Wigilijne spotkania w gminach w regionie


Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. To jedne z dwóch największych świąt katolickich kojarzące się z rodziną i ciepłą atmosferą. Jednak nie każdy z nas ma okazję świętować. Właśnie dla takich osób władze gmin z naszego regionu przygotowały wigilie.

W Gryfinie wieczerza wigilijna dla osób samotnych i bezdomnych zorganizowana zostanie przez parafialny zespół Caritas w piątek 19 grudnia. Spotkanie odbędzie się w Domu Katechetycznym przy ul. Kościelnej 31. Początek o godz: 16:00.

W Cedyni w również w piątek odbędzie się przedstawienie jasełkowe pt: "Awantura w Przechwałkowie". Spektakl zostanie zorganizowany w świetlicy osiedlowej, początek przedstawienia o godz 17:00. Dzień później, o godz. 16:00 na Placu Wolność odbędzie spotykanie świątecznie z mieszkańcami.

W sobotę 20 grudnia w Trzcińsku Zdroju Ośrodek  Pomocy Społecznej wraz Trzcińskie Centrum Kultury zapraszają  na spotykanie świątecznie, które rozpocznie się o godz. 15:00 w sali widowiskowej TCK przy ulicy Młyńskiej 4.

1 Komentarze

  1. Wreszcie w gminie Cedynia koniec imprezy dla VIP-ów . P.Gabrysiu oby tak dalej !!!!

    OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza