Spotkanie Wigilijne w Przedszkolu w Widuchowej


W środę, 17 grudnia o godzinie w Remizie Strażackiej w Widuchowej odbyły się Jasełka przygotowane przez przedszkolaków z Gminnego Przedszkola w Widuchowej. Przedstawienie dzieci pięcioletnich było wyjątkowe. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale. 
Sala wypełniona była aniołkami, które śpiewały kolędy, pastorałki i wspaniale recytowały przygotowane wierszyki. Do szopki przybyli też pastuszkowie oraz dzieci i trzej Królowie, którzy przynieśli Dzieciątku dary oraz serduszka. Jasełka obejrzeli rodzice oraz zaproszeni goście, m.in. Anna Kusy-Kłos Wójt Gminy Widuchowa , Stanisław Domaradzki Dyrektor Zespołu Szkół w Widuchowej oraz Agnieszka Madej właścicielka Gospodarstwa Agroturystycznego i Tadeusz Krajewski Proboszcz Parafii Widuchowa. Po przedstawieniu wszyscy połamali się opłatkiem składając sobie nawzajem życzenia. 

Dyrektor przedszkola M.Kos i Wójt Gminy życzyły obecnym rodzicom, gościom, dzieciom i pracownikom zdrowych i spokojnych Świąt, spędzonych w rodzinnej atmosferze oraz pomyślności w Nowym Roku. W czasie Spotkania Wigilijnego odbyła się również licytacja stroików Bożonarodzeniowych prowadzona przez panią Anne Sojka-Durejko oraz kiermasz ozdób świątecznych prowadzony przez panią Małgorzatę Furman. Kwota zebrana podczas licytacji zasili konto Rady Rodziców placówki. Wszystkim serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w przygotowanie uroczystości.

A. Sojka-Durejko i M.Furman
Redakcja

4 Komentarze

 1. Super przedszkole i super nauczyciele.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiele atrakcji ma Przedszkole w Widuchowej.

  OdpowiedzUsuń
 3. Licytacja i tak wygrywa, sprzedaż bez mikrofonu..? tylko pani Ania tak potrafi :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ...tylko pani Ania..? jasełka były równie wzruszające....ale pani Ania i tak sprzedała wszystkie stroiki..:)

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza