Pierwsze sparingi przed wiosennymi rozgrywkami

Piłkarze mimo niesprzyjającej aury wybiegli na boisko i rozpoczeli zimowe mecze kontrolne. W sobotę Odra przegrała w Policach z III ligowym Chemikiem 1-2. Towarzyskie spotkanie rozegrali również piłkarze Czcibora Cedynia, którzy zremisowali z Celulozą Kostrzyn 1-1.

Piłkarzy Odry i Chemika przed pierwszym gwizdkiem czekała rozgrzewka polegająa na odśnieżeniu murawy. Znacznie szybciej z usprzątnieciem własnej połowy boiska uporali się podpieczni Pawła Zatorskiego, w samym meczu niestety przegrali 1-2. Bramkę dla Odry zdobył Kacper Orman. Mecz mimo różnicy klas rozgrywkowych, stał na równym poziomie. Pierwsza bramka dla Chemika wpadła po indywidualnym błędzie, ale zaraz po rzucie rożnym biało - zieloni wyrównali. W drugiej połowie po błędzie w kryciu pada druga bramka i takim wynikiem kończy się wynik spotkania.

Skład Odry: Bigos- Armonajtis, Orman, Rajfur ( Piotr Borczyński), Kusiak ( Bartosz Andrzejewski), Zatorski ( Mariusz Andrzejewski), Pożyczka, Stasiak, Skóra, Daszkiewicz ( Przybyła) , Zielas.