Reklama [góra]Kolejna kolizja na niebezpiecznym skrzyżowaniu w Chojnie


W ubiegłym tygodniu pisaliśmy o niebezpiecznym skrzyżowaniu w Chojnie. Niedaleko ratusza, niektórzy nieuważni kierowcy nie patrzą na znaki. Dziś doszło tam do kolejnej kolizji. 

Samochód marki Audi jadący ulicą Basztową zderzył się z BMW wyjeżdżającym z ulicy Szkolnej. Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale pojazdami będzie musiał zająć się lakiernik samochodowy. Na miejsce przyjechała policja.

Kierowca, który wymusił przeprasza

Skontaktował się z nami kierowca samochodu, którego wymuszenie pierwszeństwa można było zobaczyć na filmie przesłanym przez naszą czytelniczkę, opublikowanym w artykule Kierowcy zapominają o znakach i sami tworzą niebezpieczne sytuację [video].

- Chciałem napisać w sprawie postu który został niedawno dodany, chodzi o kierowce który z impetem wjechał na skrzyżowanie, ja byłem tym kierowcą i chciał bym prosić o to aby przeprosić osobę która napisała do was w tej sprawie, przyznaje się do błędu i sam uważam że nie powinienem się tak zachować.


16 komentarzy:

 1. Skrzyżowanie to nie jest niebezpieczne, niebezpieczni są Ci, którzy gubią się na nim co do pierwszeństwa przejazdu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przeprasza bo się boi ze mu prawo zabiora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przeprasza bo jest ok,niełatwo przyznać się do błędu-- brawo!!!

   Usuń
  2. przeprosił, bo mnie wczoraj widział, dobrze, że uznał swój błąd

   Usuń
 3. Wystarczy myslec !

  OdpowiedzUsuń
 4. Wniosek!czyli Pani ,która jechała,ze strony ul.Basztowej powinna ustąpić!!!!To jej wina!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ?????? serio??? tak stanowią przepisy????

   Usuń
 5. Tak stanowią przepisy!jeden problem pani ,która jechała od strony Basztowej o tym nie wiedziała i bum!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a dlaczego?? oba pojazdy wjeżdżały z drogi podporządkowanej na drogę główną wiec obowiązuję zasada prawej ręki. .Ale może niech Administrator na szybko poprosi naszą Policje o ocenę tego skrzyżowania i będzie po kłopocie

   Usuń
  2. Oczywiście,że oba auta miały drogę podporządkowaną,ale wyjeżdżając z ul.Szkolnej ,osoba ta znajdowała się już na drodze głównej,a pani z ul.Basztowej dopiero się do niej włanczała i tez ma ustąp pierwszeństwa!

   Usuń
  3. chyba WŁĄCZAŁA ...

   Usuń
 6. Oczywiście, dla ulic Szkolna i Basztowa te skrzyżowanie jest równorzędne i nie powinno być w tym nic dziwnego. Zastanawiam się skąd macie prawko? Kupione czy znalezione? Jak można mówić to takim małym skrzyżowaniu, że jest trudne? Widoczność jest dobra, jest dobrze oznakowane...

  OdpowiedzUsuń
 7. Doszło do kolizji Audi i BMW. Pasażerowie i kierowcy odnieśli niegroźne rany postrzałowe. Jedną pasażerkę zgwałcono, a przechodzień dostał pałką bejsbolową w głowę i ukradziono mu telefon.

  OdpowiedzUsuń
 8. Panie Administratorze prosimy o pomoc ,kto ma rację.Czy kierowce obowiązywała jadącego ,ze strony Szkolnej obowiązywała reguła prawej strony?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zasada prawej ręki (nie administrator) :)

   Usuń
 9. Obowiązywała zasada prawej dłoni, tak powiedziała policja. Nie mieli oni wątpliwości co do winy pani z bmw, która jak niektórzy komentatorzy tutaj była przekonana, że była już na głównej i rzekomo miała pierwszeństwo. Kolizja spowodowana była przez nią (pani z bmw) oraz to ona dostała i punkty i mandat. Jak ktoś nie wie to niech nie pisze glupot, byłoby miło.

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.