Beach Party i V edycja wyścigu rowerowgo 20Coolbike - gorący weekend w Moryniu

Beach Party i V edycja Maratonu Rowerowego "20 Coolbike" to imprezy, które w najbliższy weekend odbędą się w Moryniu.

- W tym roku zmieniliśmy nieco formule naszego wydarzenia i przenieśliśmy imprezę z amfiteatru, który okazuje się już za mały aby pomieścić tylu gości, dlatego w tym roku całość odbędzie się na plaży miejskiej w Moryniu, gdzie mamy więcej miejsca do dyspozycji. Specjalnie z tej okazji wybudujemy wielką scenę i zapewniamy że będzie mega głośno! A bas będzie was przeszywał z każdej strony. Nie zabraknie również sporego oświetlenia scenicznego które będzie świetnie komponowało się z muzyką - mówi organizator wydarzenia Hubert Krysiak

Podczas imprezy zagrają: Sasha Dubrovsky, Kris To, Paul Sleeven, Matt Dee, Alex Show, Rookie, Redem, Player, Fafiq i Ceyban.


Impreza odbędzie się w piatek 20 czerwca, start o godz. 19:00. Bilety będą dostępne bezpośrednio przed wejściem na imprezę w cenie 15 zł do godz. 22:00 i 20 zł po godz. 22. Każdy uczestnik dostanie opaskę na nadgarstek, opaska będzie zarazem biletem wstępu, nie jak do tej pory pieczątka upoważniająca do wejścia.
Na imprezę na jednej opasce można wejść tylko raz. opuszczenie imprezy przez uczestnika , oznacza z jej rezygnacji. Wejście na imprezę dla osób powyżej 17 roku życia.

20Coolbike po raz piąty

Dzień później, w sobotę 27 czerwca wystartuje V edycja maratonu rowerowego 20Coolbike oraz wieczór z kabaretem. 

Oficjalne otwarcie imprezy przewidziane jest na godz. 13:00, wyścigi wystartują o godz. 14:00 (kat. M1, Supermasters i kobiety) oraz o 15:00 (wyścig główny, kat. M2, M3, M4 i otwarte mistrzostwa Morynia). Start wyścigu odbędzie się przy murach. O godz. 17:00 wystartuje sztafeta.

Od godz. 16:00 trwać będzie zabawa przy scenie, zaprezentują się artyści z MOK, o 18:30 zobaczymy kabaret Żółtko, o 19:30 zaplanowano dekorację zwycięzców zawodów rowerowych, o 19:30 występ kabaretu Jurki a o 21:30 koncert Tadka Wasilewskiego. Całość zakończy zabawa taneczna w rytmach lat 70` 80` i 90`.


Organizatorem imprezy jest Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu, Coolbike Megasport, Langteam i Urząd Miejski w Moryniu.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza