Trzcińskie Centrum Kultury świętuje 15-lecie istnienia

Jubileusz 15-lecia powstania obchodzi w tym roku Trzciński Centrum Kultury, w związku z tym TCK zaprasza do udziału w koncertach zorganizowanych w związku z tym wydarzeniem. 

- W tym roku obchodzimy piętnastolecie powstania Trzcińskiego Centrum Kultury z tej okazji zorganizowaliśmy różnorodne imprezy na których zapewne każdy znajdzie coś dla siebie - informuje dyrektor placówki Mirosław Basarab.

W czwartek 30 kwietnia w sali widowiskowej odbędzie się koncert Krzysztofa Ścierańskiego New Quartet. W piątek 1 maja od godz. 19:00 na scenie TCK zaprezentują się gwizdy telewizji TVS - Kabaret Grzesia Stasiaka i Grupa Fest. W sobotę 2 maja odbędzie się przegląd zespołów rozrywkowych, trzciński maraton tańca oraz plenerowa zabawa taneczna w Parku Jordanowskim. 
Redakcja

2 Komentarze

  1. skoro 15 lecie czyli fajny powód do spotkania byłych pracowników , dyrektorów itp . Będzie co wspominać. mam nadzieję , że zaproszenia już poszły:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Czy zaproszenia poszły to nie wiadomo ale wiadomo ze są to chore obchody bo robią 15 lecie i płatne koncerty na swoim święcie- masakra

    OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza