Pożar budynku w Trzcińsku Zdroju


Strażacy walczyli z pożarem budynku gospodarczego w Trzcińsku Zdroju. Palił się budynek przy ulicy Sienkiewicza. 
Pożar, który pojawił się przed godz. 20:00 szybko udało się ugasić, akcję gaśniczą prowadzili strażacy z Trzcińska Zdroju. O zdarzeniu poinformował nas nasz czytelnik.
Redakcja

14 Komentarze

 1. Jaka stodoła???? , aby podawać takie informacje należy je najpierw sprawdzić.

  OdpowiedzUsuń
 2. Idioto! Gdzie jest napisane stodoła?

  OdpowiedzUsuń
 3. Niech zyje Putin muj kochany !!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. co wy sie tak obrarzacie

  OdpowiedzUsuń
 5. Dobrze że obyło się bez większych strat.Teraz Adminie napisz coś o stanie wody w naszych kranach ,bo coś tu cicho na ten temat,a ludzie w Chojnie mają bardzo duże,nawet bardzo duże problemy żołądkowe.Nie wiadomo czy to na skutek tzw.jelitówki ,czy może coś z tą wodą jest nie tak.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moja corka choruje juz od miesiaca leki nie pomagaja. Czy to prawda z ta woda?

   Usuń
 6. Komentarze zawierające linki do innych stron będą usuwane.
  Gdyby woda nie nadawała się do spożycia, informacja znalazła by się na naszym portalu, tymczasem według komunikatów z Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej, woda w Chojnie nadaje się do spożycia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Być może sprzeczne informacje, ponieważ NA PEWNYM PORTALU (nie podaję linku, bo znowu usuniecie komentarz) przeczytałem komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Gryfinie z dnia 07 grudnia 2014, że wodę tylko po przegotowaniu należy spożywać z ujęcia "Barwicka" w Chojnie - z tego ujęcia zaopatrywana jest Chojna (z wyłączeniem "Lotniska") oraz miejscowość Bara. Za jakość wody odpowiada Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Chojnie. Komunikat obowiązuje do odwołania. A odwołania jak do tej pory nie widziałem. Być może się mylę i informacje są nieaktualne. Tyle w temacie.

   Usuń
  2. To stary komunikat, został już odwołany, podobnie jak komunikaty dotyczący jakości wody miejscowościach Narost, Krajnik Góny, Żelechowo i Piaseczno (gm. Trzcińsko Zdrój). W Moryniu woda nadaje się do spożycia po przegotowaniu.

   Usuń
  3. No i super, sprawa wyjaśniona. Tyle chciałem wiedzieć. Dziękuję za rozwianie wątpliwości i aktualne informacje.

   Usuń
  4. Proszę bardzo.
   Z sanepidem jest czasami taki problem, że oni nie rozsyłają komunikatów do mediów i właściwie sami musimy pilnować czy coś się czasem nie pojawiło.

   Usuń
 7. o zdatności wody do picia po przegotowaniu przeczytałem na obwieszczeniu zkm chojna rozieszonym na słupach, drzewach w chojnie

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza