Robert Kowalski dziękuje...


Szanowni państwo. Chciałbym złożyć serdeczne podziękowania wszystkim, którzy w wyborach samorządowych zaufali mi i poparli moją kandydaturę na burmistrza gminy Trzcińsko-Zdrój. Niezmiernie cieszę się z 1156 otrzymanych głosów, które, choć nie wystarczyły do objęcia przeze mnie urzędu burmistrza, stanowią niepodważalny dowód niezadowolenia części naszego społeczeństwa z dotychczasowych metod rządzenia i rozwoju gminy. Mam głęboką nadzieję, że konieczne zmiany zostaną wprowadzone i każdy będzie mógł z podziwem oglądać rozwój naszej gminy.

Z całego serca dziękuję wszystkim, którzy udzielali mi wsparcia w prowadzeniu kampanii wyborczej, założycielom oraz sympatykom KWW „Ponad podziałami”. Jestem w pełni świadomy jak wiele pracy w naszą działalność włożył każdy z was. Nie byłoby to możliwe bez przekonania o słuszności naszych działań.

Po raz kolejny zostałem wybrany na radnego Rady Miejskiej, w której będę teraz pełnić funkcję wiceprzewodniczącego Rady. Dziękuję wszystkim tym, którzy docenili moje wysiłki na rzecz lokalnej społeczności i zdecydowali się wybrać mnie na swojego reprezentanta.

Burzliwa kampania dobiegła końca. Wiele zostało powiedziane, lecz wierzę, że nikt z Państwa nie dał się zmanipulować obraźliwymi plotkami rozsiewanymi na temat mojej osoby.

Nadszedł czas na działania. Za 4 lata znów będziemy mogli ocenić swoje wybory i mam nadzieję, że te oceny okażą się pozytywne. Będąc wybranym na radnego Rady Miejskiej i pełniąc funkcję jej wiceprzewodniczącego, czuję udzielone mi zaufanie i zapewniam, że poprzez swoje działania na rzecz Gminy i Mieszkańców na pewno Państwa nie zawiodę.

Robert Kowalski
Redakcja

1 Komentarze

  1. Panie Robercie, zyskal pan cenne, dalsze doświadczenie. Uwazam, ze w tym składzie rady dużo zrealizujecie dobrych planow dla gminy. Istotnym jest, żeby w końcu skutecznie odsunąć od władzy wykonawczej chory układ z Hipolitem w roli glownej. Specyfika tej gminy jest wyjatkowa, a konieczność radykalnych zmian widoczna jest w każdej swerze zycia. Nagromadzenie patologii nie sluzy rozwojoii. Postepowy panski elektorat jest zmeczony rzadami spolki Hipolt-Kitlas. Statutowe uprawnienia rady powinny być w pełni wykorzystane. Z lektury wpisow pod pana oficjalnymi oświadczeniami widać, ze pana przeciwnicy odbiegają od standardow najprostszych norm kulturalnych. Merytoryka dyskusji wyborczych uwłacza powadze urzędu burmistrza. Rynsztokowy monolog wpisow opozycki jest szkaradny i groteskowy dla pana wyborców. W związku jednoczymy siez panem w skutecznym wprowadzaniu normalności w gminie. Szkalowano pana i zniewzano, wyśmiewano i rzucano obelgami i "kamieniami". Każdy z pana wyborców na swój sposób odcierpiał skutki atakow adwersarzy. Dlatego proszę, by wnikliwie przesledzic rzady poprzedniej kadencji. W tym miescie musi zapanować sprawiedliwość. Pozdrawiam. Wyborca

    OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza