Odra lepsza od Iny - Skóra i Zielas dają zwycięstwo w Goleniowie

Wyjazd do Goleniowa okazał się udany dla piłkarzy Odry Chojna. Podopieczni Pawła Zatorskiego w ramach 18. kolejki IV ligi pokonali Inę 1-4.

Pierwsza część spotkania nie zapowiadała takiego rezultatu końcowego. W grze było widać dużo chaosu i nerwów, co przekładało się na jakość gry. W przerwie w szatni trzeba było pobudzić zespół. Druga połowa była znacznie lepsza. Zawodnicy walczyli do samego końca. Sprytnym strzałem w 60. minucie zaczyna Bartosz Skóra zdobywa pierwszego gola, trzy minuty później na 2-0 podwyższa Krystian Zielas, który ponownie trafia do siatki w 71. minucie. Zespół Iny próbuje jeszcze zagrozić naszej bramce, ale na posterunku zawsze jest Adam Andrzejewski. Ozdobą spotkania była ostatnia bramka Bartosza Skóry w 75. minucie spotkania. Milkowski zagrywa z lewej strony i Bartek uderza z ponad 25 metrów w samo okienko. Cały zespół zasługuje na wyróżnienie, a druga połowa to prawdziwy majstersztyk.

Piłkarska Wielka Sobota :
W sobotę 4 kwietnia zaplanowania jest kolejna kolejka IV ligowych rozgrywek. Odra na własnym boisku zmierzy się z Arkonią Szczecin, początek meczu o godz 13. Szczeciński zespół zajmuje obecnie 9. lokatę a Odra jest na 4. miejscu.