecie!!!! ugodzenie nożem???? hahahaha

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza