Dzień Dziecka w Szkole Podstawowej w Nawodnej


W Szkole Podstawowej im. Wspólnej Europy w Nawodnej obchodzono najmilsze święto wszystkich dzieci. Wzięli w nim udział wszyscy uczniowie szkoły z Nawodnej, jak i Szkoły Filialnej w Lisim Polu oraz wszystkie dzieci, które w tym dniu przyszły do szkoły wraz z rodzicami.

Specjalnie z tej okazji Rada Rodziców i nauczyciele przygotowali dla swoich dzieci wiele atrakcji, a Samorząd Uczniowski zadbał o muzykę miłą dla każdego ucha.

Przygotowano liczne konkurencje sportowe w różnych przedziałach wiekowych. Każdy mógł sprawdzić swoje umiejętności sportowe lu skorzystać z dmuchanego zamku. Betonowo boisko zmieniło się w kolorowy plac, dzięki plastycznej twórczości dzieci, podobnie jak ich twarze i włosy. Każdy chętny mógł w tym dniu zmienić swój wygląd malując twarz i włosy na wybrany kolor.

Ochotnicza Straż Pożarna z Nawodnej również przygotowała niespodziankę dla uczniów- pokaz umiejętności strażackich, które cieszą się nieustającym zainteresowaniem dzieci. Ochotnicy mieli możliwość popróbowania własnych sił i umiejętności w gaszeniu pożaru. Następnie każdy mógł dokładnie oglądnąć wóz strażacki, jak również samochód policyjny.

W między czasie można była pojeździć quadem, posilić się kiełbaskami. Na koniec dnia każdy otrzymał loda. Dzień był atrakcyjny, czas bardzo szybko minął i nikt się nie nudził.

Jego zorganizowanie było możliwe dzięki zaangażowaniu Rady Rodziców, a w szczególności przewodniczącej p. E. Gil. Za uatrakcyjnienie tego dnia w imieniu dzieci składamy podziękowania Ochotniczej Straży Pożarnej w Nawodnej, Komisariatowi Policji w Chojnie, Centrum Kultury w Chojnie, p. Barbarze Szurgocińskiej i p. Wiesławowi Firlągowi.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza