Tenis stołowy: wygrana i przegrana UKS-T Victoria


W sobotę, 29 listopada UKS-T Victoria rozegrał wyjazdowe mecze o mistrzostwo V ligi tenisa stołowego grupy zachodniej.  Przeciwnikiem  naszej drużyny był zespół UKS Funbox Kamień Pom.oraz II LUKS Gryfice. 

W pierwszym meczu z liderem grupy  z Kamienia Pomorskim doznaliśmy wysokiej porażki 1:9 a jedyny pkt. dla zespołu zdobył Karol Kłonowski , natomiast drugi mecz z II LUKS Gryfice zakończył się  zwycięstwem 6:4. Punkty dla naszej drużyny zdobyli: Karol Kłonowski 2,5 pkt, Tomasz Bałachowski 2,5 pkt , Robert Bałachowski 1 pkt.

Obecnie UKS-T Victoria zajmuje IV m-ce premiowane udziałem w  play-off o awans do IV ligi. Następna kolejka spotkań zostanie rozegrana 10 stycznia w Chojnie a przeciwnikami naszej drużyny będą zawodnicy z Polic oraz ze Szczecina.

Następnego dnia  juniorzy UKS-T Victoria w składzie Karol Kłonowski , Michał Olejnik ,Filip Marchewka oraz  Robert Bałachowski wzięli udział w II WTK w Sianowie. Wysokie 11-m-ce zdobył zdobył Robert Bałachowski , który w decydującym meczu o miejsca 5-6 przegrał z zawodnikiem ze Stargardu Szczecińskiego 2:3,choć po pierwszych dwóch setach było 2:0 dla naszego zawodnika. Pozostali nasi juniorzy również wzbogacili się o kolejne pkt.w rankingu.

Grupa Zachodnia V liga wyniki-termin 29.11.2014r.
II LUKS Gryfice – IV ATS Stargard Szcz. 3:7
UKS Funbox Kamień Pom. – UKS-T Victoria Chojna 9:1
III Champion Police – II Salos Szczecin 8:2
II LUKS Gryfice - UKS-T Victoria Chojna 4:6
UKS Funbox Kamień Pom. – IV ATS Stargard Szcz. 8:2


Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza