III edycja Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej za nami

W sobotę 25 kwietnia odbyła się finałowa rozgrywka III Edycji Amatorskiej Ligii Piłki Siatkowej przy Centrum Kultury w Chojnie. Podobnie jak w dwóch poprzednich edycjach bezkonkurencyjna okazała się drużyna Old Stars zajmując pierwsze miejsce. 

Bardzo emocjonująca walka rozegrała się o miejsce drugi gdzie drużyny Team Nawodna i Libero Chojna posiadając taką samą ilość punktów musiały rozegrać mecz decydujący o miejscu w turnieju. Po bardzo wyrównanej walce lepsza okazała się drużyna Libero Chojna i to ona ostatecznie zajęła II miejsce w turnieju.
Na zakończenie turnieju drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy i puchary, które wręczyły Dyrektor Centrum Kultury w Chojnie Pani Barbara Andrzejczyk, oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej w Nawodnej Ewa Zatorska.

Już w listopadzie ruszy IV Edycja Amatorskiej Ligi Piłki siatkowej do której przyłączą się dwa nowe zespoły z Widuchowej i Myśliborza.

Tabela końcowa III Edycji przedstawia się następująco:
I - Old Stars 30 punktów
II - Libero Chojna 27 punktów
III - Team Nawodna 26 punktów
IV - Team Narost 21 punktów
V - Wataha 12 punktów
VI - CK Platinum

30 maja o godzinie 10.00 w sali sportowej w Nawodnej odbędzie się charytatywny turniej piłki siatkowej mężczyzn pod hasłem " Wakacje dla Martynki", w który weźmie udział 6 zespołów, serdecznie zapraszamy organizatorzy.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza