Śledztwo ws. szczątków noworodków w Strzeszowie umorzone


Prokuratura Rejonowa w Gryfinie zakończyła śledztwo w sprawie odnalezionych szczątków noworodków w Strzeszowie. Sprawa została umorzona. 

Śledczy po raz pierwszy pojawili się w niewielkiej wsi w gminie Trzcińsko Zdrój w lutym po anonimowym zgłoszeniu. Z ziemi wykopano szczątki noworodka, kobieta mieszkająca na posesji usłyszała zarzut zabójstwa dziecka pod wpływem szoku porodowego.

W maju funkcjonariusze wrócili ponownie na posesję w Strzeszowie, odkryto kolejne szczątki. 41-letnia Beata K. została zatrzymana na trzy miesiące, jednak Sąd Okręgowy zwolnił później kobietę z aresztu.

W sierpniu 2014 roku informowaliśmy o tym, że jest już opinia biegłych, którzy badali szczątki. Wyniki nie są jednoznaczne, ponieważ nie potrafiono stwierdzić czy noworodki urodziły się żywe. Śledztwo zostało umorzone przez prokuraturę.
Redakcja

42 Komentarze

 1. NASZAFORT ZTAKOM BABOM ZAOSZCZENDZIMY CHOCIASZ PIENIONDZE PODATNIKUW

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Edukację już zakończyłeś ?

   Usuń
  2. Otfusz słownik

   Usuń
  3. Przyganial kocioł!!

   Usuń
  4. Cha cha wy nie umicie pisać cha .

   Usuń
 2. Polskie prawo jest dziwne.
  Kobieta zabija swoje dzieci, sprawa jest umorzona.
  Ktoś kradnie batonika w sklepie, idzie do więzienia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie. ... takie rzeczy to chyba tylko w Polsce

   Usuń
 3. za zabójstwo jest kara 25 lat .A to było wielokrotne nawet nie zabójstwo tylko mord na bezbronnych dzieciach kara powinna być adekwatna do czynu !!

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgadzam się w czape i spokój

  OdpowiedzUsuń
 5. to jest nie do pomyślenia... zabiła tyle bezbronnych dzieci a teraz chodzi sobie między nami na ulicy.. jak to możliwe ?!?! CHORE PAŃSTWO! już dawno powinna gnić w więzieniu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. HIPOLIT tez ma się dobrze i smieje się z tępych ludzi. Chore panstwo

   Usuń
 6. Nasze chore PAŃSTWO GDZIE JEST SPRAWIEDLIWOŚĆ!!!!!!!!!!!!?

  OdpowiedzUsuń
 7. aborcja powinna być dozwolona i po problemie

  OdpowiedzUsuń
 8. Niech rodzi kolejne i zabija, przecież jej wolno. Gdyby to bylo jedno dziecko,mogłaby jeszcze wcisnąć kit,ze się urodzilo martwe ale tyle dzieci to nie wierze ,ze się rodziny wszystkie martwe! Z reszta pierwsza córkę urodziła i wyrzuciła do kosza i tez byla bez winy!

  OdpowiedzUsuń
 9. az sie nie chce wierzyc co w tym naszym ukochanym panstwie sie dzieje za papierosa na ulicy mandat a tu nic tylko koszty podatnicy poniosa a i prokuratura tez z podatnikow zyje za taka wykonana prace najnizsza pensja 1750 brutto to moze by jakas sprawiedliwosc byla glowa boli

  OdpowiedzUsuń
 10. Najlepiej wręczyć wszystkim pukawki i robic co komu się podoba, bo całą góra potrafi dbać ale o siebie.
  Banda oszołomów i kłamców

  OdpowiedzUsuń
 11. Powinno odpowiedziec za to co zrobiła, Nawet jesli były niezywe to mogła pochowac na cmentarzu.

  OdpowiedzUsuń
 12. Nie wierzę w to co słyszę!?

  OdpowiedzUsuń
 13. za kota bezpanskiego jestem ciekaw ile bym dostal czy tez umorzyla by prokuratura sprawe

  OdpowiedzUsuń
 14. To znaczy, że można bez problemu zakopać swoje dzieci w ogródku ,wielokrotnie działać pod wpływem szoku i zero kary?Rewelacja. Niech żyje państwo prawa.

  OdpowiedzUsuń
 15. Jak tylko sąd uchylił areszt powiedziałem że sprawę umorzą, bo skoro wypuszcza się osobę podejrzana o zabójstwo 4 dzieci to znaczy, że nic jej nie zrobią

  OdpowiedzUsuń
 16. do ogrodnictwa powinni ta pania skierowac umie kopac to by sie nadala

  OdpowiedzUsuń
 17. ja bym ukrwcił k....e łeb ale prawo to prawo i czasami nie mamy wpływu na to..coz...śmieje sie teraz z nas,prawa,policji itp a jeszcze tak nie dawono widziałem ja z mezem na grzybach i powiem wam ze sprawiali wrazenie szczesliwych ,usmiechnietych ludzi.MASAKRA!!!

  OdpowiedzUsuń
 18. bo to wspaniale kochajace sie malzenstwo jest oni nie na grzybach byli tylko na lonie natury kochac sie byli

  OdpowiedzUsuń
 19. Daleka jestem od samosądów,ale chciała bym prosić redakcję,poprośmy może przedstawiciela prokuratury żeby nam baranom wyjaśnił na łamach tego portalu dlaczego ta pani nie odpowiada za zbezczeszczenie zwłok,skoro nie można z całą pewnością ustalić czy dzieci urodziły się martwe czy zywe.Przecież pozostawienie takiej osoby bezkarnie jest przyzwoleniem dla innych do takich czynów.

  OdpowiedzUsuń
 20. Myślę, że ludziom jest potrzebne uzasadnienie , bo inaczej nasze polskie morale całkiem padną.....jak to możliwe, taka W........za zabicie Madzia 25 lat, a tu zero kary. Błąd można popełnić raz , może dwa, ale 5? I jest ok? To znaczy, że ten incydent może trwać dalej i jest ok? Można mieć 15 szokow poporodowa całkiem, zakopać kolejne ,, zmarłe przy porodzie noworodki,, i...... luz. Ludzie, to jest jakaś masakra!

  OdpowiedzUsuń
 21. Jeżeli by moja żona tak o sobie zakopała zwłoki moich dzieci to chyba sam zakopał bym ją żywcem nawet przez to że była w jakimś tam szoku!!!!!!!!! Ale patrząc z drugiej strony to z tego newsa nie wynika dlaczego prokuratura umorzyła śledztwa. Ten tytuł nie odzwierciedla treści więc droga redakcjo: Więcej konkretów!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 22. Jprdl... Takie cwaniaki a z anonima pisza

  OdpowiedzUsuń
 23. Nie byli w stanie stwierdzić czy zakopano martwe dzieci.. Żałosne.. Normalna rodzina gdy dziecko rodzi sie martwe bądź umiera po porodzie żegnają je ceremonią pogrzebową. Nie wierze w jej niewinność ani żaden szok.. To wygląda jak zwykle bezduszne dzieciobójstwo a "rodzeństwo" tych maluszków, które miały więcej szczęścia jeszcze dodaje zdjęcia z tą kobietą na facebook'a z dopiskiem "mama"! To nie matka to szatan w ludzkiej skórze! Powinni ją spalić na stosie jak czarownice!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dobrze napisane. Wstyd dla prokuratora...

   Usuń
 24. bo wy nawet nie wiecie , że : państwo polskie praktycznie nie istnieje", to tylko "ch…, dupa i kamieni kupa".

  OdpowiedzUsuń
 25. http://wyborcza.pl/1,75248,15970101,Czy_Beata_K__zamordowala_szostke_swoich_dzieci__Co.html#TRrelSST

  OdpowiedzUsuń
 26. Czytając, że sparawa została umorzona aż mnie zatrzęsło! Jak można darować taki czyn? Boże widzisz a nie grzmisz!

  OdpowiedzUsuń
 27. wstyd i hańba za zabicie psa jest wyrok ,za pobicie wyrok,za spowodowanie wypadku pod wpływem traktują jak potencjalnego zabójce, a za wielokrotny mord dzieci i bezczeszczenie zwłok umorzenie sprawy czyli życie dziecka jest mniej warte niż jakiegoś pieska czy kotka.Panie PROKURATOR OBUDŹ SIĘ PAN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 28. Art. 190a. Uporczywe nękanie - stalking
  § 1. Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność,
  podlega karze pozba¬wienia wolności do lat 3.
  Art. 288. kk
  § 1. Kto cudzą rzecz niszczy, uszkadza lub czyni niezdatną do użytku, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
  Art. 258.
  § 1. Kto bierze udział w zorganizowanej grupie albo związku mających na celu popełnienie przestępstwa lub przestępstwa skarbowego, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
  Art. 190.
  § 1. Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
  $ masowy mord brak kary!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 29. Co roku prokuratura i sady, ochraniające w imię szowinistycznie poczynającej sobie feminokracji ,układów i znajomości plus szalone opinie psycholożek zwanych "biegłymi sadowymi" umarza lub nie wszczyna w ogóle spraw w ponad 100 przypadkach rocznie .Liczba ta rośnie bo inne psychopatki widząc że za to się w RP nie karze, morduje coraz więcej.dzieci i noworodków oraz dopuszcza się już całkowicie u nas bezkarnego gnębienia i wykorzystywania staruszków czy robienia z mężów gnębicieli i pedofili dla korzyści.Więcej stopfeminokracji bloog pl

  OdpowiedzUsuń
 30. Na pewno cała czwórka dzieci urodziła się martwa - na pewno żadne nie żyło. A to, że pochowała sobie je w ogródku nic nie znaczy, no bo co to takiego?! Pochować dziecko (czy nawet kogoś innego z rodziny) w ogródku to NORMALNA SPRAWA.. Boże.. takie paranoje tylko dzieją się w Polsce, jestem pewna, że w innym kraju już dawno by siedziała. Ja osobiście taką zakopałabym żywcem dwa metry pod ziemią i niech się dzieciobójczyni męczy!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja bym zasypał kamieniami bo jeszcze by wyszła... Swoją drogą powinna iść za bezczeszczenie zwłok czy coś takiego jak już nie mają za co posadzić. Swoją drogą ten prokurator to jakaś pomyłka. Miałem też kilka spraw (między innymi zgłaszałem oszustwo na allegro) i też zostało umorzone. Także w tym kraju tylko za kradzież batonika jest kara, no i oczywiście za prędkość. W stanach by pewnie już krzesło za to dostała. Podejrzewam też, że będzie lincz jak tylko wróci do domu.

   Usuń
 31. ciekawe czy któryś z mieszkańców na przesłuchaniu powiedział jak rodziła jedną z córek w domu gdybyją teściowa przypadkowo to pewnie i to dziecko by nie żyło

  OdpowiedzUsuń
 32. jej szwagier dużo na jej temat wie dlaczego prokuratura nie weźmie się za niego

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza