Rowerowy rajd Szlakiem Pamięci Narodowej

Niewiele ponad 13 kilometrów - tyle liczyć będzie trasa pierwszego rajdu rowerowego „ Szlakiem Pamięci Narodowej” organizowanego przez Sołectwo Kłosów. Na wycieczkę Kłosów-Czelin- Gozdowice organizatorzy zapraszają w najbliższy piątek., 1 maja.

Punktem specjalnym wyjazdu będzie historia słupa granicznego w Czelinie i zwiedzanie muzeum w Gozdowicach oraz wielki sprawdzian historyczny. Oczywiście nie zabraknie tradycyjnego ogniska i pieczenia kiełbasek. Start o godzinie 12:00 sprzed placu zabaw w Kłosowie.

Patronat honorowy nad imprezą sprawuje Starosta Gryfiński Wojciech Konarski. Rajd organizuje: Sołectwo Kłosów, radny Gminy Mieszkowie- Konstanty Michałowski

Wydarzenia promujące obszar LSR DIROW
Redakcja

8 Komentarze

 1. Honorowo to starosta powinien rozpatrzy politykę pani dyrektor ZSP w Chojnie, która naraziła powiat na wydatki związane z kosztami sądowymi za przegraną sprawę w sądzie pracy!

  OdpowiedzUsuń
 2. skarga w sądzie pracy ?! ktoś się odważył ?! zemsta go nie ominie, bo jak mawiał klasyk: "sąd sądem, a sprawiedliwość musi być po naszej stronie"

  OdpowiedzUsuń
 3. o jaaaaa, super, teraz to już z górki pójdzie, bo wystarczy precedens! Ruszą rodzice, byli uczniowie i ta kadra zamulonych nauczycieli, mobbingowanych i poniżanych cały czas.

  OdpowiedzUsuń
 4. Komuś się strony pomyliły tu jest zaproszenie na Rajd Rowerowy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. skoro "Rajd Rowerowy" z wielkiej litery to musi to poważna rzecz być, no tak patronat starosty,
   bardzo poważna sprawa, bardzo,bardzo

   Usuń
  2. I po co te złośliwości masz lepsze propozycje to proszę zrób to a "Raj Rowerowy Szlakiem Pamięci Narodowej" dla nas jest poważną rzeczą bo robimy to sami, pozdrawiam i zapraszamy.

   Usuń
 5. Przepraszam " RAJD" miało być

  OdpowiedzUsuń
 6. a ja chcę namiary na adwokata, który pokonał tą parszywą klikę wyniosłych postkomunistów i ich służącej, która gra rolę dyrektorki. Proszę.

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza